Dislikes Dislikes:  0
Faqja 10 nga 10 I parėI parė 12345678910
Duke shikuar rezultatet 271 ne 272 nga 272

Teme: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

 1. #1
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  197
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  139

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
  Thanks Hartini thanked for this post

 2. #271
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,878
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Po tere jargamanet ketu jane mbledh lool....

  Note !
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 3. #272
  Anėtar Aktiv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  719
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  384
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Nese ske memorie eshte e vetmja menyre me nje "Factory Data Reset" , por kjo do te coj ne fazen fillestare, ose merr e hap hapesira te mundshme duke fshire rekorde te panevojshme dhe beji nje clean up te gjithave nga memoria....
  E rregullova dje.
  Tek opsionet, shkarkimet i kisha lėnė tė bėheshin vetėm me wi-fi, e unė mundohesha kot.

  Pėrshtypja e tanishme... koha e ftohtė kėtė mėngjes. Pa kapuē nuk dilet mė.

Faqja 10 nga 10 I parėI parė 12345678910

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 3 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 3 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •