Faqja 1 nga 10 12345678910 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 182

Forum: Kuzhina Shqipėtare

Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 59
 2. Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

  Moderatoret:

  1. Danay

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 16
  • Postime: 72
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Menu e thjeshte (gatime te shpejta)

  Started by bella‎, 09-05-2011
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 65
  • Shikime: 37,502
  15-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kėshilla praktike pėr kuzhinėn tuaj

  Started by sweetzzinna‎, 24-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 15,559
  19-08-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Embelsira

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 150
  • Shikime: 93,903
  29-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ushqimi dhe pijet tradicionale shqiptare

  Started by E3‎, 25-01-2010
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 13,571
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Receta te ndryshme

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  10 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • Pergjigje: 274
  • Shikime: 112,934
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Palosje pecetash

  Started by Ultraviolet‎, 06-08-2012
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 10,178
  06-08-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e kuzhines otomane ne Shqiperi!!!

  Started by sweetzzinna‎, 20-12-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 5,446
  20-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 5,774
  11-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Djathi si droga?

  Started by LeVoyageur‎, 10 Ore me Pare
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 97
  2 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Cfare do gatuajme neser?

  Started by L0v3rM4n‎, 25-11-2015
  7 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7
  • Pergjigje: 194
  • Shikime: 9,425
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Embelsir me keksa dhe molle

  Started by netflix‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 134
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Pita

  Started by netflix‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 163
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Spaghetti

  Started by netflix‎, 3 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 41
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Lule lakėr me mish viēi

  Started by netflix‎, 04-03-2017
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 191
  05-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Trahana

  Started by netflix‎, 15-02-2017
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 258
  17-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Tiramisu Speculoos

  Started by netflix‎, 22-01-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 87
  22-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Pasta

  Started by netflix‎, 08-01-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 75
  08-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Krelanė

  Started by netflix‎, 05-01-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 105
  05-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 71
  05-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Sarma me lakra turshi

  Started by netflix‎, 02-01-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 84
  02-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Bakllavė tradicionale

  Started by netflix‎, 05-10-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 353
  30-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 947
  30-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Kajmaqin(qumeshtore)

  Started by netflix‎, 28-12-2016
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 215
  29-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Pite

  Started by netflix‎, 01-12-2016
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 149
  04-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Lazanja Bolonjeze

  Started by netflix‎, 13-11-2016
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 283
  13-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Sallate me patate

  Started by netflix‎, 05-11-2016
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 191
  06-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 118
  04-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 10 12345678910 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •