Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 13 nga 13

Teme: Gezuar ditelindjen Clive Owen

 1. #1
  Anėtar i Nderuar Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  2,671
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  87

  Gezuar ditelindjen Clive Owen

  Gezuar ditelindjen Clive Owen ju uroj shendet lumturi anetare me i respektuar
  Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
  Likes CliveOwen liked this post

 2. #2
  Super Moderator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  20,642
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  7697
  Edhe 100 o shoku.....shyqyr qe erdhe, po shyqyr qe ike se e kishe marre per zemer sfiden

  Happy birth buddy
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!
  Thanks legjenda thanked for this post
  Likes CliveOwen liked this post

 3. #3
  Larguar...
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  5,900
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3576
  ...edhe 100 vite plot shendet dhe lumturi. Urime

  Darius
  La vita č bella...
  Likes CliveOwen liked this post

 4. #4
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,215
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  964
  Habitem si jua mbani mend ditelindjet ??
  Gjiths dhe 100 )

  JUST ME..!
  Likes CliveOwen liked this post

 5. #5
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,917
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2816
  Vallai,une harroj ditelindjen time po sma kujtuan..legjenda mbane mend te tjereve


  Edhe 100
  Nichts ist unmöglich
  Likes CliveOwen liked this post

 6. #6
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,215
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  964
  Vdes ti Abis te jesh ku jam une
  Cuditerisht paskemi nje mendim, eveniment ky !!

  JUST ME..!
  Likes CliveOwen liked this post

 7. #7
  Anėtar i ri Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  143
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  354
  O flm per ditelindje o Legjenda, flm te gjitheve edhe juve tjereve qe me uruat.

 8. #8
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  25,596
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Clive! Gezuar dhe 100,fat mbaresi dhe lumturi ne jete!
  Likes CliveOwen liked this post

 9. #9
  Anėtar i ri Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  143
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  354
  E mira e te gjitha te mirave eshte qe e kam me nje dit me pavaresin e Kosoves

  Flm shume Nevertit
  Thanks legjenda thanked for this post
  Likes NeVertiti liked this post

 10. #10
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,400
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4680
  gezuar ditelindjen ,u befsh 100 vjec !
  Likes CliveOwen liked this post

 11. #11
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,091
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1280
  e gezofsh ditėlindjen......

  Te uroj vetem suksese nė jetė..........

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur dhe jo duke pritur..…
  Likes CliveOwen liked this post

 12. #12
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  38
  Postime
  16,309
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8119
  Gzuar cuno mos na hajde veq per ditelindje
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!

  Likes Reaa, CliveOwen liked this post

 13. #13
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,186
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399
  Clive gezuar,edhe 100 pranvera te bukura!

  Sorry per vonesen por tani e pash temen..
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes CliveOwen liked this post

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •