Faqja 1 nga 8 12345678 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 145

Forum: Fenomene paranormale

Tek ky forum mund tė flasim pėr tė gjitha ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetėr mbeten enigmė dhe tė pashpjegueshme.

 1. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Besoni se ekzistojne fantazmat ?

  Started by bora dr‎, 21-08-2008
  7 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7
  • Pergjigje: 183
  • Shikime: 19,570
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Thumbs down Teme NgjitėsE Ngjitėse: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

  Started by braziljania‎, 14-09-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 71
  • Shikime: 9,201
  25-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rrathėt nė grurė

  Started by braziljania‎, 16-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 8,311
  10-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Lightbulb Njerez te jashtezakonshem

  Started by Nostra_22‎, 28-04-2009
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 3,443
  19-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 930
  20-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Si ta kuptoni qė ju kanė bėrė magji

  Started by Abis‎, 08-02-2017
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 342
  08-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 213
  03-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 184
  08-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. C'fare eshte paraliza e gjumit?

  Started by Lauri‎, 06-12-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 2,504
  14-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Fenomeni UFO

  Started by korado‎, 08-02-2009
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 3,911
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,285
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 2,755
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Aurora Boreale

  Started by E3‎, 04-01-2010
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 8,407
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 490
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Telepatia ne kohet moderne

  Started by Jetmira‎, 19-11-2014
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 1,378
  17-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 2,825
  13-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 354
  12-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Komunikim me persona te vdekur..?

  Started by ida angel‎, 03-04-2012
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 2,693
  02-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 4,767
  02-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Te dalesh nga trupi yt eshte e mundur??

  Started by Lauri‎, 06-10-2008
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 3,460
  02-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 8 12345678 E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •