Duke Lexuar Temat 1 ne 14 nga 14

Forum: Gjėegjėza tė ndryshme

 1. Gjeagjeza

  Started by xhulio30‎, 18-10-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 44
  • Shikime: 12,925
  14-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Mesusja e matematikes?

  Started by MasteR‎, 10-02-2013
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,065
  10-02-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Question Gjeegjeeze llogjike nga A.E.

  Started by bella‎, 20-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 51
  • Shikime: 9,413
  09-06-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Wink Koha

  Started by blackhouse‎, 07-09-2008
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 3,970
  02-05-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Kush eshte ?

  Started by Angel_Devil‎, 22-04-2011
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 2,163
  27-04-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Kermilli!

  Started by CoLd FiRe™‎, 27-03-2010
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 5,945
  28-03-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Pinoku dhe te fshehate e tij

  Started by borziloku‎, 18-02-2010
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,484
  18-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Gjegjeza???

  Started by Ervin Doda‎, 11-09-2009
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 16,560
  16-09-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Gjeegjeze

  Started by PAZUZU‎, 08-07-2009
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 2,292
  14-07-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Vereni ne pun dijen tuaj????

  Started by Ervin Doda‎, 26-08-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 73
  • Shikime: 13,133
  27-03-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Arrow Nga nje gjeagjeze

  Started by bella‎, 19-07-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 96
  • Shikime: 15,188
  21-03-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 3,463
  11-03-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Fllucka

  Started by mjelma‎, 19-02-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,192
  19-02-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 3,447
  17-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •