Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 20 nga 20

Teme: Thashetheme te dites.... :)

 1. #1
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141

  Thashetheme te dites.... :)

  Mora vesh qe Rama do ike nga qiviria e do beje Lulin zv. Kryiminister.

 2. #2
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,036
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2852
  Hajt mos u merzit,se aty e ke Ramen dhe 4 vite te tjera
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs  🐾

 3. #3
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,732
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822
  Qe kjo tema me kujtoi nje tjerer forum

  Thashethemi qe dgjova ishte ....drejtori eshte person i skeduar

 4. #4
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Do i bej gati kuroren per mbretereshe u pa puna...

 5. #5
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Te hene qiviri teknike, Nard Ndoka Krieminister....
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 6. #6
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Hajde naten se do mbedh ca gure per neser qe te rrezoj qivirine.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)
  Likes NeVertiti liked this post

 7. #7
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,732
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822
  Thashethemi fundit qe ky drejtori mezi pret te vij te me takoj

 8. #8
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Jane goje te liga qe me duan te keqen.

 9. #9
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,732
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Jane goje te liga qe me duan te keqen.
  Se di vallaj...kshu ishte i mhb me thane

 10. #10
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Monique eshte fut ne cader dhe po kontribuon per zgjidhjen e krizes.....
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 11. #11
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,732
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Monique eshte fut ne cader dhe po kontribuon per zgjidhjen e krizes.....
  Po sa hyra une dolen kta...pfff

 12. #12
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po sa hyra une dolen kta...pfff
  Pale si u ke hyre ti, me veshtrim Ramor dhe i ke pataksur.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 13. #13
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,732
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822
  Ishte Marko from Tropozha qe me shpetoi

 14. #14
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ishte Marko from Tropozha qe me shpetoi
  Nuk te hoqi nje valle tropozhance para se te te shpetonte...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 15. #15
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,732
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822
  Ia hoqi atyre ne cader nje valle kuksi....mua me tha kur te vij rradha e pogonishtes te therres

 16. #16
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ia hoqi atyre ne cader nje valle kuksi....mua me tha kur te vij rradha e pogonishtes te therres
  Paske ik me bisht nder shale...

  Nejse ca ke bo mir ca ke bo.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 17. #17
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,732
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Paske ik me bisht nder shale...

  Nejse ca ke bo mir ca ke bo.
  Pse me ngaterron gjithnje me veten...ku e kam bishtin une ?
  2000 lek

 18. #18
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Pse me ngaterron gjithnje me veten...ku e kam bishtin une ?
  2000 lek
  Bisht s'ke po pazarin e tregove.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 19. #19
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,732
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Bisht s'ke po pazarin e tregove.
  Mos ma ul pazarin kaq poshte...
  ska dale ne treg akoma valuta qe me blen!

 20. #20
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Diamantet nuk kane vlere por peshe (kar at) nga ajo vleresohen.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •