Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 240

Forum: Ekonomi dhe Biznes

Nė kėtė forum mund tė gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipėtare dhe ajo botėrore

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 21
  • Postime: 61
 2. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 20
  • Postime: 72
 3. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 12
  • Postime: 14
 4. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 26
  • Postime: 136
 5. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 7
  • Postime: 19
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si e gjykoni situaten financiare te ekonomise ne vend ??!

  Started by CoNNecT‎, 22-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 31
  • Shikime: 4,821
  23-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 231
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 254
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 435
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 467
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Ekonomia “mbahet” nga grekėt

  Started by Reaa‎, 04-01-2017
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 118
  06-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Tirana mė e shtrenjta nė rajon

  Started by Reaa‎, 28-12-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 62
  28-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 279
  20-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 119
  14-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 1,482
  21-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 410
  18-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 508
  26-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 139
  19-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ēdo i pesti i ri ėshtė i papunė nė BE

  Started by Aver‎, 09-05-2016
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 375
  14-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Shqiptarėt qė ushqehen me borxhe

  Started by BoOoMBaStiCk‎, 12-11-2012
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,102
  19-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 430
  28-09-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Mater artium necessitas

  Started by Ul1x‎, 04-09-2015
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 647
  04-09-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 607
  15-07-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •