Faqja 9 nga 9 I parėI parė 123456789
Duke shikuar rezultatet 241 ne 257 nga 257

Teme: Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

 1. #1
  VIP Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  33
  Postime
  4,196
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4497

  Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

  Pershendetje te gjithve

  Si thoni sikur te hapim disa diskutime mbi ate qe do gatuajm neser?
  une kam deshire qe neser te bej qofte korēe, por si korēaret s'di ti bej
  ideja eshte qe ate qe do gatuajm neser ta diskutojm sot.  Gatim te mbare
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 13-05-2017 ne 11:14.
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================
  Likes Soulmind, Hartini, Arfenilla, NeVertiti, Zana1 liked this post

 2. #241
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,447
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  Darka per sonte

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .
  Likes Jetesa, Arfenilla, L0v3rM4n liked this post

 3. #242
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Po ha salmon me bizele
  Likes Jetesa liked this post

 4. #243
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,447
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  & tomato , put them all together in the oven ... perfect match : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .
  Thanks Jetesa thanked for this post

 5. #244
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,447
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  K'te bera tani ... se me kishte kapur uria

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .
  Likes L0v3rM4n liked this post

 6. #245
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,151
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270
  Mish qingji..per ndere te kurbetqarve

  img_1073-jpg
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 7. #246
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,334
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Thjerrza! ....

 8. #247
  VIP Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  33
  Postime
  4,196
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4497
  Nevertiti ma paska bere ēomlek temen
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 9. #248
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,334
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga L0v3rM4n Shfaq Poten
  Nevertiti ma paska bere ēomlek temen
  Ti mire qe u duke njehere hahahahaha.
  Dhe uroj tjesh mire!
  Sa per temen thjesht u mundova te perfshije gatimet e sotshme dhe te nesermes,pasi s"mbaj mend cila dite cilsohej tek titulli temes sakte.
  Por nese e ke problem e editojme prape.
  Likes Zana1 liked this post

 10. #249
  VIP Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  33
  Postime
  4,196
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4497
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ti mire qe u duke njehere hahahahaha.
  Dhe uroj tjesh mire!
  Sa per temen thjesht u mundova te perfshije gatimet e sotshme dhe te nesermes,pasi s"mbaj mend cila dite cilsohej tek titulli temes sakte.
  Por nese e ke problem e editojme prape.
  Keshtu eshte kur e marrin situaten ne dore femrat ahaha

  Nejse une sot do gatuaj nje rizoto me kerpudha dhe vere te kuqe
  ndersa neser po mendoj paterxhane furre te mbushura me sardele
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================
  Likes NeVertiti, Zana1 liked this post

 11. #250
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,334
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Speca,domate patllixhane te mbushura.
  Likes Zana1 liked this post

 12. #251
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,334
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Kam bere ca turshi me patlixhane,,mmm si kane dal.
  Likes Zana1 liked this post

 13. #252
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,447
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  Darka per sonte

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .
  Likes Drejtori, NeVertiti liked this post

 14. #253
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,888
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  310
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Darka per sonte

  Zana harrove detajet per ta bere foton me te plote...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 15. #254
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,362
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072
  Sot gatuam gjelle me patate...domethene te tjeret e gatuan, une e hengra
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 16. #255
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,195
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2105
  ... neser se di e be Zoti mirč ., po per dreke nje pulč bio , e pregatis tani.

  Karrota - spec - qepe - hudra - patate e erčza plot sipas qefit.

  I shkuqč e tani ti fus ne furren ( pak te nxehte perpara) e mč vonč pak verč persiper = BARBERA D'ALBA SOVRANA per ta pirč oola .

  Kur tč behet gatģ mos vononi -

 17. #256
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,447
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  Darka per sonte

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #257
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,249
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2905
  Mish lepuri ...po ndjeja keqardhje per te
  Treat your self like a star!!!

Faqja 9 nga 9 I parėI parė 123456789

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •