Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 309

Forum: Ditėlindjet e anėtarėve

 1. Smile Teme NgjitėsE Ngjitėse: Urime Forumi Virtual!

  Started by bledikorcari‎, 17-12-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 4,463
  18-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Gezuar ditelindjen Clive Owen

  Started by legjenda‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 107
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Fat, mbaresi e lumturi Nicktjeter!

  Started by kitrra 123‎, 20-01-2017
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 243
  21-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Happy Birthday Legally_Sweet :)

  Started by Abis‎, 07-01-2017
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 276
  17-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Gezuar ditelindjen Vvetoni!!!

  Started by Reaa‎, 16-12-2016
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 299
  26-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Gezuar Ditelindjen Monique...

  Started by Darius‎, 05-12-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 566
  07-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 219
  18-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Princesha dhe 100 vite te lumtura!

  Started by Abis‎, 06-10-2016
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 368
  09-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Buon compleanno Jana :)

  Started by Abis‎, 28-09-2016
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 436
  29-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Urime Zhigo

  Started by Didi‎, 27-09-2016
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 253
  28-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Dikush sot u plak me shume.

  Started by Nicktjeter‎, 23-09-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 342
  24-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. shume urime per mua

  Started by sensuu‎, 06-09-2016
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 586
  07-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Dhe 100 Ultraviolet!

  Started by NeVertiti‎, 16-08-2016
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 650
  17-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Gezuar ditelindjen Jetmira

  Started by Abis‎, 12-07-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 1,379
  02-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Passion gezuar ditelindjen!

  Started by jana80‎, 22-06-2016
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 853
  24-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Marla dhe 100!

  Started by NeVertiti‎, 21-06-2016
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 962
  22-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Wxp dhe 100 vite te lumtura!

  Started by NeVertiti‎, 11-06-2016
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 600
  12-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Dhe 100 Jonio!

  Started by NeVertiti‎, 21-04-2016
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 997
  22-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. U rritsh Call..

  Started by Arfenilla‎, 01-04-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 1,358
  02-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 18. Legally_Swety edhe 100..Bukuroshe...:)

  Started by ReNdEx‎, 07-01-2016
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 1,935
  07-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 19. Talking Datelindja e Klau-t

  Started by Malsi‎, 24-12-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 1,987
  07-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •