Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 13 nga 13

Teme: Mantija me mish

 1. #1
  Anėtar i ri Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  197
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  104

  Mantija me mish


 2. #2
  Larguar...
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,675
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3661
  ...netflix, do te vish te jap nje dreke tek Fundimi

  Darius
  La vita č bella...

 3. #3
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Boo vetem duke e pare me lodhen ato petet ,imagjino ti beja vete ahaha ndonje menyre me te thjesht nuk ka o Netflix?

 4. #4
  Anėtar i ri Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  197
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  104
  ...netflix, do te vish te jap nje dreke tek Fundimi
  Darius cfar propozon ti ?

  Boo vetem duke e pare me lodhen ato petet ,imagjino ti beja vete ahaha ndonje menyre me te thjesht nuk ka o Netflix?
  Menyra me e thjesht mer leket ik blej 2 cop

  Danay, mos beje kshtu si pertace se ngelesh pa martu .

 5. #5
  Larguar...
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,675
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3661
  Per te qene i sinqerte shef Fundimi kthet te marten nga Italia, por edhe ky ndihmesi i tij i qan tagliolini me tartuf, speciale! Pastaj, per me tej ia besojme rekomandimeve te tij

  Darius
  La vita č bella...

 6. #6
  Larguar...
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,675
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3661
  Per te qene i sinqerte shef Fundimi kthet te marten nga Italia, por edhe ky ndihmesi i tij i qan tagliolini me tartuf, speciale! Pastaj, per me tej ia besojme rekomandimeve te tij

  Darius
  La vita č bella...

 7. #7
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Citim Origjinale Postuar nga netflix Shfaq Poten
  Menyra me e thjesht mer leket ik blej 2 cop

  Danay, mos beje kshtu si pertace se ngelesh pa martu .
  Ashtu e?

  E kush te tha se dua te martohem une?!

  Po te jete te kaloj gjysmen e dites duke hap pete e te me kullojne djerset,me mire e ble nga jashte...le qe me prishet e manikyri e do me duhet te paguaj dhe estetiken pastaj

 8. #8
  Anėtar i ri Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  197
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  104
  Per te qene i sinqerte shef Fundimi kthet te marten nga Italia, por edhe ky ndihmesi i tij i qan tagliolini me tartuf, speciale! Pastaj, per me tej ia besojme rekomandimeve te tij
  Bej ftes edhe danay se lakmon


  Ashtu e?

  E kush te tha se dua te martohem une?!

  Po te jete te kaloj gjysmen e dites duke hap pete e te me kullojne djerset,me mire e ble nga jashte...le qe me prishet e manikyri e do me duhet te paguaj dhe estetiken pastaj
  Danay qyqja do na ngelesh ne forum :

 9. #9
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Ahaha sa keq me vjen qe do ju duhet te me perballni perdite e do ju vras syte

 10. #10
  Anėtar i ri Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  197
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  104
  hahaha
  do te vij koha do te nxerrin me zor administratort nga ketu

 11. #11
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  N'cuq adminet i kam te dores sime do me kishin perzy me kohe por e shohin qe s'munden pa mu e s'guxojne te m'prekin

 12. #12
  Anėtar i ri Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  197
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  104
  Shpreso se shpresa vdes e fundit

 13. #13
  Anėtar i ri Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  197
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  104

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •