Duke Lexuar Temat 1 ne 18 nga 18

Forum: Komunizmi

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ndryshimi mes Komunizmit dhe Nazizmit

  Started by Goc_Tonerllikse‎, 12-11-2008
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 6,703
  11-02-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 593
  13-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 85
  • Shikime: 6,900
  19-10-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 402
  15-10-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 972
  12-04-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Komunizmi, ēfarė ėshtė?

  Started by Love‎, 30-03-2013
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,081
  31-03-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Enver Hoxha, 27 vjet nga vdekja e tij

  Started by ida angel‎, 11-04-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 58
  • Shikime: 8,621
  21-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,396
  30-03-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Pse Enveri nuk u diplomua nė Paris..

  Started by Love‎, 24-03-2012
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 940
  24-03-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Komunizmi , ēeshte?

  Started by Goc_Tonerllikse‎, 12-11-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,674
  13-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. “Enver Hoxha” na kėnaqi tė gjithėve!

  Started by Love‎, 27-12-2011
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,823
  10-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,663
  20-06-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Question E.Hoxha,totalisht deshtim???????

  Started by braziljania‎, 03-03-2010
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 72
  • Shikime: 10,780
  19-03-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teoria dhe praktika e revolucionit

  Started by Iron_Leon‎, 20-02-2010
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,084
  20-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Manifesti Komunist

  Started by Iron_Leon‎, 20-02-2010
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,896
  20-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Thumbs down A ka vdekur komunizmi?

  Started by braziljania‎, 07-01-2010
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 2,262
  12-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,267
  07-03-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 4,313
  19-02-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •