Faqja 8 nga 8 I parėI parė 12345678
Duke shikuar rezultatet 211 ne 221 nga 221

Teme: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

 1. #1
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,887
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106

  Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Meqe na u fshi kjo tema, dhe Nick-u mezi pret ta ket serish ne forum... Po e rihapim serish:

  Na thoni ju lutmi cfare ju ka bere per te qeshur sot"??

  Mua me beri dicka parmbreme:
  Nje koleg duke lozur bowling rreshkiti dhe u rrezua. Per pak desh shkoi per ti shembur vete birrilat ne vend te topit... lool...  p.s. e di qe ne raste te tilla nuk qeshet, por qeshem te gjithe bashke me ate
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Eugeneral liked this post

 2. #211
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,733
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  706
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Mvjen me qajt e me qesh ku mendoj se ka ngel forumi ne dore te a dhe z.
  Qesh se te ben mire
  Ruaji qarjet per situata me te veshtira

 3. #212
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,733
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  706
  Qesh ti soulmind se qaj une.
  Abisi humbi shortin.
  Kurse une ngaqe jam me punetori me i ri, nuk mund te ikja me pushime menjehere. Dhe ngela ketu.
  Kurse Abis sepse humbi shorti, duhej te qendronte nje nga ngjyre blute ose ngjyre kuqet ne forum kur pjesetaret e tjere te stafit bejne pushimet verore.

 4. #213
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,887
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9106
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Qesh ti soulmind se qaj une.
  Abisi humbi shortin.
  Kurse une ngaqe jam me punetori me i ri, nuk mund te ikja me pushime menjehere. Dhe ngela ketu.
  Kurse Abis sepse humbi shorti, duhej te qendronte nje nga ngjyre blute ose ngjyre kuqet ne forum kur pjesetaret e tjere te stafit bejne pushimet verore.
  Po npune kaq sh flet sa ktu? Apo je serioz atje?
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 5. #214
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,733
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  706
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Po npune kaq sh flet sa ktu? Apo je serioz atje?
  Ndonjehere me shume se ketu, me thone ik ne shtepi se do ta paguajm diten.

 6. #215
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  8,970
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2849
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Mvjen me qajt e me qesh ku mendoj se ka ngel forumi ne dore te a dhe z.
  qesh me mire se te zgjatet jeta
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/QiQxIm2sWcs

 7. #216
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  27
  Postime
  10,129
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2905
  me beri te qesh sesi e tremba sot nje grua hahaha
  Treat your self like a star!!!

 8. #217
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,733
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  706
  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  me beri te qesh sesi e tremba sot nje grua hahaha
  Si e trembe qe te qeshim edhe ne

 9. #218
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  27
  Postime
  10,129
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2905
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Si e trembe qe te qeshim edhe ne
  tema eshte per ca kam qesh une, jo per te te bere ty me qesh
  Treat your self like a star!!!
  Likes ZoteriaJuaj liked this post

 10. #219
  Moderatorė Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  1,733
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  706
  Me fal qe pyeta

 11. #220
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  27
  Postime
  10,129
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2905
  tka fal zoti
  Treat your self like a star!!!

 12. #221
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,726
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1983
  20170723_220218-jpg


  ... .

Faqja 8 nga 8 I parėI parė 12345678

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •