Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 309

Forum: Ditėlindjet e anėtarėve

 1. Smile Teme NgjitėsE Ngjitėse: Urime Forumi Virtual!

  Started by bledikorcari‎, 17-12-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 4,440
  18-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Gezuar ditelindjen Clive Owen

  Started by legjenda‎, 2 Dite me Pare
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 74
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Fat, mbaresi e lumturi Nicktjeter!

  Started by kitrra 123‎, 4 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 228
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Happy Birthday Legally_Sweet :)

  Started by Abis‎, 07-01-2017
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 255
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Gezuar ditelindjen Vvetoni!!!

  Started by Reaa‎, 16-12-2016
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 294
  26-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Gezuar Ditelindjen Monique...

  Started by Darius‎, 05-12-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 542
  07-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 217
  18-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Princesha dhe 100 vite te lumtura!

  Started by Abis‎, 06-10-2016
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 364
  09-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Buon compleanno Jana :)

  Started by Abis‎, 28-09-2016
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 414
  29-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Urime Zhigo

  Started by Didi‎, 27-09-2016
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 249
  28-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Dikush sot u plak me shume.

  Started by Nicktjeter‎, 23-09-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 336
  24-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. shume urime per mua

  Started by sensuu‎, 06-09-2016
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 556
  07-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Dhe 100 Ultraviolet!

  Started by NeVertiti‎, 16-08-2016
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 621
  17-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Gezuar ditelindjen Jetmira

  Started by Abis‎, 12-07-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 1,354
  02-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Passion gezuar ditelindjen!

  Started by jana80‎, 22-06-2016
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 838
  24-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Marla dhe 100!

  Started by NeVertiti‎, 21-06-2016
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 953
  22-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Wxp dhe 100 vite te lumtura!

  Started by NeVertiti‎, 11-06-2016
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 593
  12-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Dhe 100 Jonio!

  Started by NeVertiti‎, 21-04-2016
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 984
  22-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. U rritsh Call..

  Started by Arfenilla‎, 01-04-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 1,335
  02-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 18. Legally_Swety edhe 100..Bukuroshe...:)

  Started by ReNdEx‎, 07-01-2016
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 1,906
  07-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 19. Talking Datelindja e Klau-t

  Started by Malsi‎, 24-12-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 1,971
  07-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •