Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 227

Forum: Enigma dhe mistere

Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teknologji jasht kohe.

  Started by Lauri‎, 07-02-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 52
  • Shikime: 4,997
  06-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Foto-simbole misterjoze.

  Started by Lauri‎, 31-05-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 56
  • Shikime: 10,495
  20-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Atlantida, misteri i kontinentit te zhdukur

  Started by DEVIL HAND‎, 19-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 37
  • Shikime: 5,200
  20-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!

  Started by braziljania‎, 27-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 27,339
  20-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Question Teme NgjitėsE Ngjitėse: Misteret e piramides

  Started by bledikorcari‎, 29-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 3,859
  20-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Video Misterjoze

  Started by Lauri‎, 01-06-2013
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,677
  16-06-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 40
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Njeriu ėshtė krijuar nga UFO-t, ja provat

  Started by Reaa‎, 4 Dite me Pare
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 711
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Rrėfehen personat e rrėmbyer nga UFO-t

  Started by Reaa‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 955
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 383
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 646
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 108
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 2,148
  30-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. “Alienėt i kemi nėn kėmbė”

  Started by NeVertiti‎, 28-11-2016
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 238
  28-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 129
  19-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,100
  12-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Krijuesi i vertete, kush eshte?

  Started by Lauri‎, 28-06-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 57
  • Shikime: 4,129
  02-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Legjenda tė ndryshme urbane

  Started by Aver‎, 12-02-2015
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,486
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 2,208
  25-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Jashtetokesoret, ekzistojne, nese po na kane vizituar?

  Started by Aki‎, 22-09-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 591
  24-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 131
  13-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 215
  09-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •