Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 34

Teme: Fotomania, Mars 2017: "Flower Power"

 1. #1
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,039
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8196

  Fotomania, Mars 2017: "Flower Power"

  Pėrshėndetje anėtar! Erdhiiii pranvera, me plot lule dhe ngjyra!

  Fotot pjesėmarrėse tė kėtij muaji janė:

  1. Lulet e Qershisė


  2. Mė do, s'mė do?


  3. Kurorė Lulesh


  4. Lulėkuqe


  5. Yellow Flower


  6. Cherry Blossom


  7. Lule Flutur


  8. Perfect Love


  9. I'm Not Afraid to Stand Alone


  10. Smile: The Flower is Beautiful Because She Blooms


  11. Behar nė Shpirtin Tim


  Votimi mbyllet nė datėn 30 Prill 2017.

  Gjithashtu, e ritheksoj qė secili prej jush ka 5 pikė nė dispozicion pėr t'ja u shpėrndarė fotove qė pėlqen mė shumė.

  Uroj qė fotot t'ju pėlqejnė po aq sa mė pėlqyen edhe mua!
  Heren e fundit u redaktua nga Legally_Sweet; 07-10-2017 ne 19:32.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Thanks NeVertiti thanked for this post
  Likes NeVertiti, Soulmind, jana80, Element, Artin liked this post

 2. #2
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Ohhh ky muaji eshte muaji i luleve,do doja ti votoja te gjithaa,cdo lule eshte thjeshte lule,ske c"komenton me teper.

  Por meqe duhet te perzgjedh pasi aq jane piekt dizpozicion;

  1. Lulet e Qershisė-dashuriiiii-2 pike

  8. Perfect Love -1 pike

  9. I'm Not Afraid to Stand Alone-1 pike

  11. Behar nė Shpirtin Tim-1 pike.

 3. #3
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,496
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11244
  4 perfekteeeee. 4 pike.
  6 teper embel 1 pike.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 4. #4
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,956
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4182
  Foto 2 - 2 pike
  Foto 4 - 2 pike
  Foto 11 - 1 pike

  Qenka muaj i bereqetshem.
  I walk slowly, but I never walk backward

 5. #5
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,199
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  Te mrekullueshme te gjitha, por LULEKUQE eshte fantastike. 5 Pike! Duhet ta fitoje se s'ben!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes ida angel liked this post

 6. #6
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,490
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  Njera me e bukur se tjera qenkan

  Votoj (4) 5 pike
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 7. #7
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  6 - 2 pike

  8 - 2 pike

  9 - 1 pike

 8. #8
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,074
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4925
  sa te bukuraaa te gjitha
  une votoj 11 me 5 pike.

 9. #9
  Anėtar i Nderuar Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,551
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1213
  Votoj foton nr 4 = 5 pike !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 10. #10
  Anėtar i Respektuar
  Antarėsuar nė
  Nov 2012
  Vendodhja
  zvicer, buzė liqenit
  Postime
  1,872
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3252
  Shumė tė bukura. Ju lumtė ��
  2 . 1
  3 . 1
  4 . 1
  10. 1
  11. 1

  Suksese.

 11. #11
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,331
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Nr.6 - 2 pikė
  Nr.4 - 1 pikė
  Nr.1 - 1 pikė
  Nr.7 - 1 pikė
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 08-04-2017 ne 14:28.

 12. #12
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,956
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4182
  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Nr. 6 ---> 2 pikė
  Nr. 4 ---> 1 pikė
  I ke ne dispozicion edhe 2 pike Artini.
  Gjithsejt mund ti dhurosh 5 pike.
  Heren e fundit u redaktua nga Aver; 08-04-2017 ne 14:24.
  I walk slowly, but I never walk backward
  Thanks Artin thanked for this post

 13. #13
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  I ke ne dispozicion edhe 2 pike Artini.
  Gjithsejt mund ti dhurosh 5 pike.
  Averooo uroj shumeeeee,qe kete muaji mos kesh marre as pjesee..
  Se le ma me ba me fituuuu fundi fundiiiii fundiii i keti konkursi do ishte ahhahaahahahha
  Likes Aver liked this post

 14. #14
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,331
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  408
  Nuk e dija rregullėn e pikėve.. e ndryshova postimin dhe shtova edhe dy foto tė tjera
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 08-04-2017 ne 14:29.
  Likes Aver liked this post

 15. #15
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,956
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4182
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Averooo uroj shumeeeee,qe kete muaji mos kesh marre as pjesee..
  Se le ma me ba me fituuuu fundi fundiiiii fundiii i keti konkursi do ishte ahhahaahahahha
  Hahaha. Flej rehat Nev se kete muaj jam pa gjasa
  E kam bere qe te fitoj nje muaj po nje jo. Pra, keni kujdes muajin e ardhshem
  I walk slowly, but I never walk backward
  Likes NeVertiti liked this post

 16. #16
  θαλασσα Avatari i orkidea
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Postime
  1,537
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1175
  Nder te gjitha fotot , ajo qe me me dha dicka ishte 6 (3 pike)

 17. #17
  :) Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Postime
  8,410
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2090
  Foto 2 dhe 4 shume te bukura
  fotonr2=2pik
  fotonr4=3pik

  I love you daddy
  :flamuri:

 18. #18
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  A votuat te gjitheee?

 19. #19
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,039
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8196
  Citim Origjinale Postuar nga orkidea Shfaq Poten
  Nder te gjitha fotot , ajo qe me me dha dicka ishte 6 (3 pike)
  Secili anetar ka 5 pike ne dispozicion per te shperndare. Kshu qe ose fotos 6 i jep 5 pike, ose i jep 3 pike dhe 2 pike te tjera ja jep nje fotoje tjeter.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 20. #20
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,039
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8196
  Nga 20 veta qe kane lexuar temen, vetem gjysma ka votuar. Mos harroni te votoni!!
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 21. #21
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,039
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8196
  Po ju azhornoj me gjendjen e pikeve. Deri tani kryeson fotoja Nr.4 me 26 pike, duke u ndjekur nga fotoja Nr. 11 me 8 pike. Vazhdoni dhe votoni neqoftese se keni bere ende!
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 22. #22
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,142
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5112
  Dobet me cilesine, apapa.

  Nuk eshte se me la ndonje foto pa fjale ndoshta ndoshta 6.


  PS.Duket qe ska derguar Averi
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."
  Dislikes Arfenilla disliked this post

 23. #23
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,349
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4327
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Dobet me cilesine, apapa.

  Nuk eshte se me la ndonje foto pa fjale ndoshta ndoshta 6.


  PS.Duket qe ska derguar Averi
  Ve bast se nuk ke sjell ti foto???

  Perndryshe fotot jan shum te bukura.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 24. #24
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,199
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Ve bast se nuk ke sjell ti foto???

  Perndryshe fotot jan shum te bukura.
  Lol
  E sigurte qe jo. Haha. Po kot ja ka fut se ket muaj ka vertet te bukura. Po ben cik interesamten goca
  Didiiiii! :*
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Arfenilla liked this post

 25. #25
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Pėrshėndetje anėtar! Erdhiiii pranvera, me plot lule dhe ngjyra!

  Fotot pjesėmarrėse tė kėtij muaji janė:

  4. Lulėkuqe


  Uroj qė fotot t'ju pėlqejnė po aq sa mė pėlqyen edhe mua!
  Hove, hove m'beni me dal meq Ne temen Erdhiiii pranvera, me plot lule dhe ngjyra! fiton nje Lulekuqe me nje lule dhe me nje ngjyre, qe le qe s'ka lidhje me ardhjen pranveres, por Lulekuqja 7 lule i paska te thara ashtu siq di te jete nga fundi i qershorit e qe besa edhe nga fundi i korrikut (veresisht nga lartesia mbidetare.

  Pra, erdh pranvera me lule te thara Loqkamana jeni  1. Lulet e Qershisė - 1 pike
  6. Cherry Blossom - 2 pike
  11. Behar nė Shpirtin Tim - 2 pike


  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 26. #26
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,142
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5112
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Ve bast se nuk ke sjell ti foto???

  Perndryshe fotot jan shum te bukura.
  Ti je inatēie ndaj thua. Hajd te perqafoj ēik, pa leri fotot ti.

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Lol
  E sigurte qe jo. Haha. Po kot ja ka fut se ket muaj ka vertet te bukura. Po ben cik interesamten goca
  Didiiiii! :*

  Flasim ēik seriozisht tani. Fotot i pash nga telefoni dhe thash qenkan goxha me cilesi, por u futa nga pc dhe skishin fare (jo te gjitha).
  Ato qe mua me terhoqen nga tel, nga pc e humben. Keshtuqe, skam pse te them "Uaaa sa te bukura", kot se koti.

  Ty sduhet ta them se e di qe jam neutrale.  Gjithsesi suksese!
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."
  Likes Soulmind liked this post
  Dislikes Arfenilla disliked this post

 27. #27
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,199
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  Nuk te akuzova per gje Did. Por prap dihet qe shume vete tani perdorin celular ndaj mos prit HD foto. Se m'kujtove Sunlightin tani qe vec kritikonte e i thote Averi; A mos doni Fadil Berishen me konkuru ne Fotomani??
  Gjthss mendimi yt.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 28. #28
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,142
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5112
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Nuk te akuzova per gje Did. Por prap dihet qe shume vete tani perdorin celular ndaj mos prit HD foto. Se m'kujtove Sunlightin tani qe vec kritikonte e i thote Averi; A mos doni Fadil Berishen me konkuru ne Fotomani??
  Gjthss mendimi yt.
  Do te zihesh tiii? :@ He fol :p

  Tani, mos ta zgjasim shume, po nuk e mora per akuze moj jo. Thjesht per te theksuar faktin qe nuk mbaj anen e askujt une,shikoj e komentoj duke qene neutrale. Tani se ve ne dyshim qe perdoret telefoni (se edhe une e kam perdorur, dhe ne mban mend kam fituar ), po prap mua me pelqen cilesia dhe ka foto qe e kane, spo them qe te tjerat nuk bejn. Eshte pune shijesh, nje arsye qe te duhesha per balotazhet ka no?


  Hajd tani, sflas me.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 29. #29
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,490
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3036
  Didi,na i trego dhe neve kush jane ato fotot cilesore? mos i mbaje vetem per vete
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 30. #30
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,142
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5112
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Didi,na i trego dhe neve kush jane ato fotot cilesore? mos i mbaje vetem per vete
  Sigurisht, por qe ky nuk eshte vendi i duhur.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."
  Likes Abis liked this post

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •