Faqja 1 nga 31 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 619

Forum: Historia

Historia kombėtare shqipėtare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 425
  • Postime: 1,834
 2. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 156
  • Postime: 603
 3. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 175
  • Postime: 682
 4. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 61
  • Postime: 559
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si sot e nje kohe...

  Started by Yellow Redhead‎, 03-02-2010
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 151
  • Shikime: 16,254
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie mbi shqiptaret

  Started by Lauri‎, 18-12-2011
  22 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22
  • Pergjigje: 655
  • Shikime: 78,767
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kadare: Shqiptarėt u konvertuan nė fenė islame me dhunė

  Started by Lauri‎, 17-05-2013
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 117
  • Shikime: 9,093
  31-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Shperngulja e madhe - Enigme?!?!?

  Started by kitrra 123‎, 27-02-2009
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 10,191
  20-10-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Lightbulb Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e Shqiperise--Rilindja Kombetare

  Started by bledikorcari‎, 02-01-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 8,999
  15-02-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Lightbulb Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e Shqiperise-Shqiperia nen sundimin osman.

  Started by bledikorcari‎, 28-12-2008
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 7,890
  02-01-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Lightbulb Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e Shqiperise - Mesjeta Shqiptare.

  Started by bledikorcari‎, 26-12-2008
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 7,122
  28-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Lightbulb Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e Shqiperise-PELLAZGET DHE ILIRET.

  Started by bledikorcari‎, 26-12-2008
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 9,237
  26-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 162
  • Shikime: 11,585
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Historia pa filtra

  Started by Lauri‎, 4 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 70
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Shqiptaret autokton?!

  Started by Lauri‎, 27-11-2013
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,917
  20-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 107
  05-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 134
  23-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Shqipėtarėt prap do t’humbasin.

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 112
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 41
  14-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Shėn Jeronimi, shenjtori ilir.

  Started by Lauri‎, 01-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 107
  01-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Takim mbas pushkatimit.

  Started by NeVertiti‎, 22-09-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 4,035
  22-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 147
  08-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Ptolemeu dhe Albania

  Started by Lauri‎, 24-07-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 124
  24-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. "Historiani" turk ofendon Skenderbeun.

  Started by legjenda‎, 04-07-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 43
  • Shikime: 1,488
  12-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 31 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •