Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567
Duke shikuar rezultatet 181 ne 204 nga 204

Teme: Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

 1. #1
  VIP Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  32
  Postime
  4,193
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4497

  Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

  Pershendetje te gjithve

  Si thoni sikur te hapim disa diskutime mbi ate qe do gatuajm neser?
  une kam deshire qe neser te bej qofte korēe, por si korēaret s'di ti bej
  ideja eshte qe ate qe do gatuajm neser ta diskutojm sot.  Gatim te mbare
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 2 Jave Me Pare ne 10:14.
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================
  Likes Soulmind, Hartini, Arfenilla, NeVertiti, Zana1 liked this post

 2. #181
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,686
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5496
  Eshte e thjeshte Ida,dy kokrra veze ,djath,nje lucke te vogel sode buke,miell,vaj,kos,kripe

  Pasi e ke shtypur ose thermuar me duar djathin i perzien te gjitha keto se bashku derisa formohet brumi e le per 10 min te pushoje,pastaj merr me duar ose me nje luge nga brumi dhe i vendosim ne tigan te skuqen ngadale

  Ps: Gamberi cfare eshte?
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 3. #182
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,686
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5496
  14639873_356533538029996_7890973611733343692_n-jpg

  Per vikend byreku...neser te gedhiemi njehere shendosh e mire!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Zana1, Daisy liked this post

 4. #183
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  11,028
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1809
  Mengjesi per sot ..
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .
  Likes Abis, Legally_Sweet, ZoteriaJuaj liked this post

 5. #184
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,686
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5496
  C'me bere ti futem e une merendes tani,po me cik gjalp per poshte si dikur femije
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Zana1 liked this post

 6. #185
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,665
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Me mire mos e kisha hapur kete temen
  Ika vrap

  JUST ME..!
  Likes Zana1 liked this post

 7. #186
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  Keto dy bera perpara nje ore
  Attached Images Attached Images c360_2017-04-14-14-32-04-850-jpg c360_2017-04-14-14-31-58-540-jpg 
  Likes NeVertiti liked this post

 8. #187
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  14,909
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4140
  img_6630-jpg. Sot ,neser dite e re.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Likes NeVertiti liked this post

 9. #188
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  5,963
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4222
  Ne hell jo!
  Te pjek po,ne furre po.

  E kam prere,sikur e kan ngrene qent.
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*

 10. #189
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  Kete.........
  Attached Images Attached Images c360_2017-04-15-10-46-30-896-jpg 

 11. #190
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  img_6630-jpg. Sot ,neser dite e re.
  Pica.........?
  Likes Arfenilla liked this post

 12. #191
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,686
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5496
  Ka edhe per neser...

  Happy Easter
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Abis liked this post

 13. #192
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  8,244
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2836
  20170223_133209-jpg

  Sapo i hengra!
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/kYd0d6nMtaw
  Likes Danay liked this post

 14. #193
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  8,244
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2836
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Ka edhe per neser...

  Happy Easter
  Do vij une neser,me ruaj nga keto
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/kYd0d6nMtaw
  Likes Danay liked this post

 15. #194
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,686
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5496


  Ja kshu nga pak si kohe krize..
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Abis liked this post

 16. #195
  θαλασσα Avatari i orkidea
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Postime
  1,474
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1084
  Neser them ndonje gatim furri , se di akoma

 17. #196
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,686
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5496
  18118861_1265906460187510_4257993683769832431_n-jpg

  Peshk ne zgarre
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 18. #197
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  O trup gjale na thuaj edhe ne kur ha peshk

 19. #198
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,686
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5496
  Patjeter...peshk deti apo liqeni ?

  Cfare preferon zoteriajuaj?
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 20. #199
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  Nga te dyja :p

 21. #200
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,686
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5496
  18341813_260172434449176_8711868146157342350_n-jpg

  Kisha kshu sot pinirli sic i themi ketej,e ngjashme me picen dhe e shijshme....tani po e ha nje duke lexuar,gjak e mish mu befte se dhjam s'dua

  Neser ka cironka menuja,kshu qe mos thuaj pastaj qe s'te ftova Zoteriajuaj
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Abis, Soulmind liked this post

 22. #201
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  28,568
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Sot sa po vura ne furre,nje tave me kunguj,domate,speca karrota ereza,dhe nje pule siper ..!
  Likes Abis, ZoteriaJuaj liked this post

 23. #202
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,057
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  573
  2 sandwicha


  U kenaqa, e shoqerova me leng molle
  Attached Images Attached Images c360_2017-05-13-09-57-31-235-jpg 
  Likes Soulmind, NeVertiti liked this post

 24. #203
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,733
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9101
  Per vete bera nje supe peshku.
  Goces kofshe pule me patate me furre
  Burrit perime te miksuara me mish.

  Arsyeja pse 3 gjera: Te mbarojme sa me shpejt cdo gje qe kemi ne frigorifer
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes NeVertiti liked this post

 25. #204
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  28,568
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  kam gatuar nje salc me kungull,qepe,karrota,erza dhe domate te fresketa,,si ka dal ...)
  bera dhe makaronat,c"te hash..

Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •