Faqja 9 nga 9 I parėI parė 123456789
Duke shikuar rezultatet 241 ne 245 nga 245

Teme: Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

 1. #1
  VIP Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  32
  Postime
  4,193
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4497

  Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

  Pershendetje te gjithve

  Si thoni sikur te hapim disa diskutime mbi ate qe do gatuajm neser?
  une kam deshire qe neser te bej qofte korēe, por si korēaret s'di ti bej
  ideja eshte qe ate qe do gatuajm neser ta diskutojm sot.  Gatim te mbare
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 13-05-2017 ne 10:14.
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================
  Likes Soulmind, Hartini, Arfenilla, NeVertiti, Zana1 liked this post

 2. #241
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  12,074
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1872
  Darka per sonte

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .
  Likes Jetesa, Arfenilla liked this post

 3. #242
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,007
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Po ha salmon me bizele
  Likes Jetesa liked this post

 4. #243
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  12,074
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1872
  & tomato , put them all together in the oven ... perfect match : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .
  Thanks Jetesa thanked for this post

 5. #244
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  12,074
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1872
  K'te bera tani ... se me kishte kapur uria

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 6. #245
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,002
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4234
  Mish qingji..per ndere te kurbetqarve

  img_1073-jpg
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

Faqja 9 nga 9 I parėI parė 123456789

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •