Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 81

Teme: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

 1. #1
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108

  Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

  Te gjithe e dime cf ndodhi me Trojen dhe Helenen
  Me femren me te bukur, me luften me princat qe luftuan per te.
  Tani ne kete forum qe ta themi troc te ishte Helena ketu sdo kishte ndonje ndryshim me ne te tjerat.
  Prandaj gjithmone ne ambjentin e humorit e lojes nxirrni topat ( e luftes) pushket e shpatat ( po te luftes)
  edhe beni secilen prej nesh te ndihet nje bukuri pushtuese.


  Jo molle sherri.Ideja nuk eshte komplet origjinale
  Per te drejtat e tjera mund te kontaktoni direktmua.
  Gjithcka behet ne formen lojes.
  Jo ankande.
  Jo fendime.
  Por tregoni interesin tuaj per ne
  Qe te fillojme me Helenen tone te pare dhe jam e sigurte qe i qendron lojes...


  Endrra per ju.
  Heren e fundit u redaktua nga Nicktjeter; 05-12-2012 ne 14:53.
  Likes Endrra, Love liked this post

 2. #31
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,692
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8067

  Pe: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

  Uaaa sa pak kandidat qe paskam pas, ndihem shum e lenduar prej jush ne kte rast
  Ajsi, me ato sy qe kishe ti une rashe ne dashuri direkt Hajt tek Legally (siē thot Alma )
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 3. #32
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108

  Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

  Quku dhe Kitrra

 4. #33
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,620
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078

  Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

  Me aq Helena sa ka ketej, jo qe jane fjetur cunat, por jan ne udhekryq te madhe per zgjedhje
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #34
  Anėtar i ri Avatari i Artini
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  273
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  227
  Helena e Trojes ketu nė forum eshte, po me emer tjeter.
  Heren e fundit u redaktua nga Artini; 1 Javė mė Parė ne 10:46.

 6. #35
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,620
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078
  Hmmmm, erdhi koha me mbreh shpaten
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #36
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Helena e Trojes ketu nė forum eshte, po me emer tjeter.
  Loool ku e gjete kete teme

  Per ke do luftosh ti Tini?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 8. #37
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,839
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2835
  Kush eshte Helena ketu?
  Nichts ist unmöglich

  https://youtu.be/E4w_5bY0tBY

 9. #38
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,620
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Kush eshte Helena ketu?
  Edhe ke guxim te pyesesh?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 10. #39
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,827
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402
  Aman vec mu mos me permendni se s'me ngelet hatri looool
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 11. #40
  Anėtar i ri Avatari i Artini
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  273
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  227
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Loool ku e gjete kete teme

  Per ke do luftosh ti Tini?
  Po lexoja tema tė vjetra, se kėto te rejat me artikuj gazetash nuk me tėrheqin.
  Unė nuk luftoj, se nuk jam ne ate pozicion.

 12. #41
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,620
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8078
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Aman vec mu mos me permendni se s'me ngelet hatri looool
  S'do te behet lufte per ty atehere dorezou duart lart
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 13. #42
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Po lexoja tema tė vjetra, se kėto te rejat me artikuj gazetash nuk me tėrheqin.
  Unė nuk luftoj, se nuk jam ne ate pozicion.
  Nese shko psh tek profili i cdo anetarj..ke mundesi te shohesh poshte fotos se profilit
  Postimet qe ka bere
  Dhe gjitha temat e filluara. http://www.forumivirtual.com/search.php?searchid=159877

  Psh aty jane disa tema te miat. Po te pelqeu ndonje, bujrum.

  Tema qe sjane nga gazeta kane anetaret psh : bella, kitra123 ,Soulmind e Monique nese sgaboj kane disa.

  Dhe anetaret te vjeter..por ka kohe qe jane te rrahur e te rirrahur si tema gjithsesi shih e bej vete.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 14. #43
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,827
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  S'do te behet lufte per ty atehere dorezou duart lart
  S'jam aq e bukur si Helena une ...

  Por cila femer s'do kishte deshiren qe meshkujt te shpallnin luften per ta fituar ate!!!

  Dyshoj fort ama se do te gjesh luftetar te denje ne parametrat e tu sepse e dine qe e kane betejen te humbur qysh pa fillu ahahah
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 15. #44
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  6,416
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3144
  Per Helenen e Trojes apo per dike si Helena nuk do luftoja fare.
  Pse?
  Sepse eshte e kote te luftosh per nje femer qe e ka bere zgjedhjen e saj.
  Helena edhe pse e Menelaut shkoi me Paridin sepse ate donte.
  Beri lufte Menelau e cfare fitoi?
  Topat......e luftes fitoi.
  Nese nje femer e ka ndare mendjen e kote eshte lufta.
  Respekto vendimin e saj dhe perballoje dhimbjen me burreri.
  Lufte behet kur Helena s'ka vendosur ende asgje.
  Ne raste te tilla do derdhja......te gjithe arsenalin tim luftarak per ta fituar ate.
  Heren e fundit u redaktua nga LeVoyageur; 1 Javė mė Parė ne 16:42.
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!
  Likes Abis liked this post

 16. #45
  Anėtar i ri Avatari i Artini
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  273
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  227
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Nese shko psh tek profili i cdo anetarj..ke mundesi te shohesh poshte fotos se profilit
  Postimet qe ka bere
  Dhe gjitha temat e filluara. http://www.forumivirtual.com/search.php?searchid=159877

  Psh aty jane disa tema te miat. Po te pelqeu ndonje, bujrum.

  Tema qe sjane nga gazeta kane anetaret psh : bella, kitra123 ,Soulmind e Monique nese sgaboj kane disa.

  Dhe anetaret te vjeter..por ka kohe qe jane te rrahur e te rirrahur si tema gjithsesi shih e bej vete.
  E bėra pa pa ma thėnė ti.
  Pse, ku mendon ti se e gėrmova unė kėtė temė tė vjetėr, pėrveē profilit?
  U bėra kureshtar pėr tė kaluarėn tėnde forumore dhe i hodha njė sy.
  Kishe hapur shumė tema interesante, qė mė tėrhoqėn.
  Do tė shkruaj nė tė gjitha, por pak nga pak, se s'jam gjithnjė i ngeshėm.
  Ndonjėherė s'jam nė qejf pėr tė shkruar, e ndonjėherė s'mė mjafton koha, mė ikėn dita pa u kuptuar.
  Ja pėr shembull, tė shtunėn dhe tė dielėn unė nuk punoj, por kėtė fundjavė do tė punoj, se duhet.

 17. #46
  Anėtar Aktiv
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  506
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  S'jam aq e bukur si Helena une ...

  Por cila femer s'do kishte deshiren qe meshkujt te shpallnin luften per ta fituar ate!!!

  Dyshoj fort ama se do te gjesh luftetar te denje ne parametrat e tu sepse e dine qe e kane betejen te humbur qysh pa fillu ahahah
  Femrat pa probleme mendore nuk do kishnin ate deshire.

 18. #47
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,827
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Femrat pa probleme mendore nuk do kishnin ate deshire.
  U preke ti?

  Po t'kuptoj s'ke faj!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 19. #48
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  5,646
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4219
  O Nick!
  Paridi ketu

  Oj note absolute e drites ku je ?
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*
  Likes Nicktjeter liked this post

 20. #49
  Anėtar Aktiv
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  506
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  U preke ti?

  Po t'kuptoj s'ke faj!
  Nuk u preka, thjesht shkruajta te veteten. Cila femer me mendje te shendosh do donte te behej luft per ate? Asnjera
  Likes Soulmind liked this post

 21. #50
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,549
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9058
  Dhe une dakordohem me Zoterine parafoles, por mendoj se Danay e ka patur ne menyre figurative. Deshiren per te qene e pelqyer nga meshkujt jo se do donte qe te luftonin vertet me njeri tjetrin. Apo jo Danay?
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes ZoteriaJuaj, Danay liked this post

 22. #51
  Anėtar Aktiv
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  506
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Dhe une dakordohem me Zoterine parafoles, por mendoj se Danay e ka patur ne menyre figurative. Deshiren per te qene e pelqyer nga meshkujt jo se do donte qe te luftonin vertet me njeri tjetrin. Apo jo Danay? ��
  E kuptova ne cmenyre e tha, por une e thash ne menyren time
  Likes Soulmind liked this post

 23. #52
  Moderatorė Avatari i Danay
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,827
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5402
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Nuk u preka, thjesht shkruajta te veteten. Cila femer me mendje te shendosh do donte te behej luft per ate? Asnjera
  Po flas ne menyren figurative se nese flasim ne kuptimin apsolut te saj sic edhe eshte degjuar shpesh te ndodh qe meshkuj te zihen besa edhe te vriten per nje femer,ne ate rast ne syte e mi nuk vlejne me....Gjithsesi cdo femer do te ndjehet e deshiruar ose e pelqyer nga gjinia e kundert qofte edhe ajo e cila ne pamje te pare duket indiferente ose mosperfillse shpesh..!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 24. #53
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  E bėra pa pa ma thėnė ti.
  Pse, ku mendon ti se e gėrmova unė kėtė temė tė vjetėr, pėrveē profilit?
  U bėra kureshtar pėr tė kaluarėn tėnde forumore dhe i hodha njė sy.
  Kishe hapur shumė tema interesante, qė mė tėrhoqėn.
  Do tė shkruaj nė tė gjitha, por pak nga pak, se s'jam gjithnjė i ngeshėm.
  Ndonjėherė s'jam nė qejf pėr tė shkruar, e ndonjėherė s'mė mjafton koha, mė ikėn dita pa u kuptuar.
  Ja pėr shembull, tė shtunėn dhe tė dielėn unė nuk punoj, por kėtė fundjavė do tė punoj, se duhet.
  Meqe u bere kurioz kam pasur dhe nje te shkuar te zeze http://www.forumivirtual.com/morena?tab=vBwall#vBwall


  Kenaqesi te lexosh ty, keshtuqe uroj te kesh kohe sa me sh
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 25. #54
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  O Nick!
  Paridi ketu

  Oj note absolute e drites ku je ?
  Ti, qe sedren ma perkedhel
  Dhe fjale te bukura hedh
  O Une, mallkim i natyres, per ty Zoteri e duhur sjam
  Meriton dike qe perkedheljet pas qafes naten ti beje
  Pa helm ata te jene
  Dhe floket argjend te derdhen mbi kraharorin tend.
  I Imi Parid, syte e mi vetem ty te shikojne
  Dhe Perendeshes se Henes per ty i lutem qe te vezhgoje.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Thanks Passion thanked for this post
  Likes Passion liked this post

 26. #55
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  27,539
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Lufta nuk eshte e duhura ne asgje!
  Cfare nuk vjen me deshiren e ajrit te lire,apo rrezeve te arta te diellit,lere te rrije ne "erresiren" e saj/ti,lere te ndricohet aty ku shpirti i gjene qetesi.
  Likes Abis liked this post

 27. #56
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Femrat pa probleme mendore nuk do kishnin ate deshire.
  Femrat me probleme mendore, sdo donin dicka te tille
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 28. #57
  Anėtar Aktiv
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  506
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Femrat me probleme mendore, sdo donin dicka te tille
  Po ti nga e di? :p


 29. #58
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Po ti nga e di? :p

  Kur kavalierine bejne me gara qe ta tregojne.
  Kur te kushtojne kenge e poezi.
  Kur gjahtaret zihen mes tyre gjithe prepotence pa i ikur sharmi i fjales mashkull
  Ashtu si fazanet qe hapin puplat e tyre...ashtu plot sharm per ate gjah te lakmuar.

  Cila femer sdo donte dicka te tillw? Te ndihet e deshiruar
  Qe pastaj te dorezohet ne krahet e fitimtarit?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes LeVoyageur, ZoteriaJuaj liked this post

 30. #59
  Anėtar Aktiv
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  506
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kur kavalierine bejne me gara qe ta tregojne.
  Kur te kushtojne kenge e poezi.
  Kur gjahtaret zihen mes tyre gjithe prepotence pa i ikur sharmi i fjales mashkull
  Ashtu si fazanet qe hapin puplat e tyre...ashtu plot sharm per ate gjah te lakmuar.

  Cila femer sdo donte dicka te tillw? Te ndihet e deshiruar
  Qe pastaj te dorezohet ne krahet e fitimtarit?
  Ti gozhdes dhe une patkoit :p

 31. #60
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  18,187
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11108
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Ti gozhdes dhe une patkoit :p
  Lexo mes rrjeshtave
  Dhe dy pytjet e fundit

  Shpesh pergjigjem me pytje
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Helena e Trojės dhe misteri i saj
  Nga sweetzzinna ne forum Letėrsia antike greke
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-06-2013, 21:17
 2. Po sikur te jete vegjetarjan/e?
  Nga Hostel ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 59
  Postimi i Fundit: 18-11-2011, 18:20
 3. Panairi, Helena Kadare shpallet “Autorja e vitit”
  Nga arch_modern ne forum Letėrsia
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-11-2011, 05:06

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •