Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 3 nga 3

Teme: Pershendetje

 1. #1
  Avatari i Yellow
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Postime
  2
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

  Pershendetje

  Pershendetje te gjitheve, quhem Landi, banoj ne shqiperia, (tirane) kam qen operator para disa vitesh e per arsye personale u pata larguar duke mos frekuentuar chatin per nje periudhe me sh se 20 muajsh.Kerkoj te rikthehem ne staf ,ne chat perdor nickname Yellow.


  Shpresoj qe kerkesa ime te meret parasyshe .
  Gjith te mirat.
  Heren e fundit u redaktua nga Angel_Devil; 15-06-2011 ne 02:33.

 2. #2
  calvin
  Guest

  Pe: Pershendetje

  Pershendetje Yellow kerkesa jote po merret parasysh dhe do te njoftojm sa me shpejt flm

 3. #3

  Antarėsuar nė
  May 2015
  Vendodhja
  prishtinė
  Mosha
  13
  Postime
  4
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Pe: Pershendetje

  pershendetje

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Me pranoni dhe mua ne mesin tuaj ?! Pershendetje ....Pershendetje
  Nga Lion1 ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 71
  Postimi i Fundit: 02-09-2011, 07:36
 2. Pershendetje
  Nga Thor ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 07-06-2011, 23:22
 3. Pershendetje..
  Nga SmS ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 05-06-2011, 12:38
 4. Pershendetje nga DM
  Nga Ultraviolet ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 18
  Postimi i Fundit: 26-05-2011, 15:49
 5. pershendetje
  Nga cuca ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 16-04-2011, 11:12

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •