Top 10 Stats
Loading... Latest Posts
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...
 

Komuniteti Virtual i Shqipetareve

Miresevini ne Komuniteti Virtual i Shqipetareve.

 1. Tė njihemi me njėri-tjetrin Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Prezantoni veten nė forum

   (4 Duke Shikuar)

   Prezantimi dhe njohja e anėtarėve midis tyre.

   Moderatoret:

   1. Delirium Mind

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 864
   • Postime: 18,362
  2. Dedikuar Shqipėrisė

   (1 Duke Shikuar)

   Nėnforumi ku do tė zbuloni perlat dhe bukuritė e fshehura tė Shqipėrisė. Vendet mė tė bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipėrisė.

   Moderatoret:

   1. PiNkY

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 393
   • Postime: 2,113
  3. Pėrshėndetje dhe Urime

   (2 Duke Shikuar)

   Pėrshėndetjet dhe urimet tuaja tė zemrės pėr anėtarėt e forumit.

   Moderatoret:

   1. bella

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 320
   • Postime: 10,349
  4. Viset shqiptare

   (1 Duke Shikuar)

   Ideja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė, malit tė zi dhe camėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.

   Moderatoret:

   1. PiNkY

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 70
   • Postime: 9,045
  5. Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.

   Moderatoret:

   1. PiNkY

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 85
   • Postime: 1,716
  6. Albumi Fotografik

   (1 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshme

   Moderatoret:

   1. PiNkY,
   2. Soulmind

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 248
   • Postime: 7,716
 2. Tema shoqėrore Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Portali i forumit

   (2 Duke Shikuar)

   ėshtė si tė thuash prezantimi i parė i forumit dhe ketu gjenden temat me tė klikuara ose mė tė rejat.

   Moderatoret:

   1. kitrra 123,
   2. Delirium Mind,
   3. Tuana

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,024
   • Postime: 7,356
  2. Diskutime shoqėrore

   (2 Duke Shikuar)

   Probleme sociale tė shoqėrisė, diskutime mbi fenomene tė tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė rendit tė ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė pėr t'u diskutuar.

   Moderatoret:

   1. kitrra 123,
   2. Delirium Mind,
   3. Tuana

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,231
   • Postime: 39,507
  3. Arsimi

   (1 Duke Shikuar)

   C'do gjė mbi shkollėn, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.

   Moderatoret:

   1. Delirium Mind,
   2. Tuana

   Nėn-Forume:

   1. Bota studentore

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 241
   • Postime: 2,578
  4. Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

   Moderatoret:

   1. Delirium Mind,
   2. Tuana

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 728
   • Postime: 18,623
  5. Stil jete

   (2 Duke Shikuar)

   Mėnyra jetesės - sesi mund ta bejme atė sa mė tė qetė, recetat e dashurisė dhe kreativitetit njerėzor. Kėshillat qė mund tė na ndihmojnė nė jetėn tonė tė pėrditshme, nė cdo aspekt tė saj, nė familje, dashuri, miqėsi etj.

   Moderatoret:

   1. Delirium Mind,
   2. Tuana

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 550
   • Postime: 4,709
  6. Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

   Moderatoret:

   1. PiNkY,
   2. Delirium Mind,
   3. Tuana

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,981
   • Postime: 30,420
  7. Libido

   (3 Duke Shikuar)

   Nuk lejohet pjesėmarrja nėn moshėn 18 vjec!

   Moderatoret:

   1. bella,
   2. Delirium Mind,
   3. Tuana

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 927
   • Postime: 14,961
 3. Media dhe politika Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Aktualiteti botėror

   (2 Duke Shikuar)

   Zhvillimet mė tė fundit neper bote si dhe politikat e brendshme dhe tė jashtėme.

   Moderatoret:

   1. Loverboy,
   2. LeVoyageur

   Nėn-Forume:

   1. Rajoni

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,866
   • Postime: 11,471
 4. Multimedia Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve tė ndryshme qė karakterizojnė Shoqerinė Shqiptare.

   Moderatoret:

   1. LoSsT

   Nėn-Forume:

   1. Kinematografia

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 159
   • Postime: 2,171

   Postimi i Fundit:

   Kurrė
  2. Magjia e tingujve tė preferuara,albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.

   Moderatoret:

   1. PiNkY,
   2. LoSsT

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 182
   • Postime: 5,806
  3. Video

   (3 Duke Shikuar)

   Kėtu do tė vini tė gjitha videot e muzikės, sportit, humorit etj.

   Moderatoret:

   1. LoSsT

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 599
   • Postime: 3,926
 5. Arti dhe Kultura Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Letėrsia

   (9 Duke Shikuar)

   Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

   Moderatoret:

   1. PiNkY

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 389
   • Postime: 8,885
  2. Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 43
   • Postime: 523
  3. Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 217
   • Postime: 2,210
  4. Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 141
   • Postime: 821
  5. Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 162
   • Postime: 1,587
  6. Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

   Moderatoret:

   1. Tuana

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 962
   • Postime: 6,805
  7. Kuzhina Shqipėtare

   (4 Duke Shikuar)

   Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 120
   • Postime: 1,982
 6. Legjislacioni Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Jurisprudenca cfarė pėrbėn nė tėrėsi Jurisprudenca. Tė qėnit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues

   Moderatoret:

   1. kitrra 123

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 86
   • Postime: 381
  2. Interpretimi i kodit civil sipas idesė tuaj.

   Moderatoret:

   1. kitrra 123

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 5
   • Postime: 30
  3. Parime dhe rregulla pėr hartimin e akteve normative.

   Moderatoret:

   1. kitrra 123

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 8
   • Postime: 54
  4. Nocioni ligj pėrcaktohet si akt juridik i pėrgjithshėm, rregull e detyrueshme dhe si urdhėr shtetėror i sanksionuar, i adresuar numrit tė pakufizuar tė subjekteve tė sė drejtės pėr ta perfillur. Ligji miratohet konform me kushtetutėn, nė procedurė tė vecantė, zakonisht nga organi legjislativ i njėjtė qė e miraton kushtetutėn. Aspekti juridik-formal i ligjit konsiston nė konstatimin se ligji ėshtė akt juridik i shprehjes sė vullnetit politik tė ligjvėnėsit. Aspekti material i ligjit konsiston nė pėrmbajtjen e normave juridike te tij. Ligjet janė tė shumta dhe praktikisht i rregullojnė tė gjitha sferat e jetės shoqėrore, sic janė arsimi, kultura, shkenca, shėndetesia, ekonomia etj.

   Moderatoret:

   1. kitrra 123

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 26
   • Postime: 108
  5. Libraria e akteve ligjore

   Moderatoret:

   1. kitrra 123

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 14
   • Postime: 48
 7. Shkenca Politike Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 23
   • Postime: 143
  2. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 47
   • Postime: 110
  3. Ideologji

   (1 Duke Shikuar)

   Moderatoret:

   1. LeVoyageur

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 32
   • Postime: 301
 8. Shkencat sociale Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Bisedime tė lira mbi tema tė Filozofisė.

   Moderatoret:

   1. bella

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 104
   • Postime: 1,377
  2. Psikologjia

   (2 Duke Shikuar)

   Moderatoret:

   1. Loverboy

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 410
   • Postime: 2,901
  3. Historia

   (3 Duke Shikuar)

   Historia kombėtare shqipėtare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

   Moderatoret:

   1. Lauri

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,134
   • Postime: 6,162
 9. Shkencat Ekzakte Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Gjithcka rreth shkencės dhe teknologjisė sė fundit!

   Moderatoret:

   1. Loverboy

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 605
   • Postime: 1,810
  2. Probleme, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 79
   • Postime: 1,332
  3. Ekonomi & Biznes

   (1 Duke Shikuar)

   Nė kėtė forum mund tė gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipėtare dhe ajo botėrore

   Moderatoret:

   1. LeVoyageur

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 272
   • Postime: 1,090
  4. Mjekėsia

   (5 Duke Shikuar)

   Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve tė ndryshme.

   Moderatoret:

   1. PiNkY,
   2. Loverboy

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,720
   • Postime: 8,175
  5. Astrologjia

   (3 Duke Shikuar)

   Kėtu do tė gjeni cdo informacion qė ka tė bėj me kėtė degė kaq tė mistershme e tė bukur tė Astrologjisė. Horoskop etj..

   Moderatoret:

   1. PiNkY

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 113
   • Postime: 1,758
  6. Arkeologėt nė kėrkim tė thesareve dhe pėrmbajtja e lashtėsisė Shqipėtare

   Moderatoret:

   1. Lauri

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 220
   • Postime: 431
  7. Fenomene paranormale

   (1 Duke Shikuar)

   Tek ky forum mund tė flasim pėr tė gjitha ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetėr mbeten enigmė dhe tė pashpjegueshme.

   Moderatoret:

   1. Lauri,
   2. Tuana

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 125
   • Postime: 1,433
  8. Enigma dhe mistere

   (1 Duke Shikuar)

   Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon

   Moderatoret:

   1. Tuana,
   2. Lauri

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 126
   • Postime: 599
  9. Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 453
   • Postime: 1,909
  10. Gjeologji & Gjeografi

   (1 Duke Shikuar)

   Nėn-Forume:

   1. Turizmi

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 281
   • Postime: 1,009
 10. Bota e Kompjuterit Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Njė hap drejt eksplorimit tė botės virtuale, aty ku 1 dhe 0 pėrbėjnė kompjuterin, njė ndėr shpikjet mė madhėshtore tė shekullit tė kaluar.

   Moderatoret:

   1. LoSsT

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 466
   • Postime: 2,593
 11. Karakteret shpirtėrore Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Ēdo temė qė do tė hapet dhe do tė ketė nė pėrmbajtje tė tij, lidhje me fenė.

   Moderatoret:

   1. princesha,
   2. kitrra 123

   Nėn-Forume:

   1. Foto,
   2. Video

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 12
   • Postime: 76
  2. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin katolik.

   Moderatoret:

   1. princesha,
   2. kitrra 123

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 93
   • Postime: 1,154
  3. Besimtarėt musliman

   (1 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin musliman

   Moderatoret:

   1. princesha,
   2. kitrra 123

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,072
   • Postime: 8,024
  4. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin ortodoks

   Moderatoret:

   1. princesha,
   2. kitrra 123

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 30
   • Postime: 78
  5. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin bektashi.

   Moderatoret:

   1. princesha,
   2. kitrra 123

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 2
   • Postime: 69
  6. Persona qė nuk kanė njė kult, qė nuk kanė njė frymezues shpirtėror dhe qė nuk besojnė nė dicka pėrtej qėnies sė tyre. Nuk arrijnė ta konceptojnė fjalėn perėndi, besojnė nė atė cfarė shohin dhe frymezimin e gjejnė vetėm tek vetėvetja. Besojnė mė shumė tek pėrparimi njerėzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerėzore.

   Moderatoret:

   1. princesha,
   2. kitrra 123

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 69
   • Postime: 2,682
  7. Nė kėtė forum do tė ketė bashkėbisedime nga tė gjitha rrymat e besimit dhe si tė thuash ėshtė njė pikė takimi lidhur mbi tė gjitha kėto kultura shpirtėrore.

   Moderatoret:

   1. princesha,
   2. kitrra 123

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 294
   • Postime: 5,311
 12. Sport Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate.

   Moderatoret:

   1. Loverboy

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 969
   • Postime: 6,049
  2. Sporte tė tjera

   (1 Duke Shikuar)

   Moderatoret:

   1. Loverboy

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 212
   • Postime: 697
  3. Lojrat olimpike qe zhvillohen kete vit ne Pekin ne Kine

   Moderatoret:

   1. Loverboy

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 23
   • Postime: 225
  4. Olimpiada 2012- Londer

   Moderatoret:

   1. Loverboy

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 54
   • Postime: 242
  5. Lojerat Olimpike Dimerore ne Rusi

   Moderatoret:

   1. Loverboy

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1
   • Postime: 12
 13. Forume tė tjera Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Kuriozitete

   (1 Duke Shikuar)

   Kuriozitete tė ndryshme nga bota qė na rrethon.

   Moderatoret:

   1. PiNkY,
   2. Tuana

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 2,358
   • Postime: 13,099
  2. Lojra

   (2 Duke Shikuar)

   Moderatoret:

   1. Tuana

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 209
   • Postime: 14,018
  3. SmS

   Moderatoret:

   1. Tuana

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 8
   • Postime: 734
  4. Humor

   (1 Duke Shikuar)

   Moderatoret:

   1. Tuana

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 169
   • Postime: 3,668
 14. Chit - Chat Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Ēdo gjė rreth kanalit #shqipėria.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 47
   • Postime: 216
  2. Pėr ēdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 243
   • Postime: 1,532
  3. Bėni kėrkesat tuaja pėr acc nė kanalin #Shqipėria

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 208
   • Postime: 996
  4. Bėni pyetje, kėrkesa dhe shkarkime pėr scripte dhe addonse tė ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 19
   • Postime: 91
 15. ForumiVirtual Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Komentet, sugjerimet tuaja mbi kėtė forum, tė rejat mė tė fundit qė janė shtuar.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 65
   • Postime: 3,488
  2. Kėtu mund tė diskutoni rreth aktualitetit shqipėtar. Tema tė ndryshe sportive, kulturore,politike etj...

   Moderatoret:

   1. LoSsT

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 89
   • Postime: 5,139
 16. Arkiva e forumit Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Arkiva

   (5 Duke Shikuar)

   Temat me pjesemarrje tė herėshme do ti gjeni tė arkivuara nė kėtė nėnforum.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 155
   • Postime: 152,993

Ē'kemi ndonjė tė re?

Anetare Aktivė Aktualisht...Anetare Aktivė Aktualisht...

There are currently 191 users online. 3 anėtarė dhe 188 vizitorė

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 4,057, 20-05-12 mė 15:38.

 1. WxP

Statistikat e Komuniteti Virtual i Shqipetareve Statistikat e Komuniteti Virtual i Shqipetareve

Tema
45,843
Postime
575,192
Anėtarė
13,936

Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, mela

Blogs
84
Entries
341
Last 24 Hours
0

Latest Blog Entry, Me fal! by Delirium Mind in Blog I don't want to be a legend...

Legjenda e IkonaveLegjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh i palexuar forumi
Pėrmban Asnjė mesazh i palexuar forumi
Forumi ėshtė kategori
Forumi ėshtė kategori
Forumi ėshtė Link
Forumi ėshtė Link