Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2

Teme: Ja disa kurjozitete rreth seksit

 1. #1
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  6,838
  Forca e Rrespektit
  6953

  Default Ja disa kurjozitete rreth seksit

  Dini gjithcka pėr seksin?

  Ja 13 kurjozitete.

  1) Ereksioni I parė I mashkullit ndodh nė tremujorin e parė tė shtatėzanisė,kur ėshtė ende njė fetus.

  2) Nė Babiloninė e lashtė,kodi I Hamurabit dėnonin gruan viktimė tė dhunės.Nėse njė grua e martuar pėrdhunohej,konsiderohej tradhėti bashkėshortore.Ajo dhe burri fajtor pėr dhunėn vriteshin.

  3) Deri nė vitin 1972 nė Shtetet e Bashkuara,homoseksualiteti konsideroej njė sėmundje mendore.Pėr kėtė kurohej me elektroshok.

  4) Deri mė 1884 njė grua nė Angli mund tė arestohej nėse ajo I mohonte njė marrėdhėnie seksuale burrit tė saj.

  5) Ndėshkimi pėr tradhėti bashkėshortore nė Romėn e lashtė amputimin I njė vrime hunde.

  6) Gjithashtu nė Babilonin e lashtė,njerzit mund tė jepnin peng grat e tyre kur ata ishin tė detyruar tė merrnin para hua.

  7) Gjatėsia mesatare e penisit tė njė njeriu ėshtė mes 12,7 cm dhe 15,6 cm,ndėrsa penisi I njė baleen blu arrin 3,6 metra.

  8) Rosaku I liqenit tė Argjentinės ėshtė 40 cm por penisi I tij mund tė arrij zgjatimin deri nė gjysėm metri.

  9) Mė 1609 njė doktor I quajtur Ėecker ka gjetur nė Bologna njė kufomė me dy penisė.Prej atėher ka pasur edhe 7 raste tė tjera tė dokumentuara.

  10) Orgazma femėrore ėshtė njė qetėsues I fuqishėm I dhimbjeve,duke qenė se shkakton clirimin e endorfinės.

  11) Nė disa ishuj tė Polinezisė,ciftet e reja kryejnė marrėdhėnie seksuale mesatarisht tre herė nė natė deri nė tridhjetė vjecė.Mė pas,mesatarja bie nė 14 herė nė javė.

  12) Shpejtėsia maksimale,me tė cilėn ndjesitė udhėtojnė nga lėkura nė tru nė njė marrėdhėnie ėshtė 251km nė orė.

  13) Nė Amerikė vdesin cdo vit deri nė 500 njerėz nga asfiksimi nė aktin e mbajtjes sė frymės pėr tė nxitur njė orgazėm shumė tė fuqishme

  B:blic news


 2. #2
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  35
  Postime
  12,903
  Forca e Rrespektit
  5712

  Default Titulli: Ja disa kurjozitete rreth seksit

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Dini gjithcka pėr seksin?

  Ja 13 kurjozitete.


  8) Rosaku I liqenit tė Argjentinės ėshtė 40 cm por penisi I tij mund tė arrij zgjatimin deri nė gjysėm metri.

  B:blic news
  Marshallah syni i keq mos e paft jorabi. Kti rosakut i paska ikur rritja ne menyre horizontale. :ciaoo:

  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Fantazitė e famshme televizive rreth seksit
  Nga LeVoyageur ne forum Sekretet e jetės seksuale
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-11, 16:27
 2. Bota sillet rreth nesh apo ne rreth botes??
  Nga GLOOM ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-04-11, 11:07
 3. Pas seksit..
  Nga Yellow Redhead ne forum Libido
  Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 11-09-09, 18:04

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181