Duke shikuar rezultatet 1 ne 5 nga 5

Teme: Fjala 'pushteti i se mires dhe se keqes'

 1. #1
  !!!!! Avatari i ina@ina@ina
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  tirane
  Mosha
  23
  Postime
  1,252
  Forca e Rrespektit
  241

  Default Fjala 'pushteti i se mires dhe se keqes'

  Shpesh i themi vetes;Sa e rendesishme eshte te degjohesh,te kuptohesh nga te tjeret,te shprehesh ndjenjat,bindjet dhe te degjosh e te kuptosh ato te te tjereve.
  Keshtu arrijme ne pohimin"Fjala pushteti i se mires dhe se keqes"
  A mund ta zhvilloni kete ide ne forme eseje....
  p.s..Kjo eshte tema e esese qe u dha ne provimet e matures vjet...Nese doni mund te matni forcat nese arrini te beni dicka te mire qe ia vlen te lexohet nga te tjeret...


  Heren e fundit u redaktua nga ina@ina@ina; 02-11-08 ne 16:19.
  .."Per nje burre dashuria eshte nje pjese e jetes, per nje grua eshte gjithe ekzistenca"...

 2. #2
  VIP Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,609
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  152

  Default

  sepse fjala eshte me e rende se plumbi prandaj.....eshte pushtet i se mires e se keqes sepse mjafton nje fjale e dikujt qe nje person te ngrihet ne majat me te larta ose te fundoset ne greminat e jetes.....e fjala ka nje te keqe...po u tha,sterhiqet me mbrapsht...

  :fluturoze:"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.:fluturoze:

 3. #3
  VIP Avatari i Nostra_22
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Loading...
  Mosha
  31
  Postime
  3,429
  Forca e Rrespektit
  102

  Default

  Mbetet pushtet, gjithsesi...

  Prezenca juaj s'do te jetė kurrė nė lartėsinė e mungesės suaj.:kokes:

  Fetė janė si xixėllonjat, pėr tė ndriēuar kanė nevojė pėr errėsirė:syze:

  Dituria mė pėrndjek, por unė jam mė i shpejtė !!!

 4. #4
  PinkAngel Avatari i Goc_Tonerllikse
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  1,663
  Forca e Rrespektit
  69

  Default

  e mira dhe e keqja nuk kane fund dhe kane pushtet te dyja
  dhe pse kjo e dyta mbizoteron


  If you could only see the you I see when I see you seeing me you would never see yourself so differently, believe me.

 5. #5

  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  Jetoj si ne parajse, ne nje bote krejt tjeter, nuk di se c’bej, nuk di nga shkoj.
  Mosha
  24
  Postime
  50
  Forca e Rrespektit
  51

  Default

  Fjala te vret por eshte edhe fjala qe te ben te lumtur....Ajo eshte e plotfuqishme...


  Dashuria eshte det, gjithkush mund te zhytet, por ai qe s’di te notoje, mund edhe te mbytet!

  Heren e fundit u redaktua nga Nostra_22; 02-11-08 ne 18:22.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pushteti krijon varesi si kokaina
  Nga NeVertiti ne forum Portali i forumit
  Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 02-05-12, 13:02
 2. Pushteti social
  Nga Jetesa ne forum Psikologjia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-12, 17:24
 3. Paraja, rrėnja e sė keqes?
  Nga braziljania ne forum Psikologjia
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-06-11, 02:07
 4. Paraja ....pushteti i djallit!
  Nga triumfuesja ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 29-09-09, 20:31
 5. Pushteti gjyqėsor dhe politika
  Nga WxP ne forum Analizė-Opinion
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-07-08, 22:13

Etiketa per kete Teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181