Forum: Karakteret shpirtėrore

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Ēdo temė qė do tė hapet dhe do tė ketė nė pėrmbajtje tė tij, lidhje me fenė.

  Moderatoret:

  1. princesha

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 79
  • Postime: 1,089
  1. Moderatoret:

   1. princesha

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 0
   • Postime: 0

   Postimi i Fundit:

   Kurrė
  2. Moderatoret:

   1. princesha

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 10
   • Postime: 171
 2. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin katolik.

  Moderatoret:

  1. princesha

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 125
  • Postime: 1,438
 3. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin musliman

  Moderatoret:

  1. princesha

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,214
  • Postime: 9,039
 4. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin ortodoks

  Moderatoret:

  1. princesha

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 34
  • Postime: 100
 5. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin bektashi.

  Moderatoret:

  1. princesha

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 4
  • Postime: 74
 6. Persona qė nuk kanė njė kult, qė nuk kanė njė frymezues shpirtėror dhe qė nuk besojnė nė dicka pėrtej qėnies sė tyre. Nuk arrijnė ta konceptojnė fjalėn perėndi, besojnė nė atė cfarė shohin dhe frymezimin e gjejnė vetėm tek vetėvetja. Besojnė mė shumė tek pėrparimi njerėzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerėzore.

  Moderatoret:

  1. princesha

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 73
  • Postime: 2,736
 7. Nė kėtė forum do tė ketė bashkėbisedime nga tė gjitha rrymat e besimit dhe si tė thuash ėshtė njė pikė takimi lidhur mbi tė gjitha kėto kultura shpirtėrore.

  Moderatoret:

  1. princesha

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 316
  • Postime: 5,446

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi