Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 51

Forum: Grupet e Semundjeve

Trupi i njeriut preket cdo dite nga baktere te demshme per organizmin, te cilat mund te shkaktojne semundje. Semundja ne teresi ėshtė ērregullim i funksioneve trupore, kongenitive, sociale ose shpirtėrore, i cili e pengon subjektiv kondicionin dhe mirėqenien dhe ndikon negativ nė qenie tė gjallė. Sėmundja mund tė shikohet si gjendje me procese tė ērregulluara biologjike, tė cilat dėrgojnė te ērregullimet e funksionit dhe tė ndėrtimit tė organizmit. C'rregullimi i shendetit shkaktohet nga nje sere semundjesh ne terresi

 1. Angry Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sėmundja e Alzheimerit

  Started by braziljania‎, 12-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 57
  • Shikime: 16,545
  08-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kanceri ne qafen e mitres!!!

  Started by ori_22‎, 15-10-2008
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 40,193
  13-10-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Dermatiti atopik

  Started by PiNkY‎, 09-09-2015
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 696
  09-09-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Kanceri i Lekures - Melanoma

  Started by sweetzzinna‎, 10-02-2010
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 5,818
  10-05-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Autizmi

  Started by sweetzzinna‎, 19-10-2008
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 7,189
  29-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Dhimbjet e qafės (Cervikalgjitė)

  Started by Marla‎, 25-04-2014
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 894
  25-04-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Zemra (insuficenza)

  Started by PiNkY‎, 24-04-2014
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 904
  24-04-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Diabeti !

  Started by PiNkY‎, 24-03-2014
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 840
  24-03-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Bronkiektazitė

  Started by PiNkY‎, 12-03-2014
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 677
  12-03-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Levizur: Alzheimeri

  Started by PiNkY‎, 03-04-2014
  •  
  •  
 9. Astma

  Started by PiNkY‎, 21-02-2014
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 798
  21-02-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,609
  10-02-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 812
  31-01-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Morthi !

  Started by PiNkY‎, 22-12-2013
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,065
  22-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Tumoret dhe llojet e tyre

  Started by PiNkY‎, 05-10-2013
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 8,191
  05-11-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Leucemia (Leukemia)

  Started by sweetzzinna‎, 19-10-2009
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 12,082
  28-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Artrit Reumatoid

  Started by PiNkY‎, 10-09-2013
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,255
  23-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Veshkat , sistemi urinar

  Started by PiNkY‎, 19-09-2013
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 2,420
  19-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Anoreksia

  Started by ida angel‎, 18-09-2011
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 934
  14-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Tiroidet

  Started by PiNkY‎, 12-09-2013
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 875
  12-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. Levizur: Anemia

  Started by PiNkY‎, 01-03-2016
  •  
  •  
 18. Anemia

  Started by braziljania‎, 10-09-2008
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 12,634
  30-07-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •