Faqja 1 nga 10 12345678910 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 193

Forum: Kuzhina Shqipėtare

Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 15
  • Postime: 59
 2. Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

  Moderatoret:

  1. Danay

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 16
  • Postime: 72
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Menu e thjeshte (gatime te shpejta)

  Started by bella‎, 09-05-2011
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 65
  • Shikime: 39,577
  15-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kėshilla praktike pėr kuzhinėn tuaj

  Started by sweetzzinna‎, 24-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 16,458
  19-08-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Embelsira

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 150
  • Shikime: 95,285
  29-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ushqimi dhe pijet tradicionale shqiptare

  Started by E3‎, 25-01-2010
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 13,787
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Receta te ndryshme

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  10 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • Pergjigje: 274
  • Shikime: 113,940
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Palosje pecetash

  Started by Ultraviolet‎, 06-08-2012
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 10,872
  06-08-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e kuzhines otomane ne Shqiperi!!!

  Started by sweetzzinna‎, 20-12-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 5,507
  20-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 5,843
  11-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

  Started by L0v3rM4n‎, 25-11-2015
  9 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9
  • Pergjigje: 243
  • Shikime: 11,534
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 55
  • Shikime: 20,817
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 363
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Akullore

  Started by netflix‎, 02-07-2017
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 175
  09-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Pitalka

  Started by netflix‎, 27-06-2017
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 109
  28-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Oriz me mish vici

  Started by netflix‎, 23-06-2017
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 139
  24-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 36
  22-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Kadaif me arra

  Started by netflix‎, 21-06-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 60
  21-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Buke shpie

  Started by netflix‎, 20-06-2017
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 142
  21-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Mantija me mish

  Started by netflix‎, 17-06-2017
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 204
  18-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Pasul me mish tė terur

  Started by netflix‎, 09-06-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 120
  09-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Receta e Byrekut

  Started by netflix‎, 07-06-2017
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 112
  08-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Djathi si droga?

  Started by LeVoyageur‎, 28-04-2017
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 204
  28-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Embelsir me keksa dhe molle

  Started by netflix‎, 11-04-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 221
  13-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Pita

  Started by netflix‎, 10-04-2017
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 226
  11-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Spaghetti

  Started by netflix‎, 06-04-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 78
  06-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Lule lakėr me mish viēi

  Started by netflix‎, 04-03-2017
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 310
  05-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Trahana

  Started by netflix‎, 15-02-2017
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 447
  17-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Tiramisu Speculoos

  Started by netflix‎, 22-01-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 118
  22-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 10 12345678910 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •