Faqja 1 nga 13 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 241

Forum: Dieta dhe ushqimi

Njė organisėm i shėndetshėm mirėmbahet me dietė dhe sport. Nė kėtė nėnforum do gjeni dietat mė tė mira, ushqimet e rekomanduara pėr njė stil jete tė shėndetshėm.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: ANOREKSIA dhe BULIMIA

  Started by sweetzzinna‎, 26-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 56
  • Shikime: 21,291
  30-01-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sa kalori ka?

  Started by sweetzzinna‎, 24-12-2009
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 10,962
  24-01-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Menyrat me te mira per ushqim

  Started by sweetzzinna‎, 26-08-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 82
  • Shikime: 43,200
  19-01-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Pse duhet tė hani mėngjesin

  Started by sweetzzinna‎, 09-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 42
  • Shikime: 8,790
  25-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 8,029
  24-03-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 225
  01-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 391
  21-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 463
  23-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 878
  13-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,509
  13-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. 15 ushqimet me hidratuese per ne vere

  Started by GLOOM‎, 30-07-2012
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,935
  13-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Parfumi qe te dobeson

  Started by sweetzzinna‎, 31-07-2012
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,433
  13-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,073
  13-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Dieta 7 ditore,humbje peshe 9-10kg.

  Started by alfredio‎, 17-06-2011
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 124,344
  13-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 618
  13-10-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 386
  06-10-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Pjeshka, dobitė qė i sjell shėndetit

  Started by PiNkY‎, 12-09-2015
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 800
  12-09-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Konsumi i tepruar i sheqerit

  Started by NeVertiti‎, 18-07-2015
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 597
  18-07-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 671
  18-06-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 906
  24-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,306
  18-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Efektet e shėndetshme tė rozmarinės

  Started by PiNkY‎, 04-03-2015
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 608
  04-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Vetitė kuruese tė kanellės

  Started by PiNkY‎, 24-02-2015
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 771
  24-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Mos i hidhni lėkurat e limonit

  Started by PiNkY‎, 15-02-2015
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 962
  15-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 13 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •