Faqja 1 nga 13 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 249

Forum: Enigma dhe mistere

Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teknologji jasht kohe.

  Started by Lauri‎, 07-02-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 52
  • Shikime: 6,464
  06-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Foto-simbole misterjoze.

  Started by Lauri‎, 31-05-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 56
  • Shikime: 11,891
  20-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Atlantida, misteri i kontinentit te zhdukur

  Started by DEVIL HAND‎, 19-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 37
  • Shikime: 5,720
  20-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!

  Started by braziljania‎, 27-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 34,096
  20-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Question Teme NgjitėsE Ngjitėse: Misteret e piramides

  Started by bledikorcari‎, 29-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 4,381
  20-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Video Misterjoze

  Started by Lauri‎, 01-06-2013
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,880
  16-06-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Asgardia - kombi i pare hapsinor

  Started by Monique‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 55
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Krijuesi i vertete, kush eshte?

  Started by Lauri‎, 28-06-2015
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 60
  • Shikime: 4,868
  28-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. “Alienėt i kemi nėn kėmbė”

  Started by NeVertiti‎, 28-11-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 603
  27-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Misteri i peshės sė shpirtit

  Started by NeVertiti‎, 08-10-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 90
  08-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 63
  21-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Kiameti nuk eshte larg

  Started by Abis‎, 09-08-2017
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 397
  05-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 366
  05-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Jeti

  Started by Odeon‎, 27-05-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 130
  27-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Haarp

  Started by Odeon‎, 27-05-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 104
  27-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Kupa Likurgo

  Started by Odeon‎, 15-04-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 141
  15-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Misteri Oktavia Hertz.

  Started by Odeon‎, 15-04-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 297
  15-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Ora Tiker! (Misteri i Vdekjes)

  Started by Odeon‎, 13-04-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 171
  13-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 13 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •