Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 314

Forum: Ditėlindjet e anėtarėve

 1. Smile Teme NgjitėsE Ngjitėse: Urime Forumi Virtual!

  Started by bledikorcari‎, 17-12-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 4,797
  18-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Edhe 100 Drejtor!!!

  Started by Monique‎, 25-09-2017
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 149
  26-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Kitra..3..2..1 URIME.

  Started by Nikita‎, 23-09-2017
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 95
  25-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Dhe 100 Ultraviolet!

  Started by NeVertiti‎, 16-08-2016
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 1,042
  21-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Wxp dhe 100!

  Started by NeVertiti‎, 11-06-2017
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 634
  23-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Thumbs up Gezuar ditelindjen bella

  Started by kitrra 123‎, 21-04-2017
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 195
  22-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Call dhe 100!! :)

  Started by NeVertiti‎, 01-04-2017
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 133
  01-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Gezuar ditelindjen Clive Owen

  Started by legjenda‎, 17-02-2017
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 234
  20-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Fat, mbaresi e lumturi Nicktjeter!

  Started by kitrra 123‎, 20-01-2017
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 353
  21-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Happy Birthday Legally_Sweet :)

  Started by Abis‎, 07-01-2017
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 388
  17-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Gezuar ditelindjen Vvetoni!!!

  Started by AnGeLiC‎, 16-12-2016
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 427
  26-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Gezuar Ditelindjen Monique...

  Started by Darius‎, 05-12-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 780
  07-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 312
  18-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Princesha dhe 100 vite te lumtura!

  Started by Abis‎, 06-10-2016
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 477
  09-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Buon compleanno Jana :)

  Started by Abis‎, 28-09-2016
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 637
  29-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Urime Zhigo

  Started by Didi‎, 27-09-2016
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 335
  28-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Dikush sot u plak me shume.

  Started by Nikita‎, 23-09-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 526
  24-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. shume urime per mua

  Started by sensuu‎, 06-09-2016
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 708
  07-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. Gezuar ditelindjen Jetmira

  Started by Abis‎, 12-07-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 2,317
  02-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 18. Passion gezuar ditelindjen!

  Started by jana80‎, 22-06-2016
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 1,342
  24-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 19. Marla dhe 100!

  Started by NeVertiti‎, 21-06-2016
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 1,482
  22-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •