Faqja 1 nga 78 123456789101151 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 1545

Forum: Diskutime shoqėrore

Probleme sociale tė shoqėrisė, diskutime mbi fenomene tė tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė rendit tė ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė pėr t'u diskutuar.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Started by sepse‎, 03-01-2009
  30 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 30
  • Pergjigje: 875
  • Shikime: 8,683
  3 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

  Started by Soulmind‎, 07-11-2014
  25 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 25
  • Pergjigje: 724
  • Shikime: 23,080
  4 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Per ca ju ka shkuar mendja???

  Started by sensuu‎, 26-11-2009
  22 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22
  • Pergjigje: 652
  • Shikime: 17,317
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si e pershkruani antarin larte?

  Started by Aver‎, 05-04-2016
  13 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13
  • Pergjigje: 366
  • Shikime: 3,422
  6 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

  Started by Snow Hristina‎, 27-04-2011
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 475
  • Shikime: 16,718
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Wink Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

  Started by sexy_pussycat_‎, 07-08-2008
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 477
  • Shikime: 14,818
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

  Started by Vvetoni‎, 02-03-2009
  8 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8
  • Pergjigje: 237
  • Shikime: 13,514
  10-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

  Started by alfonci‎, 06-08-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 124
  • Shikime: 1,674
  07-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Question Teme NgjitėsE Ngjitėse: Veri..Jug? Diferenca?

  Started by *Linda*‎, 18-02-2009
  13 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13
  • Pergjigje: 377
  • Shikime: 24,910
  15-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Question Teme NgjitėsE Ngjitėse: Homose-ksualet.....

  Started by braziljania‎, 02-08-2008
  14 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14
  • Pergjigje: 400
  • Shikime: 26,226
  11-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare mendoni per antarin XY

  Started by Lauri‎, 31-07-2008
  15 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15
  • Pergjigje: 435
  • Shikime: 51,338
  18-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Dhuna ndaj gruas...

  Started by Yellow Redhead‎, 30-08-2009
  7 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7
  • Pergjigje: 201
  • Shikime: 23,212
  14-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Talking Teme NgjitėsE Ngjitėse: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni?

  Started by Lucignolo‎, 25-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 57
  • Shikime: 1,177
  02-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nje bebe me probleme- E DREJTA PER JETE

  Started by sweetzzinna‎, 22-07-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 142
  • Shikime: 14,593
  17-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kur hapni teme te re...

  Started by braziljania‎, 21-10-2008
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 2,533
  26-04-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  •  
  •  
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,434
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Meshkujt jane me zemermire se femrat

  Started by CliveOwen‎, 4 Dite me Pare
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 66
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Frika e shoqerise shqiptare.

  Started by Nicktjeter‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 154
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Cili eshte me i afert ?

  Started by Deuid‎, 24-07-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 1,765
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Mijera buzeqeshje!

  Started by Soulmind‎, 04-02-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 5,203
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Exclamation Fjale te pista /femra pa sharm/meshkuj te paedukate

  Started by triumfuesja‎, 09-10-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 89
  • Shikime: 11,371
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Artan Fuga - Media skizofrene?

  Started by NeVertiti‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 70
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Arrow Fjalėt... A janė treguese tė personit tonė?!?

  Started by bella‎, 20-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 47
  • Shikime: 3,198
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 654
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Morrat, mesuesja dhe femijet?!

  Started by kitrra 123‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 45
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Shqiperia dhe Evropa

  Started by alfonci‎, 18-09-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 3,011
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Cfare do benit ne breg te detit ne nje perendim dielli?

  Started by Monique‎, 02-04-2015
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 67
  • Shikime: 2,547
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Shqiperise i ka ikur "truri"

  Started by xha Sulua‎, 22-03-2009
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 1,724
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 369
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 89
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. A duhet te jemi gjithmone te ndershem?

  Started by Capkenia_tr‎, 10-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 2,488
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Pse tradhetia e nje mashkulli mund te falet..!

  Started by Aren‎, 30-09-2011
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 82
  • Shikime: 4,846
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 244
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 78 123456789101151 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •