Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 76

Forum: Diskutime fetare dhe anti-fetare

Ēdo temė qė do tė hapet dhe do tė ketė nė pėrmbajtje tė tij, lidhje me fenė.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 0
  • Postime: 0

  Postimi i Fundit:

  Kurrė
 2. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 10
  • Postime: 171
 1. 10 urdhėresat e para tė krishterėve?

  Started by Jetesa‎, 21-03-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 440
  02-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Krishteret dhe e verteta.....

  Started by Jetesa‎, 01-08-2017
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 449
  31-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 420
  26-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 398
  22-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 376
  20-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Origjina e Kurbanit?

  Started by Lauri‎, 12-09-2016
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 819
  07-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Papa Franēesku: Mė mirė ateist, sesa katolik hipokrit

  Started by Abis‎, 23-02-2017
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 104
  • Shikime: 1,511
  02-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Lightbulb 25 gjėrat e ndaluara nė Bibėl!

  Started by ricky_ch‎, 14-02-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 177
  28-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Video: Absurditete fetare

  Started by Lauri‎, 05-02-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 299
  27-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Isis eshte nje organizate pozitive.

  Started by Lauri‎, 27-01-2017
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 367
  28-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Xhamija e Jezu Krishtit

  Started by Lauri‎, 27-01-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 156
  27-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 162
  25-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 500
  14-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 184
  13-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Pyetje dhe pergjigje te karakterit fetar.

  Started by Lauri‎, 09-05-2015
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 109
  • Shikime: 7,593
  30-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 304
  19-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. A e di dhe a e pėrdor emrin e Zotit?

  Started by Lauri‎, 13-09-2016
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 519
  16-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •