Faqja 12 nga 12 I parėI parė ... 23456789101112
Duke shikuar rezultatet 331 ne 347 nga 347

Teme: Si e pershkruani antarin larte?

 1. #1
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,960
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4182

  Si e pershkruani antarin larte?

  Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

  Have fun.
  I walk slowly, but I never walk backward

 2. #331
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  9,156
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5112
  Rrush Lega. ☺️
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 3. #332
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,367
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  Did !
  Nė kohėn e duhur,shkronjat e duhura.

  Asnjėher s'kam parė shkrime pėr njė postim plus.

  Did mprehtėsia.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B
  Likes Didi liked this post

 4. #333
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,655
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Ka pasion per te bukuren.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 5. #334
  Anėtar Aktiv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  864
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  85
  Ne disponim duket cdoher.

 6. #335
  Il Silenzio Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,463
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1209
  I urt kur eshte vetem...
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 7. #336
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,655
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  udhetar nga fotoja
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 8. #337
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,367
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  I merr gjėrat me sportivitet.
  I mprehtė.
  Di fort mirė botėn e forumeve shqiptarė.
  I shoqėrueshėm me shoqėrinė e tija.
  Zėrist!
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 9. #338
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,655
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  opinionist i vemendshem.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 10. #339
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,367
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  I ka fut t'shame dikur Passionit
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 11. #340
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,075
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4925
  passion sonte do te pershkruaj jo si passion djali apo passion miku por si antar fv....
  kur ke nge shkruan aq bukur sa slodhem se lexuari
  kur zgjedh notat jan gjithe klas e qetesuse
  kur hedh foto jan aq romantike
  kur pershendet me shkrim ngjan nje pikture kaligrafia jote e bukur
  kur futesh ne nje debat zgjedh fjalet per te ulur tonet
  kur do te besh te ditur se..kina eshte shume afer aq larg gjuan..
  kur nisa te te pershkruaja si kisha menduar te gjitha
  por per mos te harruar desha te te them ate me kryesoren
  kam respekt dhe stime per ty dhe vertet ja vlen te jesh ne kete fv per ty dhe per njerez te tjere me vlera si ti....
  ... nje shaka tani ..me detyrohesh nje kafe per gjith kete pershkrim ...
  Bisogna avere in sé il caos per partorire una stella che danzi.
  Thanks Passion thanked for this post
  Likes Delirium liked this post

 12. #341
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,655
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Do kete qene e shame pa zarar ....
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)
  Likes Passion liked this post

 13. #342
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,367
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  Pa zarar jan tė gjitha Drejtori .

  Pėlqen borėn.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 14. #343
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,367
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4317
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  passion sonte do te pershkruaj jo si passion djali apo passion miku por si antar fv....
  kur ke nge shkruan aq bukur sa slodhem se lexuari
  kur zgjedh notat jan gjithe klas e qetesuse
  kur hedh foto jan aq romantike
  kur pershendet me shkrim ngjan nje pikture kaligrafia jote e bukur
  kur futesh ne nje debat zgjedh fjalet per te ulur tonet
  kur do te besh te ditur se..kina eshte shume afer aq larg gjuan..
  kur nisa te te pershkruaja si kisha menduar te gjitha
  por per mos te harruar desha te te them ate me kryesoren
  kam respekt dhe stime per ty dhe vertet ja vlen te jesh ne kete fv per ty dhe per njerez te tjere me vlera si ti....
  ... nje shaka tani ..me detyrohesh nje kafe per gjith kete pershkrim ...
  M'dėgjo t'lutna shumė


  Do e kthej me sportivitet pasi mi di ata tela ,qė se di a i pėrballoj komplimente qė s'di nė meritoj.

  Po i'a hedh fv meritėn qė takojm njerėz qė pėrqafojn vlerat.

  Po pres verėn e kuqė e specialitet sallatash pėr ju.
  T'pėrqafojm
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B
  Thanks jana80 thanked for this post

 15. #344
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,045
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8196
  Xhentėllman dhe i pakursyer ne komplimente
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 16. #345
  Anėtar Aktiv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  864
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  85
  Nuk e prish me kend, duket se i behet shume qejfi kur e ngacmojne djemte.

 17. #346
  Anėtar i Nderuar Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,556
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1213
  Socialist
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 18. #347
  Anėtar Aktiv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  864
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  85
  E me ofendove me kete. Larg komunjareve shoku.

  Ky shoku lart fans futbolli.

Faqja 12 nga 12 I parėI parė ... 23456789101112

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •