Kompleksi - Ventus - Sport Center - Pishina
Faqja 1 nga 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatet 1 nga 20 e 40

Temė: Shoqeria e Ngushte!!

 1. #1
  GIRLICIOUS Avatari i albgrl
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  559
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  60

  Gabim Shoqeria e Ngushte!!

  Mendoj se pothuajse ēdo njeri ka nevoje per nje shoqeri te ngushte, qofte nje shok apo nje shoqe me te cilen mund te bejne muhabet per ēdo gje. Ndonese njerezit largohen, ka plot qe e ruajne akoma shoqerine e vjeter. Atehere, per ata qe jane larguar nga Shqiperia apo per ata qe miqte me te ngushte u jane larguar nga vendlindja, i mbani lidhjet akoma si me pare?? Flisni akoma per sekretet tuaja qe nuk i dinte njeri perveē jush?? Si jeni njohur me shokun/shoqen tuaj te ngushte dhe sa kohe ka qe kur keni krijuar lidhjen tuaj?
  Bisedim te kendshem!!


  Pjesa me e madhe e jetes shkon duke thene eshte teper heret, dhe pastaj eshte teper vone!!

 2. #2
  psiko pa shpres sherimi Avatari i shiHanny!!
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  qitu ku po m'sheh..
  Mosha
  26
  Postime
  2,324
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  61

  Gabim

  shoqet/shokt qe kom atje jon njerz t'mahalles teme kshtu sa her shkojsha n'Kosove lozshum bashk, kshtu kemi bo shoqni dhe po i kom halo n'rrethin e shoqnis t'ngusht, po i lovi shum dhe po flas me ta shpesh, shum gjat dhe per qdo gjo...kom edhe shok/shoqe t'ngusht jo shqiptar dhe edhe kta i lovi ne te njejten menyr....

  mos um asish be :isterik:

 3. #3
  Very Interesant Person Avatari i Vvetoni
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Ne Prizren ma te bukurine vend.
  Mosha
  23
  Postime
  1,534
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Rrespekti
  1217

  Gabim

  kam nje shok te ngusht qe prej klases se par e deri me tani ne vitin e 3 ne shkoll te mesme

  Njeriu mė i madh ėshtė ai i cili kur ėshtė nė gradė tė lartė tregohet modest, kur ka forcė nė dorė fal dhe kur ėshtė i nevrikosur vepron me drejtėsi

 4. #4
  VIP Avatari i braziljania
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,616
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  146

  Gabim

  nuk besoj shum ne shoqerin e ngushte se sot esht pikerisht shoqja e ngushte ajo qe ta ben proēken..nejse nje shoqe e kam qe bej muhabet pak me teper se me te tjerat....qe tani ndodhet ne itali,..........mbaj kontaktet nepermjet e-maileve..por bisedoj thjesht gjera te pergjithshme!


 5. #5
  cun i veshtire Avatari i angel boy
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  tirana
  Postime
  1,071
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  57

  Gabim

  une per vete kam 1 shok te ngusht..dhe nji shoqe te ngusht qe e vleresoj shume dhe e dua shum shum e kam shum xhan..me te flas cdo gje hapur....
  ajo i di te gjitha sekretet e mia..


 6. #6
  Veri investigatio Avatari i alfonci
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Perpara kompjuterit
  Postime
  3,047
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  122

  Gabim

  jam ne kontakt me te gjithe shoqerine e vjeter. me disa me shume normalisht. Gjithsesi ambjenti dhe largesia te distancon ne nje fare menyre shoqeria mbetet serish e gjalle dhe bisedat gjithmone marrin nuancat e asaj te zakonshmes.

  Udha e mbarė se erdh pranvera, shko, dallėndyshe tue fluturue, prej Misirit n'dhena tjera, fusha e male tue kėrkue; n'Shqipni shko, pra, fluturim, shko nė Shkodėr, n'qytetin tim. - Filip Shiroka

  "Unė jam mirė kur asht mirė Shqipnia" - Isa Boletini

  Shqiperise nuk i ka ardhur asgje e mire nga lindja; pervec diellit.

 7. #7
  Vogėlushe Avatari i Elushe
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  4,369
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  6308

  Gabim

  Deri diku ndoshta mund ta quaj shoqeri te mire kete shoqeri qe kam. Pasiqe e di nese do kem nje hall do me ndihmojne mesa mundesi kane dhe anasjelltas per ta e dine qe per cdo lloj gjeje jam vetem nje telefonate larg. Nga shoqeria nuk kam shume kerkesa sepse jam person privat dhe hallet/problemet qe kam mundohem t'i sqaroj vete, nese me duhet ndihme per ndonje gje se pari pyes babin (ndoshta ay eshte miku im i ngushte)....se di....Nga Shqiperia kam ikur shume e vogel...pothuajse nuk mbaj mend asnje, vec komshiut

  Egoizmi i ben njerezit skllever te vetvetes....

 8. #8
  VIP Avatari i *deliza*
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ,,In your dreams making you happy'' :)
  Mosha
  25
  Postime
  3,921
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  377

  Gabim

  Une gjithe shoqerine qe kam e kam ketu ku jam dhe une - nuk kam ndonje qe me eshte larguar jashte vendit. Kam besuar me pare shume ne shoqeri - por kam ngelur shume e zhgenjyer. Por gjithsesi dhe tani ne fakultet kam nje shoqe shume te mire qe ne shume gjera perputhemi dhe sikur perseri ma ka kthyer besimin qe kisha. Besoj shume te ajo dhe e di qe nuk bej gabim. Shoqerine e shkolles se mesme as qe dua ta kujtoj.


 9. #9
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  18,997
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  53
  Rrespekti
  25

  Gabim

  skam me shoqeri te ngushte ne shqiperi

  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 10. #10
  preshevare Avatari i inushja2
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  704
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  62

  Gabim

  Nuk e di pse apo si ...po zakonisht e kam pas shume me te leht dhe sikur me ka kuptuar me shume nje shok... prandaj kam pasur dhe vazhdoj t kem shok te ngushte .. qe mund t kem fol me or te tera ne telefon .. email edhe kur jam larg dhe qe e kam engjellin tim mbrojtes dhe ja dua te miren me gjith shpirt !

  Shoqen e ngushte qe jemi rrit bashke( e kam njohur ne klasen e par fillore ) dhe kemi mbaruar gjimnazin bashke... sigurisht qe kan kalu shume kohe qe ateher dhe sado t mbahen kontakte e te takohesh her pas here..gjerat kan ndryshu shume... por sidoqoft kur takohemi, jan aq shum gjera te pathena sa qe me or t tera spushojm se foluri dhe theni edhe sekrete , e ndjej si moter plotesisht ...

  Jam ndjer me fat qe gjithmone rreth meje kam patur dhe vazhdoj te kem miq te vertet dhe nje pjes prej tyre i kam edhe ne Tirane (larg dmth) por qe vazhdimisht kontaktojm dhe i takoj kur kam mundesin .. i kam njohur gjat studimeve atje ..


 11. #11
  Homo Homini Lupus Avatari i Cyber_Spartacus
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,866
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Rrespekti
  764

  Gabim

  tani si ke besim vetes jo me shoqerise...

  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 12. #12
  preshevare Avatari i inushja2
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  704
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  62

  Gabim

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Cyber_Spartacus Shiko postimin
  tani si ke besim vetes jo me shoqerise...
  varet yllo ... ok mund te zhgenjehemi nga nje apo nga dy veta po ka edhe miq te mire te sinqert dhe qe te dojn pa ndonje interes..

  jam e sigurt per kte !


 13. #13
  Homo Homini Lupus Avatari i Cyber_Spartacus
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,866
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Rrespekti
  764

  Gabim

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga inushja2 Shiko postimin
  varet yllo ... ok mund te zhgenjehemi nga nje apo nga dy veta po ka edhe miq te mire te sinqert dhe qe te dojn pa ndonje interes..

  jam e sigurt per kte !
  po por shoqeria eshte sikur te lozesh loto se di kurre se cfare do te te bjere dhe kur do te te bjere prandaj une mbaj pak shoqeri te ngushte ... thjesht sepse nuk ja vlejne shume njerez ti japesh gjera dhe mos te te japin gje vetem te te marrin (nuk flas vetem per materiale )

  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 14. #14
  preshevare Avatari i inushja2
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Postime
  704
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  62

  Gabim

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Cyber_Spartacus Shiko postimin
  po por shoqeria eshte sikur te lozesh loto se di kurre se cfare do te te bjere dhe kur do te te bjere prandaj une mbaj pak shoqeri te ngushte ... thjesht sepse nuk ja vlejne shume njerez ti japesh gjera dhe mos te te japin gje vetem te te marrin (nuk flas vetem per materiale )
  Ketu kur thua "shume njerez" jam shume dakort me ty...
  mjafton te kesh rreth vetes PAK E SAKT ,
  per te tjeret pastaj yhyy kush e vret mendjen ...


 15. #15
  Anėtar i ri Avatari i genxi
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Diber
  Mosha
  30
  Postime
  315
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  47

  Gabim

  une nuk e kam prish shoqerin me asnje qe kam pas. nuk me pelqen te shperndahem shume ..ato qe i kam i mbaj eshte e veshtir te shtohet shoqeria. e kam punen e tille qe krijohet shoqeri shume po thjesht i respektoj e smund ti quaj shok edhe pse mund te ri me muaj te tere me te njejtet persona..

  perfundimisht nuk ka si shoqeria e vjeter sepse i njeh dhemb e dhemballe dhe e ke provuar ne shume lloj situatash........

  puno per te jetuar , e jo jeto per te punuar!!!
  se do ta gjej, do ta gjej: po pse te me lodhen xhanem !!??
  "Non accontentarsi mai con l'orizonte ma cerca sempre l'infinito"

 16. #16
  Warrior Princess Avatari i princesha
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  2,425
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  3383

  Gabim

  Kam shume shok e shoqe, por nje shoqe e kam per jete, njihemi qe femij, edhe pse ajo shume heret shkoj ne Zvicer, e tash jemi te dyja te martuara, ne si kemi nderpre kontaktet, ende takohemi... dhe po kam pasur dhe te tilla qe sta duan te miren, por per fat te mire, tash skam me to kontakt me, e dua shoqerin edhe shoqet e mija shume... po edhe u besoj, dhe shpresoj mos zhgenjehem nga ato...


  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-
  Muhamedi a.s.

 17. #17
  100%shqiptare
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  durres
  Mosha
  26
  Postime
  607
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  49

  Gabim

  sot shoqeri e ngushte quhet ajo qe ke per tu takuar pothuajse cdo dite edhe per te hapur ndonje muabet ose hall tendin poooooooooooooor bese 100% sot spo i zem vetes tone e jo me shokut shoqes!nuk ekziston shoqeria 100% e sinqert ku shoqja te te doje si moter edhe shoku si vella!

  vieni vedi vinci:fluturoze:

 18. #18
  Thpilt Avatari i baby-angel
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Brussel
  Postime
  1,751
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  61

  Gabim

  Citim Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bora dr Shiko postimin
  sot shoqeri e ngushte quhet ajo qe ke per tu takuar pothuajse cdo dite edhe per te hapur ndonje muabet ose hall tendin poooooooooooooor bese 100% sot spo i zem vetes tone e jo me shokut shoqes!nuk ekziston shoqeria 100% e sinqert ku shoqja te te doje si moter edhe shoku si vella!
  Mund edhe te jesh e /i sinqerte e ta duash por ste do..
  Personalisht nuk kam me..

  :fluturoze:Zoti nuk sheh ne fytyrat tuaja, por ne zemrat tuaja...:fluturoze:

 19. #19
  NJERI I THJESHT Avatari i sec_l
  Anėtarėsuar
  Aug 2008
  Vendndodhja
  Espań, mendjen e kam ne Laprak , bertas fort PARTIZONI FITORE.
  Postime
  405
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  52

  Gabim

  Kam shoqeri te ngusht plot por shok te ngusht 4 jan gjithsej dhe me te cilet flas ne tel cdo jav dhe kam shum mall ti takoj sa se ke iden u bon 4 vjet pa i pa po rroft msn qe na cmall ka i ēķk .
  Pastaj duhet te dish te zgjedhesh se dhe shoqeria ta ben ate qe sta ka bo asnji po sishe i squt ne zgjedhje e ke derrin mren ka te 3 krahet si puna 5kaēit derri maē ke dora -14 direkt

  " No llueve eternamente"
  "Cuidado con lo q deseas... podria hacerse realidad"
  "Los edificios arden, las personas mueren, pero el amor verdadero es para siempre"
  Piensa en lo que puedes perder.

 20. #20
  Kate 💖 Avatari i ida angel
  Anėtarėsuar
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ^.^
  Mosha
  29
  Postime
  8,261
  Post Thanks / Like
  Rrespekti
  2055

  Gabim

  shoqerin e gjimnazit e kam harruar fare ,ndersa shoqeri universiteti kam shume por si shok te ngusht kam vetem 2 nje shoqe dhe nje shok,jane te mrekullushem,shoqen e takoj shpesh se jeton ne vendin tim,ndersa me shokun gjat kesaj vere qe shkollat jane pushim degjohemi ne telefon.


  I love you daddy
  :flamuri:

Faqja 1 nga 2 12 FunditFundit

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks

Rregullat E Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •