Dislikes Dislikes:  0
Faqja 23 nga 23 I parėI parė ... 1314151617181920212223
Duke shikuar rezultatet 661 ne 681 nga 681

Teme: Urrej ...

 1. #1
  Stay Wild Moon Child 🌚 Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  28
  Postime
  7,161
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5696

  Angry Urrej ...

  Urrej ket bot plot hipokrizi...
  falenderoj armikun qe me eshte deklaruar perpara syve.

  Urrej kush me ka prishur endrrat...
  falenderoj kush me ka hedhur pertok.

  Urrej kur me thone:"Te admiroj, ti je kaq e fort"
  falenderoj kush me ka hequr masken.

  Urrej kur ngrejn zerin...
  falenderoj kush ka heshtur.

  Urrej manjaket e lekut te veshur me kollare...
  falenderoj kush me ka ftuar vetem per nje akullore ose cokollat te ngroht.

  Urrej besimtaret qe vejn fen perpara cdo lloj gjeje
  i falenderoj sepse me kan hapur syt dhe mendjen.

  Urrej njerzit negativ qe shohin vetem te zeze
  i falenderoj sepse me cuan drejt te bardhes.

  Urrej kur me imponojne dicka qe shkon kunder personit tim
  i falenderoj sepse me cojn drejt rruges per ti shajt lezetcem fare

  Ndonjeher urrej edhe veten...
  por e falenderoj sepse vendimet e lehta kurre sme kan shijuar.

  Ketu mund te hapeni lirisht... Merni frym thell dhe START

  Heren e fundit u redaktua nga Ultraviolet; 01-05-2014 ne 10:17.

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆
  Thanks Jetmira thanked for this post
  Likes Alessia, ReNdEx, edmonddantes, My Self, PiNkY and 5 others liked this post

 2. #661
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,614
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4255
  S'dua por mė vjen si nė formė frike.
  Urrej atė Loyalty prap
  Dominuese ,,,,frika
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*

 3. #662
  Moderatorė Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,175
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1255
  E paske gjet diten e sakte edhe ti. pikerisht dje! Ehuhaaaaaaaa
  Likes Passion liked this post

 4. #663
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,099
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145
  Ata qe quhen fiqte e indise.
  Me cpuan fare
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 5. #664
  vlonjate tipike Avatari i ana88
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  VLOR
  Postime
  881
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  44
  Urrej njerzit me 100 fytyra.....ku te bardhes i thone e zeze dhe anasjelltas
  Askush ska te drejt te me gjykoj ne zgjedhjet e mia sepse askush ska perjetuar dhimbjen time

 6. #665
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,099
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145
  Kutite e salelces qe me duhet te hap une me hapese
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 7. #666
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,362
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072
  Urrej njerezit qe me harxhojne kohen....
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Zana1 liked this post

 8. #667
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,446
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1962
  Home deliveries ... waste of time
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #668
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,192
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2105
  Kur budalliku hipen nč kalč e zč vendin e parč .

 10. #669
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,099
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145
  Njerezit qe nuk hane pyke.
  Qe kane frike te bejne nje hap dhe rrijne ne ate llum.
  Oh mjere ju per shpirtin tuaj qe as e dalloni kete gje.
  Mjere ju.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 11. #670
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,174
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2853
  Embelsirat shume te embla
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 12. #671
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,035
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1349
  ne fakt nuk urrej kurr askend... ia them direkt kur sme pelqen diqka, ama nuk urrej fare// meqe jemi te tema: hahah kur shkojm me ble materialet ushqimore shikimet i kam merzi... Une normal 1her ne jave shkoj te blej harqin e javes, maksimum 2her... dhe aty nuk blej vetem per vete por edhe per femiun tim. dhe nese verej shikime te ngulitura sikur me pengon ajo gjė.


  e dyta: njerezit e keqij qe bejn vepra te keqija (qe jan shpirtkeq), edhe ata qe flasin keq per tjeret...... nuk i pelqej....


  eshte nje thenie:
  Para se te shikosh gabimet e tjereve, perdor pasqyren e jo dylbitė.... Ibn Kajjimi

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 13. #672
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,657
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5066
  Grupet qe bejn ne whatsapp.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 14. #673
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,192
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2105
  ... tč lajč - tč thajč - tč hekuros e tč gatuaj qč nuk ja vlen pčr 1., mč mirč te gatshme sot.

  Mč ka shkuar mendja tč marre njč pastrues/e per 10 $ nč ore qe tč dielen tč pushoj.

 15. #674
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  ... tč lajč - tč thajč - tč hekuros e tč gatuaj qč nuk ja vlen pčr 1., mč mirč te gatshme sot.

  Mč ka shkuar mendja tč marre njč pastrues/e per 10 $ nč ore qe tč dielen tč pushoj.
  paske para

  me jep mua ca
  10 mij lek

 16. #675
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,192
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2105
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  paske para

  me jep mua ca
  10 mij lek
  Korba ., po ti sdi te lashč ēorapet e tua pale mč gjatč .

 17. #676
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,503
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Korba ., po ti sdi te lashč ēorapet e tua pale mč gjatč .
  merr corapet e zeza dhe i fut ne lavatrice
  u hedh uj te perveluar fare, shume te ngrohte, dhe u hedh nje liter bleach pastaj ndez lavatricen
  duke u lare corapet, me nje lecke te zeze pastron mobiljet :p

  e gjeta?

  pervec kesaj, di edhe te gatuar

 18. #677
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,104
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Urrej kur me del dicka ne mjes,apo me vjen nje lajm,ose kur me ndodh te has me njerez negative.. e ma prishin humorin e dites pastaj...

  Nejse tani po urrej qe po me vjen era hudhra nga pacia qe hengra per dreke e s'kam nje camcakiz aromatik,vallahi mos beni gafe e me afroheni sot

 19. #678
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,035
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1349
  te jap info personale ne Internet....


  apo te njoftohem me ndonjė person permes internetit gjeresisht.... /sepse ketu shumher nfund del zhgenjimtar qe ia dhe mundesinė e njoftimit/. Natyrisht mvaret edhe me ke ke pune, porse shumica ashtu.
  Heren e fundit u redaktua nga Jetesa; 1 Javė mė Parė ne 16:52. Arsyja: :P

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 20. #679
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,432
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  pertoj te urrej.....kam me pasion te dua

 21. #680
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,192
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2105
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  pertoj te urrej.....kam me pasion te dua
  Jam kunder nga pervoja.

  Egoistat e ndyrč .

 22. #681
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,035
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1349
  genjeshtrat.....


  / gjeja me e keqe qe ben te ndihesh aty, kur jo vetem se te genjejn, por edhe te mendojnė se iu beson. /

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…Faqja 23 nga 23 I parėI parė ... 1314151617181920212223

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •