Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 13 nga 13

Teme: Gezuar ditelindjen Clive Owen

 1. #1
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,233
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  86

  Gezuar ditelindjen Clive Owen

  Gezuar ditelindjen Clive Owen ju uroj shendet lumturi anetare me i respektuar
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!
  Likes CliveOwen liked this post

 2. #2
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,137
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Edhe 100 o shoku.....shyqyr qe erdhe, po shyqyr qe ike se e kishe marre per zemer sfiden

  Happy birth buddy
  E kam zemren aq te mbushur me lot , sa s'qaj dot...!

  Faik Konica.
  Thanks legjenda thanked for this post
  Likes CliveOwen liked this post

 3. #3
  Larguar...
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,294
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3660
  ...edhe 100 vite plot shendet dhe lumturi. Urime

  Darius
  La vita č bella...
  Likes CliveOwen liked this post

 4. #4
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,789
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Habitem si jua mbani mend ditelindjet ??
  Gjiths dhe 100 )

  JUST ME..!
  Likes CliveOwen liked this post

 5. #5
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  8,946
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2849
  Vallai,une harroj ditelindjen time po sma kujtuan..legjenda mbane mend te tjereve


  Edhe 100
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs
  Likes CliveOwen liked this post

 6. #6
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,789
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1049
  Vdes ti Abis te jesh ku jam une
  Cuditerisht paskemi nje mendim, eveniment ky !!

  JUST ME..!
  Likes CliveOwen liked this post

 7. #7
  Anėtar i ri Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  200
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  396
  O flm per ditelindje o Legjenda, flm te gjitheve edhe juve tjereve qe me uruat.

 8. #8
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,360
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Clive! Gezuar dhe 100,fat mbaresi dhe lumturi ne jete!
  Likes CliveOwen liked this post

 9. #9
  Anėtar i ri Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  200
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  396
  E mira e te gjitha te mirave eshte qe e kam me nje dit me pavaresin e Kosoves

  Flm shume Nevertit
  Thanks legjenda thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 10. #10
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  6,021
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4786
  gezuar ditelindjen ,u befsh 100 vjec !
  Likes CliveOwen liked this post

 11. #11
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,438
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1267
  e gezofsh ditėlindjen......

  Te uroj vetem suksese nė jetė..........

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur dhe jo duke pritur..…


  Likes CliveOwen liked this post

 12. #12
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,958
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8080
  Gzuar cuno mos na hajde veq per ditelindje
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!

  Likes Danay, CliveOwen liked this post

 13. #13
  Moderatorė
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,734
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5499
  Clive gezuar,edhe 100 pranvera te bukura!

  Sorry per vonesen por tani e pash temen..
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes CliveOwen liked this post

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •