Faqja 9 nga 9 I parėI parė 123456789
Duke shikuar rezultatet 241 ne 266 nga 266

Teme: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

 1. #1
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,906
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106

  Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Meqe na u fshi kjo tema, dhe Nick-u mezi pret ta ket serish ne forum... Po e rihapim serish:

  Na thoni ju lutmi cfare ju ka bere per te qeshur sot"??

  Mua me beri dicka parmbreme:
  Nje koleg duke lozur bowling rreshkiti dhe u rrezua. Per pak desh shkoi per ti shembur vete birrilat ne vend te topit... lool...  p.s. e di qe ne raste te tilla nuk qeshet, por qeshem te gjithe bashke me ate
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Eugeneral liked this post

 2. #241
  Moderatorė Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,172
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1255
  Me ka kapur nje nostalgji nga ato qe te rriten mu ne mes te kraharorit dhe bluajne nga brenda lot dhe buzeqeshje. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."
  Likes Nikita liked this post

 3. #242
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,891
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Njerezit qe jane te trembur nga eklipsi i sotem... gjysma kane call out sot gjoja te semure...
  C'kish per tu trembur,keto eklipset ndodhin ne disa vite (sakte s'di sa) e jane normale mesa di une?!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 4. #243
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,271
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  C'kish per tu trembur,keto eklipset ndodhin ne disa vite (sakte s'di sa) e jane normale mesa di une?!
  E moj cupe, edhe une keshtu habitesha ne fillim, por tani nuk me ben asigjo pershtypje.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 5. #244
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,891
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Po ju andej duhet te jeni me te informuar bile me keto fenomene,ndaj them!
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 6. #245
  Anėtar i Nderuar Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  2,271
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  141
  ehe, po po , edhe behet vende vende.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 7. #246
  VIP Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  8,694
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  547
  Vetja ime kush tjeter
  Bleva celular te ri,por sdi ta perdor (kshu esht kur nderro marken e celit).

 8. #247
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,386
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  hahahahah,dita e pare ne palester.


 9. #248
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,891
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Oh me lot,Lolita je e pa pame per ate zot
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 10. #249
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,891
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 11. #250
  VIP Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,615
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816
  Diten e bajramit qesha per here te fundit.
  Isha ne spital per nje problem dhe nje vajze qe i thosh te emes -
  Mami sa i mire ky doktori, e degjove si me tha - sa e bukur qenke ....
  Ehhh femijet e sotem thuaj

 12. #251
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,022
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8082
  Qeveria e Kosoves:

  1 - Kryeminister
  5 - Zevendes Kryeministra
  21 - Ministra
  60 - Zevendes ministra


  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 13. #252
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,386
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Kjo shprehje; Hiqe nga faqia e dheutttt.,,,,zhdukeeeeee...ahahahhahaha opo me lot.

 14. #253
  Themelues i Forumit Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,143
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4270
  Ni mesazh qe sapo lexova..ku thot;10%te shqiptarve vdesin nga smundja e 90%tap rrap
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Thanks Jetesa thanked for this post

 15. #254
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,805
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347
  haha dhe une e kam lexu nje tjeter:

  iu thote nena femijeve, kur shkojm ne pushim ne Kosove rrini urte si xhinn hahaha

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…


  Likes Arfenilla liked this post

 16. #255
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  11,150
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8072
  Po u msoja atyre tek puna si te thonin fjalen "gjize"...asnjeri se thoshte dot fiks...menyra si e shqiptonin me shkriu tu qesh
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes NeVertiti liked this post

 17. #256
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  9,974
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2851
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Po u msoja atyre tek puna si te thonin fjalen "gjize"...asnjeri se thoshte dot fiks...menyra si e shqiptonin me shkriu tu qesh
  Si e thonin,gize?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs  🐾

 18. #257
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  PerTej HoriZontit
  Postime
  31,386
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  10
  Takim me Manishaqen..:p

  hahahahaha me lot.


 19. #258
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,022
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8082
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 20. #259
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,891
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 21. #260
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,891
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 22. #261
  ♫! Stuck On You ♫! Avatari i AnGeLiC
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  15,891
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5507


  Pike loool
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 23. #262
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  141
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1
  Fshatarja nė parlamentin e shqipėrisė,me lot.Show bastardesk.

 24. #263
  VIP Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  25,615
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  6
  Forca e Rrespektit
  7816
  Nje gje qe lexova ne forum ....lotttiii vuuiuuuuu

 25. #264
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,022
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8082
  Ne keto dite zgjedhore, cdo nate varesisht nga komuna qe ka radhen, gazetaret shkojne dhe pyesin bashkeshortet e te gjithe kandidateve per kryetar.

  Te gjitha deklarojne:
  Ne jemi shefe ne shtepi 🤔🙄🤒

  E ju "burrat" demek tu pas qef mu ba Kryetar (shef) i qyteteve (me mijera banore)?!?😁🤐
  O teveqela e mbetshim pa ju 😜Po me kanė te mire ju kishin zgedhe te shpija juaj shef
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 26. #265
  Anėtar i Nderuar Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  4,805
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1347
  kjo qe lexova:


  Parajsen e preferoj per klimen

  Ferrin per shoqerine

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 27. #266
  Supergirl Avatari i Nikita
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  20,874
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11142
  Citim Origjinale Postuar nga AnGeLiC Shfaq Poten


  Pike loool
  Keshtu je ti? Perverse dmth?
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

Faqja 9 nga 9 I parėI parė 123456789

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •