Faqja 7 nga 12 I parėI parė 123456789101112 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 332

Teme: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

 1. #1
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  197
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  139

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
  Thanks Hartini thanked for this post

 2. #181
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  12,768
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1916
  Nuk e di se perse me behet frike ne pergjithesi... ne banjot neper shtepia ne Albania ... kam ngelur me shoqerues nga pas : (
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #182
  VIP
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,431
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  6051
  Asgje e hajrit ktej .jeni rrit ����

 4. #183
  Anėtar i ri Avatari i Violinisti
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  199
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  130
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Nuk e di se perse me behet frike ne pergjithesi... ne banjot neper shtepia ne Albania ... kam ngelur me shoqerues nga pas : (
  Nuk e luptova mire nese te behete nga frika apo ke frike , do e kesh banjon matane gardhit mbase ''ne shtepi private'' apo edhe ne pallat te ndodh kjo gje ?

  Falenderoj zotin qe nuk ke te besh me mua por vetem sepse sdua te jem shoqeruesi jot ne ate rast
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene

 5. #184
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  12,768
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1916
  As une nuk te kuptova qarte ty ...Violinisti? Looool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 6. #185
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Sot vjeshta ka shperthyer me tere arsenalin e saj te mundshem....

 7. #186
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,834
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1348
  kjo


  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Likes Zana1 liked this post

 8. #187
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,191
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072
  Ēi punoj kolegut tek puna, pupupu se di si me duron...dhe tjetri qe me thote gjithmone, "Stop bullying the poor guy!"
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 9. #188
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,520
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Sot kisha nje takim per ca letra tek qendra per te huajt.
  Perendi sa fytyra te lodhura kishte nder to.
  Njerez qe prisnin rradh pafundesisht qe ne 5 te mengjesit.
  Pastaj plasi dhe nje debat nga keto rracistet,jo kush grek e kush i huaj.
  Nje pamje dhe skene qe do me ngeli gjate ne kujtese.

 10. #189
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,613
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5065
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Ēi punoj kolegut tek puna, pupupu se di si me duron...dhe tjetri qe me thote gjithmone, "Stop bullying the poor guy!"
  Ci punon e? ����

  Kam ca, por, pertoj ti shkruaj.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 11. #190
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,191
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Ci punon e? ����

  Kam ca, por, pertoj ti shkruaj.

  Zbor moj motėr..ai thote dicka per shembull, une kam fiksim me i dal kunder
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 12. #191
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Njera qe kish dale me fustan Nate per te blere kafe... se ku I shpie lopa keto shushkat ketej nje zot e di...

 13. #192
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,737
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822
  Qe me ka humb nervi te tjerr biseda pa koke e kembe

 14. #193
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Qe me ka humb nervi te tjerr biseda pa koke e kembe
  Urime... me ne fund u poqe... e kalove statusin e k.....es. lo

 15. #194
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,737
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Urime... me ne fund u poqe... e kalove statusin e k.....es. lo
  Shtoja e "q" te pakten se del shemtuar ashtu.
  Se te kuptoj une sdo te thote te gjithe....mo na nxirr nam qw se kemi derman

 16. #195
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,386
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Shtoja e "q" te pakten se del shemtuar ashtu.
  Se te kuptoj une sdo te thote te gjithe....mo na nxirr nam qw se kemi derman
  Po me kuptove ti it’s fine for me...

  Te tjeret le te bejne corape.

 17. #196
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,040
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2852


  Qe me ka kap fiksimi me kete
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs  🐾

 18. #197
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  12,768
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1916
  Nje cupe e cila me ishte ulur prane edhe po merrej me tel duke regulluar nje selfie te saj .... & me shokoi se sa te paraqitshme/bukur e beri veten e saj ... kur shikoja k'te e shikoja foton qe rregulloi nuk ngjanin fare looool

  Per pak desh I thashe , por e permbajta veten : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #198
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,009
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5508
  Coca cola stebia...
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 20. #199
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,087
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2105
  ... pedalimi i biēikletes nč ajrin e paster tč mesnates

  Gjethet qč bien nga pemet e mč japin perqafimin e fundit te jetes sč tyre

  Yje e hčna qč mč ndrisin pakčz e sikur thonč sorry nuk mundč tč plotčsojmč mungesen e drites tč ditčs

  ... ... e pastaj ? e pastaj ? - pastaj mč prishen frymčzimin ca te dehur nč rrugč .

 21. #200
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,009
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5508
  Hyn robi te clodh nervat...por jo ore jo, s'eshte e thene....
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 22. #201
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  12,768
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1916
  Kshu jeni mesuar ju me te fshire ... pak rendesi kane se c'fare shkruajme ne .

  Na lini rehat ... Brenda teme apo jashte teme .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #202
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,520
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Mire te nderuar antar/e,tani do pastrojme temen.
  Ka nje teme perkatesisht ketu per cdo ankese apo padrejtesi shkruani tek kjo teme .
  Por jini te lutur pa kaluar ne fyerje dhe chit-chate.

  Opsionin e ri i Ankesave..

 24. #203
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  12,768
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1916
  Mirepo shoqja brigadiere Tema qenka e kycur?

  Gjithashtu shikoje nje here se perse u fshi postimi I im tek tema ...cfare po beni ne k'te moment ? Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #204
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Nuk e di se perse me behet frike ne pergjithesi... ne banjot neper shtepia ne Albania ... kam ngelur me shoqerues nga pas : (
  hapi kemebt dhe beje lirshem :p

  mic frikacake

 26. #205
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Mirepo shoqja brigadiere Tema qenka e kycur?

  Gjithashtu shikoje nje here se perse u fshi postimi I im tek tema ...cfare po beni ne k'te moment ? Loool
  rri urte se ti fshiva postimet ose te perjashtoj fare
  ose akoma me keq do te mbyll ne banjo shqiptare

 27. #206
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  12,768
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1916
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  hapi kemebt dhe beje lirshem :p

  mic frikacake
  Tani qe te imagjinoj ty poshte ... do ta bej lirshem, rri I qete. Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #207
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,414
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Tani qe te imagjinoj ty poshte ... do ta bej lirshem, rri I qete. Loool


  you are into golden shower? how kinky

 29. #208
  VIP
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,737
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7822
  Ky monolog i shkeputur nga "nje dite ndryshe"

  screenshot_2017-10-13-17-08-11-1-1-jpg

  Patjeter qe do llafosim...po vence ama

 30. #209
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,087
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2105
  Ka ndikuar mirč sot data dhe dita - E Premte ... dt. 13 . ahahaha

 31. #210
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  12,768
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1916
  Vajta ne bank sot qe te thyej ca leke.... e para me beri pershtypje bankierja nje bjonde e shpelare qe ma rrotullonte cumcakisin ne goje si ato Tropojanet tipike ... looool

  Nejse nuk po thyeja shume , kjo me vrap merr makinen Per ti numeruar ... buzeqesha me veten time ( thashe me vete po Ben interesanten ) se makinerine tek ne zakonisht e perdorin per shuma te medhaja... nejse filloi e I ngeci makineria nuk punonte loool

  I thashe numeroji me dore se nuk kam kohe ... me dha nje shikim te cuditshem e filloi ti numeronte , nderkohe I doli njera e zhgarravitur edhe ja kthen:

  C'fare eshte kjo ? C'fare eshte I them une ... ku eshte prb ? Ku eshte lek i piset ja kthen kjo .... looool nejse I dhashe nje lek tjeter te paster ... loool

  Gjithsesi mbi te gjitha ajo qe me beri pershtypje eshte qe bankat k'to ... benin nderrim kursi me te ulet se k'tu pikat e vogla qe nderrojne leke... u cudita. ( madje ne xham ku kishin vene shumen e kursit, nuk perputhej fare me ate brenda) ... skandaloze.
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 1 Javė mė Parė ne 19:59.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Faqja 7 nga 12 I parėI parė 123456789101112 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •