Dislikes Dislikes:  0
Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345
Duke shikuar rezultatet 121 ne 142 nga 142

Teme: Per ca ju ka shkuar mendja???

 1. #1
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,255
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2905

  Per ca ju ka shkuar mendja???

  Mendje eshte kjo e shkreta,nga nuk shkon.....po ju per ca ju ka shku menja?
  Behet fjale per mendje engjellore
  ance:ance:
  Treat your self like a star!!!

 2. #121
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,099
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11145
  Floke..floke sheqeri ✌
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 3. #122
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,104
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Ketej i thone "mali tis grias" qe dmth "floket e plakes" sepse duken si thinja.....  Keto biskota qe nga koha e xhaxhit ....dhe lepirse sheqeri


 4. #123
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,381
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Per nje kafe ne ndonje mal vjeshtor qe kujton alpe te thepisura
  Likes Odeon liked this post

 5. #124
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,454
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Sa u ktheva nga jashte dhe aty me shkoi mendja se pranvera eshte me mire se dimri...uuuuu ca ftofti

 6. #125
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,523
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga AnGeLiC Shfaq Poten
  Ketej i thone "mali tis grias" qe dmth "floket e plakes" sepse duken si thinja.....  Keto biskota qe nga koha e xhaxhit ....dhe lepirse sheqeri

  Cock in your mouth

 7. #126
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,104
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Pervers...........
  Likes Zana1, ZoteriaJuaj liked this post

 8. #127
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,523
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Kaposhit/gjrlit i thone cock

 9. #128
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,513
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Kaposhit/gjrlit i thone cock
  Rooster or cockerel ... menyra qe e ke perdorur ti it's rude ... so she is right . Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #129
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,922
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  310
  Per icik Raki...
  Likes Odeon liked this post

 11. #130
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,104
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Kaposhit/gjrlit i thone cock
  Kuptoj,prandaj ke qeshur dhe ti

 12. #131
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,374
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072
  Caraca......
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 13. #132

  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  57
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  20
  Thana.

  ka vite qe skam hanger

 14. #133
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,035
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1349
  kur te shkoj ne Ks, ta rregulloj passaporten new....


  mqs e paramendoj se per nje dokument atje, mbetet njeri me ore te tera duke prit, poashtu terminet i shtojnė ēuditshmerisht: eja sot eja neser.

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 15. #134
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  32,381
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  10
  Per ndonje udhtim jashte Athines.

 16. #135
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,454
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Per cik gjera "qejfi"

 17. #136
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,660
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5066
  Nje trilece.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 18. #137
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,374
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072
  Buke te skuqur me gjizė.....
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 19. #138
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,922
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  310
  Me hapi nepsin kjo cupa qe do gjize...

 20. #139
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,374
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072
  Citim Origjinale Postuar nga Steriotipi Shfaq Poten
  Me hapi nepsin kjo cupa qe do gjize...
  Mua me erdhi porosia per gjize per vete...ja nga weekendi do e heq qafe nepsin
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 21. #140
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,922
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  310
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Mua me erdhi porosia per gjize per vete...ja nga weekendi do e heq qafe nepsin
  E mire na fto te heq e une nepsin....
  Likes Legally_Sweet liked this post

 22. #141
  Closed Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Mosha
  100
  Postime
  458
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  138
  Trahana te embel, booooo vite pa provuar.
  Formula e lumturisė sime: njė Po e vetme, njė Jo e vetme, njė vijė e drejtė, njė qėllim… .
  Likes Jetesa liked this post

 23. #142
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,206
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2105
  Mish e grosh me spec djeges e domate te regjuna fshati :-)

Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •