Faqja 1 nga 2 1 2 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 20 nga 40
Like Tree7Likes

Teme: Shoqeria e Ngushte!!

 1. #1
  GIRLICIOUS Avatari i albgrl
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  559
  Forca e Rrespektit
  65

  Default Shoqeria e Ngushte!!

  Mendoj se pothuajse ēdo njeri ka nevoje per nje shoqeri te ngushte, qofte nje shok apo nje shoqe me te cilen mund te bejne muhabet per ēdo gje. Ndonese njerezit largohen, ka plot qe e ruajne akoma shoqerine e vjeter. Atehere, per ata qe jane larguar nga Shqiperia apo per ata qe miqte me te ngushte u jane larguar nga vendlindja, i mbani lidhjet akoma si me pare?? Flisni akoma per sekretet tuaja qe nuk i dinte njeri perveē jush?? Si jeni njohur me shokun/shoqen tuaj te ngushte dhe sa kohe ka qe kur keni krijuar lidhjen tuaj?
  Bisedim te kendshem!!


  Pjesa me e madhe e jetes shkon duke thene eshte teper heret, dhe pastaj eshte teper vone!!

 2. #2
  psiko pa shpres sherimi Avatari i shiHanny!!
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  qitu ku po m'sheh..
  Mosha
  25
  Postime
  2,324
  Forca e Rrespektit
  66

  Default

  shoqet/shokt qe kom atje jon njerz t'mahalles teme kshtu sa her shkojsha n'Kosove lozshum bashk, kshtu kemi bo shoqni dhe po i kom halo n'rrethin e shoqnis t'ngusht, po i lovi shum dhe po flas me ta shpesh, shum gjat dhe per qdo gjo...kom edhe shok/shoqe t'ngusht jo shqiptar dhe edhe kta i lovi ne te njejten menyr....

  mos um asish be :isterik:

 3. #3
  Very Interesant Person Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Prizren ma te bukurine vend.
  Mosha
  23
  Postime
  1,206
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  1142

  Default

  kam nje shok te ngusht qe prej klases se par e deri me tani ne vitin e 3 ne shkoll te mesme

  Njeriu mė i madh ėshtė ai i cili kur ėshtė nė gradė tė lartė tregohet modest, kur ka forcė nė dorė fal dhe kur ėshtė i nevrikosur vepron me drejtėsi

 4. #4
  VIP Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,609
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  151

  Default

  nuk besoj shum ne shoqerin e ngushte se sot esht pikerisht shoqja e ngushte ajo qe ta ben proēken..nejse nje shoqe e kam qe bej muhabet pak me teper se me te tjerat....qe tani ndodhet ne itali,..........mbaj kontaktet nepermjet e-maileve..por bisedoj thjesht gjera te pergjithshme!

  :fluturoze:"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.:fluturoze:

 5. #5
  cun i veshtire Avatari i angel boy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  tirana
  Postime
  1,071
  Forca e Rrespektit
  62

  Default

  une per vete kam 1 shok te ngusht..dhe nji shoqe te ngusht qe e vleresoj shume dhe e dua shum shum e kam shum xhan..me te flas cdo gje hapur....
  ajo i di te gjitha sekretet e mia..


 6. #6
  Veri investigatio Avatari i alfonci
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Perpara kompjuterit
  Postime
  3,047
  Forca e Rrespektit
  127

  Default

  jam ne kontakt me te gjithe shoqerine e vjeter. me disa me shume normalisht. Gjithsesi ambjenti dhe largesia te distancon ne nje fare menyre shoqeria mbetet serish e gjalle dhe bisedat gjithmone marrin nuancat e asaj te zakonshmes.

  Udha e mbarė se erdh pranvera, shko, dallėndyshe tue fluturue, prej Misirit n'dhena tjera, fusha e male tue kėrkue; n'Shqipni shko, pra, fluturim, shko nė Shkodėr, n'qytetin tim. - Filip Shiroka

  "Unė jam mirė kur asht mirė Shqipnia" - Isa Boletini

  Shqiperise nuk i ka ardhur asgje e mire nga lindja; pervec diellit.

 7. #7
  Vogėlushe Avatari i Elushe
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  4,042
  Forca e Rrespektit
  5716

  Default

  Deri diku ndoshta mund ta quaj shoqeri te mire kete shoqeri qe kam. Pasiqe e di nese do kem nje hall do me ndihmojne mesa mundesi kane dhe anasjelltas per ta e dine qe per cdo lloj gjeje jam vetem nje telefonate larg. Nga shoqeria nuk kam shume kerkesa sepse jam person privat dhe hallet/problemet qe kam mundohem t'i sqaroj vete, nese me duhet ndihme per ndonje gje se pari pyes babin (ndoshta ay eshte miku im i ngushte)....se di....Nga Shqiperia kam ikur shume e vogel...pothuajse nuk mbaj mend asnje, vec komshiut

  Egoizmi i ben njerezit skllever te vetvetes....

 8. #8
  VIP Avatari i *deliza*
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ,,In your dreams making you happy'' :)
  Mosha
  24
  Postime
  3,921
  Forca e Rrespektit
  382

  Default

  Une gjithe shoqerine qe kam e kam ketu ku jam dhe une - nuk kam ndonje qe me eshte larguar jashte vendit. Kam besuar me pare shume ne shoqeri - por kam ngelur shume e zhgenjyer. Por gjithsesi dhe tani ne fakultet kam nje shoqe shume te mire qe ne shume gjera perputhemi dhe sikur perseri ma ka kthyer besimin qe kisha. Besoj shume te ajo dhe e di qe nuk bej gabim. Shoqerine e shkolles se mesme as qe dua ta kujtoj.


 9. #9
  Dum spiro, spero くる Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  18,860
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  25

  Default

  skam me shoqeri te ngushte ne shqiperi

  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 10. #10
  preshevare Avatari i inushja2
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  704
  Forca e Rrespektit
  67

  Default

  Nuk e di pse apo si ...po zakonisht e kam pas shume me te leht dhe sikur me ka kuptuar me shume nje shok... prandaj kam pasur dhe vazhdoj t kem shok te ngushte .. qe mund t kem fol me or te tera ne telefon .. email edhe kur jam larg dhe qe e kam engjellin tim mbrojtes dhe ja dua te miren me gjith shpirt !

  Shoqen e ngushte qe jemi rrit bashke( e kam njohur ne klasen e par fillore ) dhe kemi mbaruar gjimnazin bashke... sigurisht qe kan kalu shume kohe qe ateher dhe sado t mbahen kontakte e te takohesh her pas here..gjerat kan ndryshu shume... por sidoqoft kur takohemi, jan aq shum gjera te pathena sa qe me or t tera spushojm se foluri dhe theni edhe sekrete , e ndjej si moter plotesisht ...

  Jam ndjer me fat qe gjithmone rreth meje kam patur dhe vazhdoj te kem miq te vertet dhe nje pjes prej tyre i kam edhe ne Tirane (larg dmth) por qe vazhdimisht kontaktojm dhe i takoj kur kam mundesin .. i kam njohur gjat studimeve atje ..


 11. #11
  Homo Homini Lupus Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,866
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  769

  Default

  tani si ke besim vetes jo me shoqerise...

  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 12. #12
  preshevare Avatari i inushja2
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  704
  Forca e Rrespektit
  67

  Default

  Citim Origjinale Postuar nga Cyber_Spartacus Shfaq Poten
  tani si ke besim vetes jo me shoqerise...
  varet yllo ... ok mund te zhgenjehemi nga nje apo nga dy veta po ka edhe miq te mire te sinqert dhe qe te dojn pa ndonje interes..

  jam e sigurt per kte !


 13. #13
  Homo Homini Lupus Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,866
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  769

  Default

  Citim Origjinale Postuar nga inushja2 Shfaq Poten
  varet yllo ... ok mund te zhgenjehemi nga nje apo nga dy veta po ka edhe miq te mire te sinqert dhe qe te dojn pa ndonje interes..

  jam e sigurt per kte !
  po por shoqeria eshte sikur te lozesh loto se di kurre se cfare do te te bjere dhe kur do te te bjere prandaj une mbaj pak shoqeri te ngushte ... thjesht sepse nuk ja vlejne shume njerez ti japesh gjera dhe mos te te japin gje vetem te te marrin (nuk flas vetem per materiale )

  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 14. #14
  preshevare Avatari i inushja2
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  704
  Forca e Rrespektit
  67

  Default

  Citim Origjinale Postuar nga Cyber_Spartacus Shfaq Poten
  po por shoqeria eshte sikur te lozesh loto se di kurre se cfare do te te bjere dhe kur do te te bjere prandaj une mbaj pak shoqeri te ngushte ... thjesht sepse nuk ja vlejne shume njerez ti japesh gjera dhe mos te te japin gje vetem te te marrin (nuk flas vetem per materiale )
  Ketu kur thua "shume njerez" jam shume dakort me ty...
  mjafton te kesh rreth vetes PAK E SAKT ,
  per te tjeret pastaj yhyy kush e vret mendjen ...


 15. #15
  Anėtar i ri Avatari i genxi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Diber
  Mosha
  30
  Postime
  315
  Forca e Rrespektit
  52

  Default

  une nuk e kam prish shoqerin me asnje qe kam pas. nuk me pelqen te shperndahem shume ..ato qe i kam i mbaj eshte e veshtir te shtohet shoqeria. e kam punen e tille qe krijohet shoqeri shume po thjesht i respektoj e smund ti quaj shok edhe pse mund te ri me muaj te tere me te njejtet persona..

  perfundimisht nuk ka si shoqeria e vjeter sepse i njeh dhemb e dhemballe dhe e ke provuar ne shume lloj situatash........

  puno per te jetuar , e jo jeto per te punuar!!!
  se do ta gjej, do ta gjej: po pse te me lodhen xhanem !!??
  "Non accontentarsi mai con l'orizonte ma cerca sempre l'infinito"

 16. #16
  Warrior Princess Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  1,874
  Forca e Rrespektit
  2992

  Default

  Kam shume shok e shoqe, por nje shoqe e kam per jete, njihemi qe femij, edhe pse ajo shume heret shkoj ne Zvicer, e tash jemi te dyja te martuara, ne si kemi nderpre kontaktet, ende takohemi... dhe po kam pasur dhe te tilla qe sta duan te miren, por per fat te mire, tash skam me to kontakt me, e dua shoqerin edhe shoqet e mija shume... po edhe u besoj, dhe shpresoj mos zhgenjehem nga ato...


  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-
  Muhamedi a.s.

 17. #17
  100%shqiptare
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  durres
  Mosha
  25
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  54

  Default

  sot shoqeri e ngushte quhet ajo qe ke per tu takuar pothuajse cdo dite edhe per te hapur ndonje muabet ose hall tendin poooooooooooooor bese 100% sot spo i zem vetes tone e jo me shokut shoqes!nuk ekziston shoqeria 100% e sinqert ku shoqja te te doje si moter edhe shoku si vella!

  vieni vedi vinci:fluturoze:

 18. #18
  Thpilt Avatari i baby-angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Brussel
  Postime
  1,751
  Forca e Rrespektit
  66

  Default

  Citim Origjinale Postuar nga bora dr Shfaq Poten
  sot shoqeri e ngushte quhet ajo qe ke per tu takuar pothuajse cdo dite edhe per te hapur ndonje muabet ose hall tendin poooooooooooooor bese 100% sot spo i zem vetes tone e jo me shokut shoqes!nuk ekziston shoqeria 100% e sinqert ku shoqja te te doje si moter edhe shoku si vella!
  Mund edhe te jesh e /i sinqerte e ta duash por ste do..
  Personalisht nuk kam me..

  :fluturoze:Zoti nuk sheh ne fytyrat tuaja, por ne zemrat tuaja...:fluturoze:

 19. #19
  NJERI I THJESHT Avatari i sec_l
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Espań, mendjen e kam ne Laprak , bertas fort PARTIZONI FITORE.
  Postime
  405
  Forca e Rrespektit
  57

  Default

  Kam shoqeri te ngusht plot por shok te ngusht 4 jan gjithsej dhe me te cilet flas ne tel cdo jav dhe kam shum mall ti takoj sa se ke iden u bon 4 vjet pa i pa po rroft msn qe na cmall ka i ēķk .
  Pastaj duhet te dish te zgjedhesh se dhe shoqeria ta ben ate qe sta ka bo asnji po sishe i squt ne zgjedhje e ke derrin mren ka te 3 krahet si puna 5kaēit derri maē ke dora -14 direkt

  " No llueve eternamente"
  "Cuidado con lo q deseas... podria hacerse realidad"
  "Los edificios arden, las personas mueren, pero el amor verdadero es para siempre"
  Piensa en lo que puedes perder.

 20. #20
  in dolce attesa Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Mosha
  29
  Postime
  8,202
  Forca e Rrespektit
  2060

  Default

  shoqerin e gjimnazit e kam harruar fare ,ndersa shoqeri universiteti kam shume por si shok te ngusht kam vetem 2 nje shoqe dhe nje shok,jane te mrekullushem,shoqen e takoj shpesh se jeton ne vendin tim,ndersa me shokun gjat kesaj vere qe shkollat jane pushim degjohemi ne telefon.


  I love you daddy
  :flamuri:

Faqja 1 nga 2 1 2 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Njihuni me shtėpinė mė tė ngushtė nė botė
  Nga eGo0sTyle ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-07-11, 22:55
 2. Shoqėria Civile dhe shoqėria servile
  Nga Lediana ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-06-11, 15:39
 3. Ujku e dhia, miqė tė ngushtė
  Nga Loverboy ne forum Kuriozitete Rreth Kafshėve
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-06-10, 17:08
 4. Gropė e thellė dhe e ngushtė
  Nga polisi_tajrush ne forum Analizė-Opinion
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-03-10, 23:02

Etiketa per kete Teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181