Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 205

Forum: Kuzhina Shqipėtare

Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 17
  • Postime: 73
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Menu e thjeshte (gatime te shpejta)

  Started by bella‎, 09-05-2011
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 65
  • Shikime: 41,200
  15-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kėshilla praktike pėr kuzhinėn tuaj

  Started by sweetzzinna‎, 24-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 17,238
  19-08-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Embelsira

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 150
  • Shikime: 96,413
  29-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ushqimi dhe pijet tradicionale shqiptare

  Started by E3‎, 25-01-2010
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 14,071
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Receta te ndryshme

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  10 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • Pergjigje: 274
  • Shikime: 114,925
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Palosje pecetash

  Started by Ultraviolet‎, 06-08-2012
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 11,545
  07-08-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e kuzhines otomane ne Shqiperi!!!

  Started by sweetzzinna‎, 20-12-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 5,584
  20-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 5,925
  11-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

  Started by L0v3rM4n‎, 25-11-2015
  9 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9
  • Pergjigje: 262
  • Shikime: 13,014
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Krepa me ēokollate dhe banane

  Started by netflix‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 62
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Si t’i konservoni ullinjtė pėr dimėr

  Started by NeVertiti‎, 4 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 67
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Bukė pogaēe

  Started by netflix‎, 23-10-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 166
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Pasul ne furr

  Started by netflix‎, 21-10-2017
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 351
  30-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Llokuma

  Started by netflix‎, 15-10-2017
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 276
  18-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Oriz me fileto pule

  Started by netflix‎, 06-10-2017
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 134
  10-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Salce Majoneze e fresket

  Started by netflix‎, 04-10-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 32
  04-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Krepa me perime

  Started by netflix‎, 01-10-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 45
  01-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 66
  • Shikime: 21,278
  21-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 342
  11-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Bakllava

  Started by netflix‎, 01-09-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 123
  01-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Mantija me mish

  Started by netflix‎, 17-06-2017
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 310
  28-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Peshk merluc ne furre

  Started by netflix‎, 26-08-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 115
  27-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 424
  26-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Akullore

  Started by netflix‎, 02-07-2017
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 221
  09-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Pitalka

  Started by netflix‎, 27-06-2017
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 177
  28-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Oriz me mish vici

  Started by netflix‎, 23-06-2017
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 233
  24-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 75
  22-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •