Dislikes Dislikes:  0

Shfaq Rezultatet e Sondazhit: Voto krijimet e muajit qeshor 2017

Votuesit
10. Ju nuk mund te votoni kete sondazh
 • Ndoshta...

  0 0%
 • Jam Dashuria

  2 20.00%
 • Lumturia tek une!

  4 40.00%
 • Shtepia me shelg.

  0 0%
 • Buzeqeshja jote!

  4 40.00%
Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 64

Teme: Krijimet e Muajit qeshor 2017

 1. #1
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4790

  Krijimet e Muajit qeshor 2017

  Bashkangjitje 30604

  Pershendetje miq
  tema e ketij muaj ishte pak e veshtire per hipokrizine e realitetit por per fat buzeqeshja nuk mungon as edhe nje here; ajo gjendet ne nje femije, ne nje vullnetar ne pediatri, ne nje mik, ne nje dashuri gjendet ne nje bisede, ne nje lexim.
  duke uruar qe leximi i kesaj teme tju relaksoi sadopak e te ju ofroj emocione ju postoj krijimet e muajit duke falenderuar te gjith pjesemarrsit ! faleminderit qe ju beni te jete ky cep aq i bukur!


  Ndoshta...

  Ndoshta lekura jote ka harruar shijen e lekures sime,ndoshta ndoshta dhe aromen e frymarrjes,ndoshta gjithcka timen e ke shuar ne harresen e hapave te largimit qe jeta i vendosi si zenxhire prove.
  Ndoshta jeta ka veti koleksionuese , une, ti apo te tjere,thjeshte nenshtrohemi keti riti.
  Ndoshta dhe me kujton numerikisht 1-0-2.
  Po c"rendesi ka,nese ti rrembeve veten nga une apo une nga ti .
  Rendesi ka qe u beme burgatoret e nje ikje te pakthim,reshtem se qenuri ne ,ne brendesine tone.
  Tani po bie nje bulezim i lehte shiu ne ballkon ,bie qetesisht,aq sa dhe keto mendime te miat ne kete momente.
  Do doja qe kete shi te imte te ngrohte qershori ta ndanim bashke.
  Sikur te ndjeje melodine e tyre,ritmin e tyre ,mallin e tyre tek shuhen neper pravzat e ballkonit, tendes, per tiu falur tokes se nxehte dhe te etur.
  Sikur te mundja ne nje zarf te lagesht me shkronja blu te dergoja gjithe mallin qe kam ne gjoksin tim tani per ty.
  ...sikur ky shi te ishte cadra e jone perseri,...sikur melodia e ti ,te ishim ne te dy.

  Jam Dashuria

  Jam ere
  Grimce pluhuri
  Fluturoj bashke me rete,
  Ushqej token
  Pemet e lulet
  U jap jete.

  Jam shiu
  Qe vjen me stuhine
  Dhe bie me rrembim,
  Leviz brigjet
  Ujis shkretetiren
  Jete pambarim.

  Endem pyjeve
  Livadheve
  Kerkoj njerez te vetmuar,
  Zgjas doren
  Behem strehe
  Per shpitra te harruar.

  Shpirti im
  Eshte perrua
  Permbyt thatesiren,
  Qenia ime
  Eshte drite
  Largon erresiren.


  Jam drite,
  Jam jete,
  Jam oksigjen,
  Jam mendje,
  Jam zemer,
  Jam sy,
  Jam perjetesia,
  Jam gjithesia,
  Jam dashuria,
  Jetoj vetem per ty.
  Lumturia tek une!


  Lumturia ime nuk eshte e zhurmshme
  E as gjigande.
  Nuk eshte as tek ishujt e virgjer
  E as ne takat firmato
  Lumturia ime jeton ne nje kacolle vocerrake
  Trup i varfer me nje zemer te madhe
  Shpirti im buzeqesh cdo mengjes
  Here me driten e dielli,e here me ledhatimin e nenes
  Cdo pasdite kur hedh krahet
  per te perqafuar babane e lodhur nga puna.
  Cdo mbremje kur kacafytem me vellane e vogel
  Lumturia ime banon tek detajet e vogla.
  Nje buzeqeshje e cilter
  Sy qe shkelqejne
  Nje ecje ne park
  Nje akullore ne dimer
  Nje cokollate e ngrohte ne nje bisede darke
  Hena pesembedhjetshe
  midis mijerave yjeve cdo nate vere
  Era pranverore ne fytyre
  Aroma e tokes pasi sapo eshte lagur nga shiu
  Te shkruaj disa vargje te momentit
  Lumturia nuk shkruhet, as flitet
  Thjesht ndjehet
  Nga zemrat e mbushura me dashuri!
  Shtepia me shelg.


  Zhurma qe i bente birrat ne gurmaz e eksitonte keqazi fare ashtu sikur venat qe ishin te dukshme ne krahun e tij te majte. Atehere i tha ai, me shume ne forme pytje se sa konfirmimi. Kishin gati nje gjysem ore qe asnje sfliste asnje fjale. Ajo pinte veren e kuqe qe kombinonte me fundin bordo / vishnje qe kishte veshur...floket e zeza te lidhura pas koke. Vera e ftohte kishte krijuar ate shtrese avulli qe avash avash binin pikat e shkrirjes se ftohjes ne doren e saj te bardhe. Ate plepin - iu pergjigj pas nje tjeter gellenjke, ai pushi i plepit vazhdoi...une se duroj. Sdoje ta prisje i tha ai qete qete sikur ta kishte degjuar kete muhabet per te dhjeten here e mbase ishte e vertete. Epo sdoja tha sikur e zene ngushte. Mund te prishim shtepine e ta ndertojme diku tjeter- i tha me nje hov , sikur te ishte gjeja me e lehte ne bote. Preferove shelgun :- i tha ai dhe e shikoi eger. Supet e saj u kerrusen dhe u mblodhen ngushte me njera tjetren dhe vazhdoi me nje ze te mbytur.. po sepse plepin e parapelqeje te shtronte rrugen me push ndersa deget e shelgut bien ne ballkon, dhe ashtu mori te prekte nje gjethe jeshile qe gati ngaterrohej me floket e saj. Kam shume vape vazhdoi. Ai qe e shikoi ne bish te syrit- hiq bluzen i tha. E di vazhdoi ajo. Dielli pasqyrohej ne ate liqen te qete dhe lekura e tyre e zeshket tregonte qarte disa pika djerse nga kraharori. E di vazhdoi prap..por po mendoja nese do e hiqja avash avash...ti do vije re fijet e flokut qe flladi i merr me vete, do vije re fundin cowgirl qe kam qe leviz lehte e zbulon gjunjet... Zhurma e birres ne gurmazin e tij te thate u be akoma me e degjueshme. Syte e saj shprehnin aq naivitet po aq shume djallezi. E pastaj i tha ai ndersa mbeshteti birren ne parvaz. Pastaj vazhdoi ajo...do vije re majat e gjokseve qe jane theksuar nga vera e ftohte e do mendoje qe cdo gje po e bej me kast..do vije re edhe pikat e djerses qe bine mes kraharorit. Kaloi doren lehte aty ndersa kishte vemendjen e tij te plote. Perndryshe?: beri ai pytjen. Perndryshe tha ajo do e hiqja me shpejt..do vije re kontrastin e lekures se zeshket me bluzen e bardhe me rrjete qe kam..e do mendoje prap qe po e bej me kast. Ai u ngrit ne kembe. E sikur te gabohesh i tha. Une sgabohem asnjehere me ty i dashur i tha ajo ndersa shijoi edhe nje tjeter gellenjke vere e vetekenaqur e shikimin pa pike dyshimi djallezor. Hapat e tij u larguan. Mbase ishim vetem dy hapa sepse u kthye vrullshem i kapi duart dhe ka vuri ne karrige. Vera u derdh mbi bluzen e bardhe dhe ajo njolle ishte vetem deshmi e dashurise se dlire qe kishin. Kraharoret e tyre uleshin e ngriheshin sikur te ishte hera e pare qe njiheshin me oksigjenin...ai afroi koken te qafa e saj mori fryme thelle dhe pastaj degjoi tek veshi pak fjale : I blow your mind. Te kuqte e buzeve te saj iu prish brenda pak sekondash ndersa te dy putheshin sikur te ishte nata e pare e dasmes se tyre.  Buzeqeshja jote!

  Me cmend buzeqeshja jote
  dhembet si gure zalli te bardhe kur gjuheza i prek ngadale...
  Me cmend kur harkohen
  te mishtat buze
  e kur shkelqejne syte mahnitem duke te shikuar
  buze,sy e fytyren me cdo ekspresion te saj !
  E keshtu ne keto ujera te turbullta mendimesh e ndjenjash ngrihem nga karrigia perballe per te dhene nje puthje me mall .
  Buzeqeshja jote eshte semundje, qe infekton shpirtin,mendjen time
  e mbetem ne distance duke bashkuar ato njemije therrime...
  Por ti serisht buzeqesh duke ma transformuar cdo moment ne nje te bukur mengjes!
  lexim,komentim dhe votim te kendshem!
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 15-06-2017 ne 13:17.
  Thanks NeVertiti thanked for this post
  Likes NeVertiti, Soulmind, Passion, Daisy liked this post

 2. #31
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,334
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  haha. mua te fotomania me ka ra sysh . Do me kene bere ndonjegje qe spo fitoj me asiher
  Joo thjeshte ke kaluar tek Letersia .
  Tani edhe syri ben te veten, ama ka kush sy bojqiell ahhahahaha.

 3. #32
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,174
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2853
  Jane rob te mire sy blu-te o Nev
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾
  Likes jana80 liked this post

 4. #33
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,942
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Joo thjeshte ke kaluar tek Letersia .
  Tani edhe syri ben te veten, ama ka kush sy bojqiell ahhahahaha.
  haha, sdi gje a ka ama nqs ka njeri gisht,plaste syri keq, puf befte haha
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes jana80 liked this post

 5. #34
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,942
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106
  Se mu kujtua, meqe po kerkon nevi vota per ata qe kane 0. SHpesh dhe titujt kane rendesi shume, Ja psh. krijimi i pare duhej te vinte nje titull tjeter, se imagjino sa lexojme Ndoshta edhe ne e marrim si me pertese, ta vtojme apo jo, ta votojme apo jo, epo ndoshta autori, ndoshta dhe ne

  p.s. Jana Na e be hallall
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes jana80, NeVertiti liked this post

 6. #35
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4790
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Joo thjeshte ke kaluar tek Letersia .
  Tani edhe syri ben te veten, ama ka kush sy bojqiell ahhahahaha.
  ok kuptova senjalin...marshallah marshallah ... hagahaha ptu ptuu hahahaha mir syblu por edhe plake ajaaaa me qendroni larg :p
  Likes NeVertiti liked this post

 7. #36
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,174
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2853
  Sa i kurseni votat o njerez!! --mos e kurseni te pakten me 25 Qershor
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾
  Likes jana80 liked this post

 8. #37
  Larguar...
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3660
  Votova 3, mqse nuk ka 6'shtė

  Sa bukur e pershkruan lumturine, e thjeshte, shprese dhe e bukur.

  Suksese te metejshme!

  Darius
  La vita č bella...
  Likes jana80 liked this post

 9. #38
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,174
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2853
  Mire mire,paska kaluar ne avantazh 3-shi
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 10. #39
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,432
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Mire mire,paska kaluar ne avantazh 3-shi
  po ti more e cove ..kot ky

  Pse jo 5 ? e dashuroj

 11. #40
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,174
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2853
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  po ti more e cove ..kot ky

  Pse jo 5 ? e dashuroj
  Une jam tifoz i 3-shit vec mos jete ndonje autor/e qe e kam inate,e do zhgenjehem pastaj qe i bera tifozllek
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 12. #41
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,432
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Une jam tifoz i 3-shit vec mos jete ndonje autor/e qe e kam inate,e do zhgenjehem pastaj qe i bera tifozllek
  Ehe po po....sot te paska lene dielli me pasoja hahahahahahaha

  hajt se kalon

 13. #42
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,174
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2853
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ehe po po....sot te paska lene dielli me pasoja hahahahahahaha

  hajt se kalon
  Vere eshte por,me pelqeu 3..votova 3-me erdhi mire qe 3 eshte ne avantazh..dhe do te doja qe pas 3 te mos ishte ndonje qe kam inate..kshu qe ne rregull jam une
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 14. #43
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,432
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  heu lakimi i treshit ishte fantastik

  treshit
  i/e treshit
  prej treshit
  nga treshi


 15. #44
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,174
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2853
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  heu lakimi i treshit ishte fantastik

  treshit
  i/e treshit
  prej treshit
  nga treshi

  Po po!

  Hajdeni,votoni 3-shin ju tjeret qe keni akoma vote ne dispozicion
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 16. #45
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,942
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  heu lakimi i treshit ishte fantastik

  treshit
  i/e treshit
  prej treshit
  nga treshi

  imagjino nese dhe autori i shkrimit te jete nga vete treshi Lol (Afer nishtulles nr 3)
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 17. #46
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,432
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  imagjino nese dhe autori i shkrimit te jete nga vete treshi Lol (Afer nishtulles nr 3)
  Ahhhaaa Rrapi treshit

 18. #47
  Moderatorė Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,556
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2648
  Jo keq krijimet , skisha si te mos votoja buzqeshja jote
  Feja eshte injorance , por jo vetem !
  Likes sensuu liked this post

 19. #48
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,942
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106
  Ore po ketu a do i dime neve kush jane konkuruesit apo hic? O Janeeeee ku je mi?
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 20. #49
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,174
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2853
  Sa bukur,barazim..vota Janes vendoska.voto 3-shin Jana
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 21. #50
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,099
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Ore po ketu a do i dime neve kush jane konkuruesit apo hic? O Janeeeee ku je mi?
  Jana ska kohe. Keshtuqe te nxjerrim vete emrat.

  Une kam shkruar nr 4.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 22. #51
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,942
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Jana ska kohe. Keshtuqe te nxjerrim vete emrat.

  Une kam shkruar nr 4.
  Urime!

  S'di ne duhen thene emrat pa dhene miratimin Jana. Do kete harruar ndoshta se ne forum ka hyre dje. Presim dhe pak
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 23. #52
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,099
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Urime!

  S'di ne duhen thene emrat pa dhene miratimin Jana. Do kete harruar ndoshta se ne forum ka hyre dje. Presim dhe pak
  Skishte gje per urime por thjeshte mendova se skishte kohe e te thonim krijimet tona.

  Gjithsesi gje qe u be vete nga drejtuesja.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 24. #53
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4790
  nick hajde te perqafoj pakez hajde... se esht vere

 25. #54
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,099
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145
  Ske faj, ke ftohte ti
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes jana80 liked this post

 26. #55
  Anėtar i Respektuar Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,177
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  553
  "Buzeqeshja jote"

  Eshte shkruajtur enkas per Mua

  Me like it
  Thanks jana80 thanked for this post
  Likes Artin liked this post

 27. #56
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,614
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4255
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  nick hajde te perqafoj pakez hajde... se esht vere
  Shttttttttttttttttttttttt

  Osht e zonme
  E ka zene gjumi

  E zuri sapo e perqafova une . ;D

  Prit te zgjohet e vazhdo
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Likes jana80 liked this post

 28. #57
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4790
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ske faj, ke ftohte ti
  pooooo sh ftohteeee :/

 29. #58
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,519
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4790
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Shttttttttttttttttttttttt

  Osht e zonme
  E ka zene gjumi

  E zuri sapo e perqafova une . ;D

  Prit te zgjohet e vazhdo
  passion mos hy si fant spathi ti tashi... isha vet ne rradhe e perpara teje..
  nick cfar ndodhi ??
  Likes Passion liked this post

 30. #59
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,099
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Shttttttttttttttttttttttt

  Osht e zonme
  E ka zene gjumi

  E zuri sapo e perqafova une . ;D

  Prit te zgjohet e vazhdo
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  passion mos hy si fant spathi ti tashi... isha vet ne rradhe e perpara teje..
  nick cfar ndodhi ??
  Nicku ju fort te dyve.
  Shpirtin ne shkronja, ne perqafime e ndan me ju.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks jana80 thanked for this post
  Likes Passion liked this post

 31. #60
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,000
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  406
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  "Buzeqeshja jote"

  Eshte shkruajtur enkas per Mua

  Me like it
  Ne tė dy jemi vonė me votimin, ėshtė mbyllur para 3 ditėsh.
  Unė pėlqej stilin e poezisė tek 3-shi, por kėtė herė votėn e meriton e fundit, "Buzėqeshja jote" e cila mė duket mė e ndierė dhe e veēantė.
  Kėsaj do t'ia jepja votėn, po tė ishte votimi i hapur.
  Thanks jana80 thanked for this post
  Likes Daisy liked this post

Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •