Faqja 24 nga 25 I parėI parė ... 141516171819202122232425 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 691 ne 720 nga 728

Teme: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

 1. #1
  oNcE... Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  11,271
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  9117

  Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Meqe na u fshi kjo tema, dhe Nick-u mezi pret ta ket serish ne forum... Po e rihapim serish:

  Na thoni ju lutmi cfare ju ka bere per te qeshur sot"??

  Mua me beri dicka parmbreme:
  Nje koleg duke lozur bowling rreshkiti dhe u rrezua. Per pak desh shkoi per ti shembur vete birrilat ne vend te topit... lool...  p.s. e di qe ne raste te tilla nuk qeshet, por qeshem te gjithe bashke me ate
  Heren e fundit u redaktua nga Soulmind; 07-11-2014 ne 05:38.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~
  Likes Nicktjeter liked this post

 2. #691
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,917
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2816
  Sot paskam gdhire zymte,nuk di a do qesh,apo jo
  Nichts ist unmöglich

 3. #692
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  4,472
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4128
  Mendimet qe vijne ne formen drite ne mengjes .

  Ka tela te padukshem energjie qe gjejme burim,e marrim nga ato.

  Ketu eshte celesi.
  Her her e gjej ate celes,e here here me humbet
  Likes jana80, Nicktjeter liked this post

 4. #693
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,186
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399


  Ronaldo i vjen tek maja e thojit ksaj
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 5. #694
  Super Moderator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  20,642
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  7697


  o me lot....hahahahahahahahahhahahahhaha
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

 6. #695
  Anėtar i ri
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  129
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  77
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten


  o me lot....hahahahahahahahahhahahahhaha
  Goret e diteve te sotme...
  Likes jana80 liked this post

 7. #696
  Super Moderator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  20,642
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  7697
  Citim Origjinale Postuar nga User2017 Shfaq Poten
  Goret e diteve te sotme...
  Po mire o , ke Jorgo sa te duash....pse merzitesh ti
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!
  Likes User2017 liked this post

 8. #697
  Stay Wild Moon Child 🌚 Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  27
  Postime
  7,073
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5541
  me kishin than mos prano prindrit ne facebook po ku marr vesh un
  ahahaha

  sguxon robi me van 1 foto / nje status se direkt bie telefoni 'jo po ca doje me than ti me ate batut' ahahahah

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆
  Likes jana80, Nicktjeter, Legally_Sweet liked this post

 9. #698
  Super Moderator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  20,642
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  7697


  Fiks...dita e gejve hahahahahhahah hajt suksese ne jete
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

 10. #699
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,917
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2816
  img_64977829576719-jpeg

  Bjonde mo
  Nichts ist unmöglich

 11. #700
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,186
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399


  Ahahah ahahaha
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 12. #701
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,101
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8079
  Motra qe ka rene ne sevda me krevatin tim dhe ben diving (zhytje) tek krevati im si kalama
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 13. #702
  Anėtar i Nderuar Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  2,647
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  1163
  Keto pyetjet qe ja bera Leglly Sweet me bene te buzqeshem
  Jam tani ne teme ?
  87654321

 14. #703
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,186
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399


  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 15. #704
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,186
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Legally_Sweet, Abis liked this post

 16. #705
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,186
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399
  Sot nderkohe qe po flisja me nje shok,si per te me ngacmuar me thote...

  Eshte bukur te dish se disa njerzve ju mungon.
  Une psh kudo qe shkoj me thone:
  Vetem ti na mungoje
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 17. #706
  Anėtar i ri Avatari i ReSpEcT
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  113
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  6
  Partite e djathta liberale ne gjithe boten nuk besojne te revolucioni, por te evolucioni'

 18. #707
  Anėtar i Nderuar Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  4,472
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4128
  Pa rrip ne makine
  Me tel ne dore duke shkruar ne msn (tak tabelen policia )

  Fatmiresisht s'pane tel se e pata ul ne doren e djathte.

  Po te vijme te puna me thane,e kur erdhen ketu ,u thash se jam kritikuesi i ashper vete per keto ngjarje(jeni te mire).

  Jeni me te mire ju me tha njeri,e qeshi ,pasi me dha dokumentat.

 19. #708
  Super Moderator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  20,642
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  7697
  Nje kafe mes kolegesh e batuta pafund
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

 20. #709
  Supergirl Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  17,159
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  11150

  Ti hash fare si babe e bir
  ............................ She's whiskey in α teαcup.
  Likes Monique, Reaa liked this post

 21. #710
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,917
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2816
  Po flisja ne tel me nipin e vogel,dhe me tha; do iki te haje uje..kjo me beri te qesh
  Nichts ist unmöglich

 22. #711
  Super Moderator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  20,642
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  7697

  hahahahha Cimo ti je ??
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!
  Likes Legally_Sweet liked this post

 23. #712
  Anėtar i ri Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  207
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  225

 24. #713
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,400
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4680
  20120406-190106-jpg
  ky kinezi i gjore

 25. #714
  Anėtar i Nderuar Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,215
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  964


  Kjoo

  JUST ME..!

 26. #715
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,186
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399


  Kur pi per here te pare cigare elektrike...
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..
  Likes Legally_Sweet liked this post

 27. #716
  Moderatorė Avatari i Reaa
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,186
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  5399


  Ahahahah
  Mos lejo asnje te ndjehet rehat duke mos te respektuar ty..

 28. #717
  Super Moderator Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  20,642
  Post Thanks / Like
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  7697


  e vjeter por e papare...
  Gjeni gjithmone kohen dhe guximin per te folur. Sepse heshtja peshon si guri, dhe guret krijojne mure! E muret ndajne...Perfundimisht!

 29. #718
  Alis Volat Propriis Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  10,101
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  8079
  Ky bebi, nga nje i panjohur...
  fb-jpg
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 30. #719
  Moderatorė Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  5,400
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  4680
  2m31kk5-jpg
  )))
  -shiko keto kembesoret gjithmone ne mes te rruges...

  -te lutem zbrit nga trotuari ......
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 2 Dite me Pare ne 20:44.
  Likes Abis liked this post

 31. #720
  Super Moderator Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  7,917
  Post Thanks / Like
  Forca e Rrespektit
  2816
  Me beri te buzeqesh Jana qe,mendoi edhe per jo italisht folesit
  Nichts ist unmöglich
  Thanks jana80 thanked for this post

Faqja 24 nga 25 I parėI parė ... 141516171819202122232425 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-04-2014, 23:53

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •