Faqja 7 nga 13 I parėI parė 12345678910111213 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 376

Teme: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

 1. #1
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,199
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110

  Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Meqe na u fshi kjo tema, dhe Nick-u mezi pret ta ket serish ne forum... Po e rihapim serish:

  Na thoni ju lutmi cfare ju ka bere per te qeshur sot"??

  Mua me beri dicka parmbreme:
  Nje koleg duke lozur bowling rreshkiti dhe u rrezua. Per pak desh shkoi per ti shembur vete birrilat ne vend te topit... lool...  p.s. e di qe ne raste te tilla nuk qeshet, por qeshem te gjithe bashke me ate
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Eugeneral, ZoteriaJuaj liked this post

 2. #181
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319
  Kjo eshte per te qeshur e per te qare bashke.
  Mua ama me beri te qesh.
  Ne Arabine Saudite dihet qe i modifikojne reklamat e huaja per shkak te veshjes ose zhveshjes thene me mire
  Por ne kete reklame i kane rene shkurt fare.
  Kane zevendesuar femren me nje top  Per ne shume shikoni ketu:
  10+ Pics That Reveal How The Same Products And Images Look In The West Vs. Middle-East | Bored Panda
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 3. #182
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  32 grade dreke,tani shi! epo ka ndryshuar klima vertet.

 4. #183
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Nuk di a ka gje qe me irriton me shume se shpirtligesia e disave. Per ilustrim -
  Aty ku gjindem tani, ne oborr eshte nje qershi e madhe. Ne fakt, jo ne oborrin ku gjindem une, por ne oborrin e fqiut - mirepo gati gjysma e degeve po anojne kendej - prandaj ashtu po i bjen (kur bijne ne toke - bijne ne oborrin tone...)
  Ajo qe me ka goditur eshte se fqinja paska kerkuar te mos i hajme qershiat qe bijne ne anen tone.
  Sikur te ishte nje qe i mbledhe dhe i shfrytezon te gjitha - e kisha kuptuar - po pse i pengon nese ngopet dikush me dicka qe perndryshe shnderrohet ne mbeturine?

  Kjo qe po lexoja nga dikush...ga ga ga ca tjeter do degjojme o zot

 5. #184
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,074
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4925
  nje vajz e vogel kur i ra akullorja me ate pasthirrjen e pafajshme e te zgjatur ohhh noooo e buzet direkt te varura pastaj nje shikim mga vellai e edhe pse ishte me i madh ja mori nga duart e i tha te jemes qe ishte e zene me telefonin mami i ra akullorja marcos... ai mbeti si buff!!
  femrat...
  Likes Arlea liked this post

 6. #185
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,906
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1074

  Me kete nonen... Sidomos ajo pjesa ku hyp shkallet me lot

  JUST ME..!

 7. #186
  Kohe & Stine Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  33,629
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  ...opo me lot hahahahahaha..
 8. #187
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509

 9. #188
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509


  Ahahahahah

 10. #189
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  Momenti i numerimit te votes ne Shqiperi eshte njeemision humoristik ne vete.

  Sapo njoftoi gazetarja se numerimi,ne nje vendnumerim, eshte shtyre pasi qe numeruesit nuk jane trajnuar sa duhet
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 11. #190
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,836
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Bashkangjitje 30647

  Mesazhi i Elvit kundrejt Bashes....zeri kunder tij qe ne zgjedhje

 12. #191
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,651
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Entuziazmi i Monikes, a thua se mori ndonje vend ne parlament po nuk na tregon...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 13. #192
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,836
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Entuziazmi i Monikes, a thua se mori ndonje vend ne parlament po nuk na tregon...
  Ti e di vetem mos i futem se pa gje nuk dal
  E di per ca me behet qejfi nga ky rezultat....
  Fillimisht isha skeptike per te votuar....por me bindi Likja!
  Kur shihja qe ai palo plehre qe do na behet e president dilte e pelliste pa pike problemi kerkoi e armatim.....ueeee

  Per Lulin e them sinqerisht me erdhi keq , por euforizmi im lidhet vetem me liken.....askend tjetet

  Tashi ti mos u merzit se me kalon shpejt

 14. #193
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,651
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ti e di vetem mos i futem se pa gje nuk dal
  E di per ca me behet qejfi nga ky rezultat....
  Fillimisht isha skeptike per te votuar....por me bindi Likja!
  Kur shihja qe ai palo plehre qe do na behet e president dilte e pelliste pa pike problemi kerkoi e armatim.....ueeee

  Per Lulin e them sinqerisht me erdhi keq , por euforizmi im lidhet vetem me liken.....askend tjetet

  Tashi ti mos u merzit se me kalon shpejt
  Tani qe me sqarove pikpamjet dhe rrethanat jam me i qete...
  Po iki qe mos merzitem me se nuk te sjell ndonje dobi ty...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 15. #194
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319
  Nje kamikaz i ISIS e kishte ndare mendjen te bente atentat.
  Kamikazet e tjere po e festonin naten e fundit me te sepse keshtu e paskan zakon.
  I shperthen aksidentalisht eksplozivi gjate festes.
  Vdes vete dhe merr ne 'parajse' edhe 11 kamikaze te tjere
  Spontane me lind pyetja:
  Ne 'parajse' ishin bere gati 72 te virgjera per kete.Deri ketu ok.
  A thua valle i kane gjetur edhe 11 X 72 = 792 te virgjera te tjera pa i lajmeruar fare me pare?

  Per me shume Isis, alla festa di addio del kamikaze la cintura esplode per errore: 12 morti
  Heren e fundit u redaktua nga LeVoyageur; 26-06-2017 ne 18:29.
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 16. #195
  plak gjufurrak Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,226
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8174
  Ne tavolinen perballe nje vajze ju drejtua nje cuni:

  Nxirre doren nga xhepi kur une flase me ty. Pse e ndyen doren kot?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 17. #196
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509
  Me thote nje shoqe nderkoh qe po hante dicka-
  -E do kete?

  Cfare eshte?

  -Oriz

  Oriz me cfare?

  -Oriz me k@*i  Kuptohet qe e kishte fjalen per erzen aromatike ne gatim a c'ka i thone ahaha

 18. #197
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319
  Me ka bere te qesh 'ngrirja' e salulit te vocerr.
  Ca dmth te ngrish funksionet?
  Cfare akti eshte ngrirja?Statutor?Ligjor?Moral?
  Si ? Si?
  Po thoni qe nuk eshte asgje prej ketyre?
  Eshte pordhe me rigon???
  E pra mooooooo se thashe edhe une.
  Nejse. Me te tijet le te talli bythen sa te doje ai, nese e lejojne pse mos ta talle?
  Mua me beri te qesh kjo 'ngrirja' e salulit ne mes te veres
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!
  Likes Monique, Abis liked this post

 19. #198
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,836
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Me ka bere te qesh 'ngrirja' e salulit te vocerr.
  Ca dmth te ngrish funksionet?
  Cfare akti eshte ngrirja?Statutor?Ligjor?Moral?
  Si ? Si?
  Po thoni qe nuk eshte asgje prej ketyre?
  Eshte pordhe me rigon???
  E pra mooooooo se thashe edhe une.
  Nejse. Me te tijet le te talli bythen sa te doje ai, nese e lejojne pse mos ta talle?
  Mua me beri te qesh kjo 'ngrirja' e salulit ne mes te veres
  Lev per sot jam une e keqja ...e kuqja...
  Ti je qerosi rri urte

 20. #199
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Lev per sot jam une e keqja ...e kuqja...
  Ti je qerosi rri urte
  Po po urte po rri une, thjeshte po qesh, se rri e mendoj-Si ngrin njeriu ne vere?
  Mos ka harru kondicionerin ndez nderkohe qe flinte gjume ?
  Jo jo, se ky tha qe ka vendosur ai vete te 'ngrije'.
  E 'ngrijeeeeeeeeee' more lulooooooo ngrije tiiiiiiiiiiiiii
  E shkrijeeeeeeeee more lulooooookoo shkrije tiiiiiiiiiiiii
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 21. #200
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,836
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Po po urte po rri une, thjeshte po qesh, se rri e mendoj-Si ngrin njeriu ne vere?
  Mos ka harru kondicionerin ndez nderkohe qe flinte gjume ?
  Jo jo, se ky tha qe ka vendosur ai vete te 'ngrije'.
  E 'ngrijeeeeeeeeee' more lulooooooo ngrije tiiiiiiiiiiiiii
  E shkrijeeeeeeeee more lulooooookoo shkrije tiiiiiiiiiiiii
  E pastaj digje mre lulo ti ...digje shamine e lirise se republika re u dogj.....
  Ahhhh ci beri te djathtes ky....
  Likes LeVoyageur liked this post

 22. #201
  Moderatorė Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  3,651
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  326
  Njerezit gjysmedjallezore...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 23. #202
  sweet Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,294
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2906
  nje pule qe po bente banjo dielli...
  Treat your self like a star!!!

 24. #203
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319

  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 25. #204
  Administrator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  27,836
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  opo fiks ore......Arushat


 26. #205
  VIP
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5509


  ..pergjegjesi e madhe ahaha
  Likes LeVoyageur, ZoteriaJuaj liked this post

 27. #206
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319
  Mos renc ne dore te grave.
  Grate kane kapur nje burre qe dyshohet se i ka ngacmuar gocen njeres prej tyre.
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 28. #207
  RDM33 Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  3319
  Kane bere nje artikull te tere me shume komente vetem e vetem se nje cift mysliman po bente seks ne park.
  E ca pastaj?Pse myslimanet nuk bejne seks keshtu?Bejne qe c'ke me te

  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!
  Likes ZoteriaJuaj liked this post
  Dislikes Jetesa disliked this post

 29. #208
  Kosovare Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,582
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1350

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 30. #209
  Braveheart Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,371
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2087
  Ne k'te moment kjo shprehja... Ujku qimen e nderron por zakonin nuk e harron. : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 31. #210
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,199
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9110
  Mvjen me qajt e me qesh ku mendoj se ka ngel forumi ne dore te a dhe z.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

Faqja 7 nga 13 I parėI parė 12345678910111213 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •