Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 3 nga 3

Teme: Njeriu ujk/ Krimet ēnjerėzore tė policit qė vrau, pėrdhunoi dhe masakroi 82 persona

 1. #1
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509

  Njeriu ujk/ Krimet ēnjerėzore tė policit qė vrau, pėrdhunoi dhe masakroi 82 persona


  “Njeriu ujk”, i cili pėrshkruhej si njė bashkėshort dhe baba i pėrsosur me profesion polici, rezulton tė jetė vrasėsi mė i keq nė botė ku ka marrė 82 jetė. Ish* oficer i policisė Mikhail Popkov nga Rusia, kur ėshtė pyetur nė gjykatė se sa gra kishte pėrdhunuar dhe vrarė, ai thjesht ka ngritur supet, shkruan Mirror.

  “Unė nuk mund tė them saktėsisht dhe nuk mbaj njė rekord”, tha ai. Por pėrgjigjja e tij ėshtė zbuluar kėtė javė dhe rezulton tė ketė vrarė ndoshta 82 persona ose shumė mė tepėr. Nė vitin 2015 lidhur ma kėto akuza 53 *vjeēarit iu dha dėnimi pėr jetė, pasi u shpall fajtor pėr vrasjen 22 grave nė Angarsk, njė qytet i qetė nė Rusi. Por e gjitha kjo histori nuk mbaron kėtu. Nga hetimet e kryera rezulton se ai ka kryer edhe 60 vrasje tė tjera ndėrsa Popkov jetoi jetė nė dukje si njė baba i dedikuar dhe burrė i dashuruar.

  Nėse shpallet fajtor edhe pėr vrasjen e 60 personave tė tjerė, ai do tė jetė njė ndėr vrasėsit mė tė kėqij nė histori. Megjithatė numrat nuk tregojnė vetėm tmerrin por edhe egėrsinė e mbretėrimit tė terrorit tė tij pėr 18 vite. Disa viktimave u ka prerė kokat, tė tjerėve u ka nxjerrė zemrėn jashtė, ndėrsa tė gjitha viktimat i ka pėrdhunuar si para ashtu dhe pas vdekjes.

  Pas gjithė kėsaj mizorie Popkov iu vendos nofka ‘ujk’. Njė rast qė flet bėr mizorinė e tij ėshtė kur ai ka vrarė njė mėsuese dhe vajzėn e saj nė shkollė. Tė gjitha viktimat ishin tė moshės nga 17 deri nė 40 vjeē. “Nė jetė unė kam qenė njė person i zakonshėm”, ka thanė Popkov nė policisė kur u pyet nė lidhje me identitetin e tij tė dyfishtė. Ndėrkohė qė miqtė dhe shokėt e tij e pėrshkruajnė kėshtu vrasėsin serial: “Ai e bėnte shumė shaka”, tha njė ish*mik. Kur Popkov pranoi fillimisht 22 vrasje, vajza e tij Ekaterina refuzoi tė besojnė fajėsinė e tij. Nga ana tjetėr gjatė gjithė karrierės sė tij si polic ai ka marrė lėvdata.

  Por si e kryente misionin killeri?

  Ai krijoi njė rutinė. Si fillim vishte uniformėn e policisė dhe parkonte makinėn e tij jashtė klubeve dhe restoranteve dhe priste derisa tė shikonte qė kishte gra dhe vajza tė pa shoqėruara qė dilnin nga atje. Mė pas ai i joshte duke u thėnė qė do tu ofronte ndihmė me mjetin e tij. Por pasi i merrte nė makinė ai i dėrgonte ato nė zona tė izoluara ku i pėrdhunonte dhe vriste. Zgjedhja e armėve pėr tė kryer vrasjet ishte e rastėsishme. Mė pas i hidhte trupat lakuriq nė pyje, varreza apo dhe nė rrugė. Shumica e viktimave ishin tė gjymtuara barbarisht. Tradita ruse kėrkon qė ti lėnė tė hapur arkivolet gjatė funeralave, por kjo gjė nuk ishte e mundur me viktimat pasi i kishte masakruar nė mėnyrė ēnjerėzore./Panorama

 2. #2
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,496
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  U nxirrte zemren mmm yam yam.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 3. #3
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,331
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Perralla mediatike..

  Vrasesit me te keqinj ne bote jane nga Amerika e Jugut, me mbi 300-400 viktima.

  10 Worst Serial Killers the World Has Ever Seen | The Lineup
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 17-04-2017 ne 13:00.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •