Dislikes Dislikes:  0
Faqja 21 nga 22 I parėI parė ... 111213141516171819202122 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 601 ne 630 nga 647

Teme: Urrej ...

 1. #1
  Stay Wild Moon Child 🌚 Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  28
  Postime
  7,145
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5696

  Angry Urrej ...

  Urrej ket bot plot hipokrizi...
  falenderoj armikun qe me eshte deklaruar perpara syve.

  Urrej kush me ka prishur endrrat...
  falenderoj kush me ka hedhur pertok.

  Urrej kur me thone:"Te admiroj, ti je kaq e fort"
  falenderoj kush me ka hequr masken.

  Urrej kur ngrejn zerin...
  falenderoj kush ka heshtur.

  Urrej manjaket e lekut te veshur me kollare...
  falenderoj kush me ka ftuar vetem per nje akullore ose cokollat te ngroht.

  Urrej besimtaret qe vejn fen perpara cdo lloj gjeje
  i falenderoj sepse me kan hapur syt dhe mendjen.

  Urrej njerzit negativ qe shohin vetem te zeze
  i falenderoj sepse me cuan drejt te bardhes.

  Urrej kur me imponojne dicka qe shkon kunder personit tim
  i falenderoj sepse me cojn drejt rruges per ti shajt lezetcem fare

  Ndonjeher urrej edhe veten...
  por e falenderoj sepse vendimet e lehta kurre sme kan shijuar.

  Ketu mund te hapeni lirisht... Merni frym thell dhe START

  Heren e fundit u redaktua nga Ultraviolet; 01-05-2014 ne 09:17.

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆
  Thanks Jetmira thanked for this post
  Likes Alessia, ReNdEx, edmonddantes, My Self, PiNkY and 5 others liked this post

 2. #601
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,490
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1286

  Titulli: Urrej ...


  ... rri perseri tė ky mendim pa u sjell rreth e rrotull...


  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten

  ...jo vetem ata fallso, por edhe ata qe rrasen per interes......... qe e kan ber zot interesin e tyre...


  hahaha, edhe pse me urrejt eshte kategori shum e ultė ......
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur dhe jo duke pritur..…


  Likes Ultraviolet liked this post

 3. #602
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,795
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1996

  Titulli: Urrej ...

  Urrej ...
  Deshtakt ..
  Lepirsat...
  Spiunat...
  Majmunat...
  Tradhtart ...
  Harbutat...
  Kokderrat...

  Uuuu sa pak urrekam unė sot

 4. #603
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  9,295
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2850

  Titulli: Urrej ...

  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Urrej ...
  Deshtakt ..
  Lepirsat...
  Spiunat...
  Majmunat...
  Tradhtart ...
  Harbutat...
  Kokderrat...

  Uuuu sa pak urrekam unė sot
  Te njejtat edhe une + edhe mos mirenjohset/at
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs

 5. #604
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,795
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1996

  Titulli: Urrej ...

  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Te njejtat edhe une + edhe mos mirenjohset/at
  Oo sa mir qź paske tė njejten mendim.
  Po nk.mund ta shkruash edhe ti veēas .?

 6. #605
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  9,295
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2850

  Titulli: Urrej ...

  Pertova
  por nuk ta hoqa te drejten e autorsis

  Urrej vapen.
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs

 7. #606
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,973
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8070

  Titulli: Urrej ...

  ....ata qe gjate gjith kohes vetem ankohen.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 8. #607
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,002
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4234

  Titulli: Urrej ...

  Urrej njerzi qe nuk kuptojn fare hiq!
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 9. #608
  Anėtar i Respektuar Avatari i Jonio
  Antarėsuar nė
  Mar 2011
  Postime
  1,276
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  879

  Titulli: Urrej ...

  Kur me thone sa shume punon edhe ti.Ku do ti cosh gjithe ato leke?Interesohen dynjaja me shume per punet e tjetrit se te vetat.
  Sillu aq mire me ata qe te lendojne,deri sa t'u vije neveri nga vetja e tyre.

 10. #609
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  9,295
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2850

  Titulli: Urrej ...

  Urrej kur mundohen te te manipulojn mendjen..ku ke fakt ne dore.
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs

 11. #610
  outcast Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,300
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1742

  Titulli: Urrej ...

  Abiso po shum urren ti, do te behet zembra sa nje top ping-pongu, duaj duaj mos urre, hape zembren zgjeroje

 12. #611
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  9,295
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2850

  Titulli: Urrej ...

  Pesti,kishe gje per urrejtjen ti?
  Di edhe te dua
  Ja psh,pestin e kam xhan
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs
  Thanks Aki thanked for this post
  Likes Aki liked this post

 13. #612
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,853
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1062

  Titulli: Urrej ...

  Urrej plehrat dhe meshkujt qe sillen si zuzka!

 14. #613
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  9,295
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2850

  Titulli: Urrej ...

  Urrej te pa fytyrat/et qe,tjeter thone,tjeter bejn,e tjere jane
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs

 15. #614
  Anėtar i Nderuar Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,319
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1212

  Titulli: Urrej ...

  Urrej :

  -Luften
  -Tradhetine
  -Hipokrizine
  -Mosmirnjohjen
  -Xhelozine
  -Injorancen

  Keto per momentin :p
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 16. #615
  outcast Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,300
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1742

  Titulli: Urrej ...

  Citim Origjinale Postuar nga Jonio Shfaq Poten
  Kur me thone sa shume punon edhe ti.Ku do ti cosh gjithe ato leke?Interesohen dynjaja me shume per punet e tjetrit se te vetat.
  Po ti po mos kesh ku ti cosh hidh ca ketej, e gjejme ne ku ti cojme
  Likes Abis liked this post

 17. #616
  Anėtar i Respektuar Avatari i Jonio
  Antarėsuar nė
  Mar 2011
  Postime
  1,276
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  879

  Titulli: Urrej ...

  Citim Origjinale Postuar nga Pestilence Shfaq Poten
  Po ti po mos kesh ku ti cosh hidh ca ketej, e gjejme ne ku ti cojme
  Patjeter,vetem me thuaj si ti dergoj,me ndonje nr llogarie,me western union,me moneygram edhe ti dergoj une.
  Sillu aq mire me ata qe te lendojne,deri sa t'u vije neveri nga vetja e tyre.
  Likes Aki liked this post

 18. #617
  I'm offline Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,629
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2149

  Titulli: Urrej ...

  Genjeshtrat....
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 19. #618
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,868
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Urrej ...

  Nuk urrej! Por s"me pelqen kur njerzit pafundesisht predikojne,moralizem,prefeksionizem dhe egocentrizem prefeksioni.
  Duke shenderruar veten ne nje dishepull te kyqezuar drejtesie ne nje bote te padrejte per ta.
  Budalliqe.

 20. #619
  Stay Wild Moon Child 🌚 Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  28
  Postime
  7,145
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5696

  Titulli: Urrej ...

  Kur me imponojne te jem fallso
  Dhe me e forta eshte qe ma kan kerkuar hapur fare
  Dhe un ne mengjes cohem nga krevati, laj surratin, vishem, hypi ne makin, vej masken dhe zbres ne pune.
  *Smileeeeeeee*
  Dhe kujt ja kerkojn... mua qe dhe ajo e qeshme duket 1km larg qe sme del nga shpirti por nga byt*a ahhaha

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆
  Likes NeVertiti liked this post

 21. #620
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,868
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Urrej ...

  Citim Origjinale Postuar nga Ultraviolet Shfaq Poten
  Kur me imponojne te jem fallso
  Dhe me e forta eshte qe ma kan kerkuar hapur fare
  Dhe un ne mengjes cohem nga krevati, laj surratin, vishem, hypi ne makin, vej masken dhe zbres ne pune.
  *Smileeeeeeee*
  Dhe kujt ja kerkojn... mua qe dhe ajo e qeshme duket 1km larg qe sme del nga shpirti por nga byt*a ahhaha
  hahahahaha sa kam qesh,ti do dru,ec ketu :*
  Thanks Ultraviolet thanked for this post

 22. #621
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  9,295
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2850

  Titulli: Urrej ...

  Urrej urrejtjen,sepse eshte nje ndjesi e keqe qe te shtyn te besh i keq si ajo.
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs

 23. #622
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,324
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  447
  Serbet dhe gjuhen italiane.

 24. #623
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  29,868
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Urrejtja eshte shpesh instikt i te dobtit.

  Por kur dikush na godet me te padrejte ata/ato cfare duam dhe kemi per zemer,pastaj hakmarrja eshte nje imitim i urrejtjes,dhe e gjej normale,pasi eshte ceshtje drejtesie.
  Likes Abis liked this post

 25. #624
  Stay Wild Moon Child 🌚 Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  28
  Postime
  7,145
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5696
  Despasiton ahahahah

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 26. #625
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,064
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7804
  Urrej jo se skom kohe..por antipati dhe nje mllef per ato qenie me inteligjence nen 0 dhe me fodullek mbi 10 ....tmerr c'i bejne qenies se tyre ......

  e perdhunojne ne menyre sistematike dhe nuk e kuptojne sa neurone iu vdesin ,teksa e bejne...

  e kaq se jom bo shume e omel kto kohe

 27. #626
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  6,257
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4240
  Urrej atė antaren Loyalty
  Pėrse duhet shpjegu.
  Kot or lla .
  E vrava Ēezarin jo se nuk e doja por doja mė shumė Romėn.
  *Bruti*

 28. #627
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,751
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11129
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Urrej atė antaren Loyalty
  Pėrse duhet shpjegu.
  Kot or lla .
  O Passion revoltuesi. Passion rebeli!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 29. #628
  Moderatorė Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  2,957
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1128
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Urrej atė antaren Loyalty
  Pėrse duhet shpjegu.
  Kot or lla .

  Do m'a shtosh pak respektin te lutem? :-D Se s'me vjen deri ketu kjo urrejtja jote. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."
  Likes Passion liked this post

 30. #629
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  9,295
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2850
  Mushkonjat..
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs

 31. #630
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  19,751
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11129
  Prizat amerikane.
  Me jane dashur 3 adaptues per ta futur sic duhet. Pf.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

Faqja 21 nga 22 I parėI parė ... 111213141516171819202122 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •