Faqja 25 nga 25 I parėI parė ... 1516171819202122232425
Duke shikuar rezultatet 721 ne 725 nga 725

Teme: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

 1. #1
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,270
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9117

  Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Meqe na u fshi kjo tema, dhe Nick-u mezi pret ta ket serish ne forum... Po e rihapim serish:

  Na thoni ju lutmi cfare ju ka bere per te qeshur sot"??

  Mua me beri dicka parmbreme:
  Nje koleg duke lozur bowling rreshkiti dhe u rrezua. Per pak desh shkoi per ti shembur vete birrilat ne vend te topit... lool...  p.s. e di qe ne raste te tilla nuk qeshet, por qeshem te gjithe bashke me ate
  Heren e fundit u redaktua nga Soulmind; 07-11-2014 ne 05:38.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Nicktjeter liked this post

 2. #721
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,396
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4680
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Me beri te buzeqesh Jana qe,mendoi edhe per jo italisht folesit
  ve bast qe qeni eshte mashkull hahaha
  Likes Abis liked this post

 3. #722
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  109
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  77
  Nje bisede mes dy shokesh...
  He si ja kalon andej ne Amerike, kur do ikesh prap
  - Mire, po merzit pa shoke ske ca ben...
  Ky tjetri qe ja pret, ske ci do shoket, ja i kam un ketu, kot fare jan, gjej nje shoqe e je rehat!!!

 4. #723
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  17,103
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11150
  Duhej ti thosh...ia ku i ke shoket, merri me vete!
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes User2017 liked this post

 5. #724
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,148
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399


  S'di te qesh a te qaj me kete tani
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 6. #725
  Moderatorė Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  6,204
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1893
  20170224_230050-jpg

  ...kjo e marrur nga fb.

Faqja 25 nga 25 I parėI parė ... 1516171819202122232425

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-04-2014, 23:53

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •