Faqja 20 nga 20 I parėI parė ... 1011121314151617181920
Duke shikuar rezultatet 571 ne 587 nga 587

Teme: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

 1. #1
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  197
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  139

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
  Thanks Hartini thanked for this post

 2. #571
  Il Silenzio Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,232
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1056
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Njerezit qe rrin tere kohes me telefon ne dore ndersa i japin makines. Isha e bllokuar ne trafike, e ndersa une mendoja nga te ktheja per te evituar makinat e po plasja vap,e kisha nje goc mbas meje qe ngeli duke bere selfie me cdo lloj fytyre te mundeshme. Nuk ja hoqa syte, jo per gje po kisha hall mos nga pamendja perplasej tek une, idiotja.  + Po shikoja disa faqe per shopping online, i kane bllokuar te gjitha e do i hapin ne te njejten ore. Aah cna beri Black Friday.
  Po merr 1 freskuese me vete moj, beji derman vetes.

  Gjithsesi mbeteni kamikaze ne timon... Dhe sot 2 here me keni bere atentat ju gjinia femerore.
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 3. #572
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,454
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Pershtypje qe per cdo pershtypje te vjen nje koment kundershtues a thua se te plas ty cmendojne te tjeret.

  1.Nga kati 0 nuk ke ku zbret , ska kat perdhes qe shkohet me ashensor.(pyetje idiote nga koka te komet)
  2. Nese e ke problem me hyp me njerez , ngjit shkallet!
  3. Njeriu nuk njihet tek dera ashensorit, ftoje per kafe nese do me e njoft.
  4. Mos e trego budallikun tat kaq hapur , se na hape barkun

  Hajt noten

 4. #573
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,525
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  Pikat e tua e tregojne, qarte se sa inteligjente je. : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #574
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,135
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8125
  Se na vje dita qe me rastin e 109 vjetorit te krijimit te Alfabetit Shqip me shperfaq Analfabetizmem Institucional te hapur mendt si kisha shti 🤔🤐
  Fundi yne nuk ka fund 🙈🙉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 6. #575
  Super Moderator Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  7,759
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4100
  Po mendoja pse gjithe kjo tollovi sot. Qenka black friday.. vuuu shqipet.
  I walk slowly, but I never walk backward

 7. #576
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  26,454
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Po mendoja pse gjithe kjo tollovi sot. Qenka black friday.. vuuu shqipet.
  Si black friday une do iki me vone te pi ca gota vere....quhet?

 8. #577
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,660
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5066
  Po shikoja disa parfume sot dhe u dashurova me kete.  Tani duhet te gjejm dike qe te ma bej dhurat.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 9. #578
  Anėtar i Respektuar Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,004
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  406
  Ēfarė arome ka ky parfumi dhe sa kushton?

  Sot mė bėri pėrshtypje koha e butė...

 10. #579
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,206
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2105
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Po shikoja disa parfume sot dhe u dashurova me kete.  Tani duhet te gjejm dike qe te ma bej dhurat.
  Mos vono se sot njč muaj janč Krishtlindjet .,

  Hiē - asgje ., njč vrim nč ujč Po Ti ?
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 11. #580
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,524
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Po shikoja disa parfume sot dhe u dashurova me kete.  Tani duhet te gjejm dike qe te ma bej dhurat.
  Une i bleva nenes nje burberry por jo si ky

  Sa kushton?

 12. #581
  Anėtar i Nderuar Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  13,525
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1963
  Nje voicemail qe me kishte lene shoqja e ngushte ne tel ... e qe nuk do ta fshij kurre.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #582
  C'est la vie. Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Cappellaio matto!
  Postime
  8,660
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5066
  @ Artin, ky ka nje arome te leht lulesh, trendafilash. Se di versioni por homme si eshte.

  @ Dange, une dhuratat i bej pa patur raste, keshtuqe nuk bej enkas per Krishtlindjrt. (Po deshe te me dergosh ti ndonje gje i pranoj une )

  Tani varet nga vendi ku ndodheni, se ketu nga 80 e lart e gjen.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 14. #583
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,206
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2105
  ... sorry por unč as nuk pres e as dhuroj .,

 15. #584
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,524
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  ... sorry por unč as nuk pres e as dhuroj .,
  Po nuk prite
  U godite

 16. #585
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,524
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Njerezit qe rrin tere kohes me telefon ne dore ndersa i japin makines. Isha e bllokuar ne trafike, e ndersa une mendoja nga te ktheja per te evituar makinat e po plasja vap,e kisha nje goc mbas meje qe ngeli duke bere selfie me cdo lloj fytyre te mundeshme. Nuk ja hoqa syte, jo per gje po kisha hall mos nga pamendja perplasej tek une, idiotja.  + Po shikoja disa faqe per shopping online, i kane bllokuar te gjitha e do i hapin ne te njejten ore. Aah cna beri Black Friday.
  Mos po e shikoje se po te pelqente

  Ja e pe, mos mendon se do e ndaloje me shikim? Lol

 17. #586
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  2,524
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  708
  .............

 18. #587
  Il Silenzio Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,232
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1056
  Pash oren e Gjykatesit Rolex, pastaj na shajn Gjyqesorin Shqiptar kto...
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

Faqja 20 nga 20 I parėI parė ... 1011121314151617181920

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 2 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •