Faqja 1 nga 26 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 510

Forum: Fizikė dhe Astronomi

Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 43 gjėra qė nuk i dinit pėr Hėnėn e plotė

  Started by sweetzzinna‎, 10-09-2008
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 6,656
  31-08-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rruga e qumėshtit

  Started by Lauri‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 6,307
  13-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare eshte Astronomia?

  Started by ReNdEx‎, 23-03-2012
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,557
  23-03-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Astrofizika

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,115
  19-07-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 35
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Misteri i Simetrisė

  Started by NeVertiti‎, 6 Dite me Pare
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 43
  6 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Apokalipsi ka ndodhur

  Started by NeVertiti‎, 25-04-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 487
  25-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. ​Sot ekuinoksi pranveror

  Started by ida angel‎, 20-03-2017
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 375
  22-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 691
  12-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Lightbulb Drake Equation!

  Started by ricky_ch‎, 23-02-2017
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 167
  23-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Lightbulb Drita e kaltėr reaktive!

  Started by ricky_ch‎, 20-02-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 89
  20-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Tingujt e Vibracioni krijuan Universin!!

  Started by Lauri‎, 18-05-2014
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 2,252
  18-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 548
  04-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Misioni Rosetta

  Started by Lauri‎, 30-09-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 186
  01-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,127
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. NASA paralajmėron njė lajm tė madh

  Started by NeVertiti‎, 22-09-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 186
  22-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Dielli do tė shkatėrrojė Tokėn

  Started by Abis‎, 20-09-2016
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 218
  20-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Gjallesat e thellėsirave tė mėdha!

  Started by ricky_ch‎, 28-03-2009
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 3,243
  10-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 494
  01-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 724
  09-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 26 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •