Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 23

Forum: Kuriozitete Rreth Shpendėve

  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 147
  23-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 85
  30-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 126
  02-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 624
  15-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 619
  01-04-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Qukapiku shpėton urithin e plagosur

  Started by Arfenilla‎, 03-03-2015
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 1,030
  03-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 530
  13-04-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Sqepi i tukanit

  Started by Indola‎, 25-01-2012
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,340
  15-02-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Betejat e Shqiponjės sė Detit

  Started by Arfenilla‎, 19-01-2013
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 847
  15-02-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,939
  23-07-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Studimi, zogjtė njohin zėrat dhe fytyrat

  Started by Love‎, 28-06-2012
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 957
  28-06-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Krijesat

  Started by Loverboy‎, 15-03-2012
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,204
  15-03-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 2,018
  21-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 826
  01-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. 25 milion bletė marrin arratinė

  Started by NeVertiti‎, 28-10-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 776
  28-10-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •