Faqja 7 nga 10 I parėI parė 12345678910 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 295

Teme: Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

 1. #1
  VIP Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  33
  Postime
  4,325
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

  Pershendetje te gjithve

  Si thoni sikur te hapim disa diskutime mbi ate qe do gatuajm neser?
  une kam deshire qe neser te bej qofte korēe, por si korēaret s'di ti bej
  ideja eshte qe ate qe do gatuajm neser ta diskutojm sot.  Gatim te mbare
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 13-05-2017 ne 11:14.
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================
  Likes Soulmind, Hartini, Arfenilla, NeVertiti, Zana1 liked this post

 2. #181
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Eshte e thjeshte Ida,dy kokrra veze ,djath,nje lucke te vogel sode buke,miell,vaj,kos,kripe

  Pasi e ke shtypur ose thermuar me duar djathin i perzien te gjitha keto se bashku derisa formohet brumi e le per 10 min te pushoje,pastaj merr me duar ose me nje luge nga brumi dhe i vendosim ne tigan te skuqen ngadale

  Ps: Gamberi cfare eshte?

 3. #182
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  14639873_356533538029996_7890973611733343692_n-jpg

  Per vikend byreku...neser te gedhiemi njehere shendosh e mire!
  Likes Zana1, Daisy liked this post

 4. #183
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Mengjesi per sot ..
  Likes Abis, Legally_Sweet, ZoteriaJuaj liked this post

 5. #184
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  C'me bere ti futem e une merendes tani,po me cik gjalp per poshte si dikur femije
  Likes Zana1 liked this post

 6. #185
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,906
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1074
  Me mire mos e kisha hapur kete temen
  Ika vrap

  JUST ME..!
  Likes Zana1 liked this post

 7. #186
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Keto dy bera perpara nje ore
  Attached Images Attached Images c360_2017-04-14-14-32-04-850-jpg c360_2017-04-14-14-31-58-540-jpg 
  Likes NeVertiti liked this post

 8. #187
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,343
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4327
  img_6630-jpg. Sot ,neser dite e re.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Likes NeVertiti liked this post

 9. #188
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,300
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  Ne hell jo!
  Te pjek po,ne furre po.

  E kam prere,sikur e kan ngrene qent.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 10. #189
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Kete.........
  Attached Images Attached Images c360_2017-04-15-10-46-30-896-jpg 

 11. #190
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  img_6630-jpg. Sot ,neser dite e re.
  Pica.........?
  Likes Arfenilla liked this post

 12. #191
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Ka edhe per neser...

  Happy Easter
  Likes Abis, Call liked this post

 13. #192
  Super Moderator
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,480
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  20170223_133209-jpg

  Sapo i hengra!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾
  Likes AnGeLiC, Zana1 liked this post

 14. #193
  Super Moderator
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,480
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Ka edhe per neser...

  Happy Easter
  Do vij une neser,me ruaj nga keto
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾
  Likes AnGeLiC liked this post

 15. #194
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509


  Ja kshu nga pak si kohe krize..
  Likes Abis liked this post

 16. #195
  θαλασσα Avatari i orkidea
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Postime
  1,537
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1175
  Neser them ndonje gatim furri , se di akoma

 17. #196
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  18118861_1265906460187510_4257993683769832431_n-jpg

  Peshk ne zgarre
  Likes ZoteriaJuaj, Zana1 liked this post

 18. #197
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  O trup gjale na thuaj edhe ne kur ha peshk

 19. #198
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Patjeter...peshk deti apo liqeni ?

  Cfare preferon zoteriajuaj?
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 20. #199
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Nga te dyja :p

 21. #200
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  18341813_260172434449176_8711868146157342350_n-jpg

  Kisha kshu sot pinirli sic i themi ketej,e ngjashme me picen dhe e shijshme....tani po e ha nje duke lexuar,gjak e mish mu befte se dhjam s'dua

  Neser ka cironka menuja,kshu qe mos thuaj pastaj qe s'te ftova Zoteriajuaj
  Likes Abis, Soulmind, Zana1 liked this post

 22. #201
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Sot sa po vura ne furre,nje tave me kunguj,domate,speca karrota ereza,dhe nje pule siper ..!
  Likes Abis, ZoteriaJuaj liked this post

 23. #202
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  2 sandwicha


  U kenaqa, e shoqerova me leng molle
  Attached Images Attached Images c360_2017-05-13-09-57-31-235-jpg 
  Likes Soulmind, NeVertiti, Zana1 liked this post

 24. #203
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,199
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  Per vete bera nje supe peshku.
  Goces kofshe pule me patate me furre
  Burrit perime te miksuara me mish.

  Arsyeja pse 3 gjera: Te mbarojme sa me shpejt cdo gje qe kemi ne frigorifer
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes NeVertiti liked this post

 25. #204
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,587
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  kam gatuar nje salc me kungull,qepe,karrota,erza dhe domate te fresketa,,si ka dal ...)
  bera dhe makaronat,c"te hash..

 26. #205
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,343
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4327
  Sot peshk me patate...plus desertin ne fund ...img_0430-jpg  img_0427-jpg
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Likes Zana1 liked this post

 27. #206
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Darka per sonte

  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 28. #207
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  Mengjesi

  Likes Daisy liked this post

 29. #208
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Mengjesi

  cfare eshte kjo e bardha? sheqer?
  une sot per megnjes, mish te thate , domate, qep, ullinj, djath vetem rakia mungonte u kenaqa.

 30. #209
  Banned
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,348
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0
  It's Glucose instead of sugar

 31. #210
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,860
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  800
  po pse e shton?

Faqja 7 nga 10 I parėI parė 12345678910 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •